trečiadienis, rugpjūčio 10 d.
Gruodžio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Gruodžio mėnesio horoskopas

2021 metų gruodžio mėnuo bus ne tik sąskaitų suvedimo ir rezultatų įvertinimo metas. Daug Zodiako ženklų ryšis neįprastiems žingsniams, kad įgyvendintų savo svajones.

Metų pabaigoje dauguma žmonių ims skubėti, stengdamiesi užbaigti pradėtus darbus, todėl darbe darys daug klaidų, kas neigiamai atsilieps santykiams su vadovais. Kad to neįvyktų, nereikia gėdytis paprašyti kolegų pagalbos.

Asmeniniame gyvenime taip pat galimi sunkumai. Pernelyg užsiėmusių ir nuolat dirbančių viršvalandžius laukia rimti nesutarimai su antrąja puse.

Tie, kurie dar nesusirado sau poros, metų pabaigoje jausis ištuštėję ir apatiški dėl savo vienatvės. Nereikia nusiminti, tada asmeninis gyvenimas susitvarkys visai netikėtu būdu.

Visiems Zodiako ženklams gruodžio mėnesį patartina saugotis peršalimo ligų ir užkrečiamų infekcijų, kad vietoj šampano taurės per Naujuosius metus netektų gerti liepžiedžių arbatos ir gulėti lovoje.

AVINAS

(03 21–04 20)

Visą gruodį Avinas praleis tvarkydamas nesibaigiančius reikalus ir dalyvaudamas susitikimuose. Gali tekti išvykti į komandiruotes. Pasitaikys galimybės užsidirbti truputį pinigų papildomai. Avinas šios progos nepraleis, nes norės prabangiai atšvęsti Naujuosius metus ir pradžiuginti artimuosius brangiomis kalėdinėmis dovanomis.

Dauguma šio Z odiako ženklo atstovų gruodžio mėnesį susirūpins savo karjera ir nuspręs parodyti visiems, ko yra verti profesinėje srityje. Jie imsis sudėtingo projekto, kurio pabijojo kolegos, ir sugebės daug pasiekti. Prieš Naujuosius metus vadovai duos ženklą, kad pastebėjo Avino nuopelnus ir atvers kelią karjerai.

Dėl nuolatinio užimtumo darbe šio Zodiako ženklo asmeniniam gyvenimui paprasčiausiai nebeliks laiko. Viskas pasikeis mėnesio pabaigoje . Avino laukia romantiška pažintis, flirtas ir meilės santykų pradžia.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Gruodis Jaučiui bus ryškių ir romantiškų įvykių mėnuo. Tik neverta atsisakyti susitikimų su draugais, nes būtent per vieną vakarėlį vienišas Jautis užmegs audringą romaną.

Meilės užvaldytas jis ims ignoruoti darbinius reikalus. O darbo pamiršti nepatartina Juo labiau kad pasitaikys gerų perspektyvų karjerai. Be to, praverstių pagerinti ir finansinę padėtį, nes numatomos papildomos šventinės išlaidos.

Šeimą turinčiam Jaučiui gruodis bus gerų santykių su artimaisiais ir giminėmis metas. Ypač pradžiugins vaikai, jie kaip niekad links prie tėvų.

Neverta praleisti to momento ir reikia pasistengti kuo daugiau laiko skirti savo atžaloms, juo labiau kad per šventes amžinai darbais užsiėmęs Jautis galės pagaliau atsipalaiduoti nuo kitų rūpesčių.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai svajojo praleisti gruodį kur nors toliau nuo įprastos aplinkos, tačiau susiklostys tokia situacija, kad jie bus tiesiog užversti darbais.

Tokia padėtis iš pradžių sugadins nuitaiką, bet, gavę už tai nemažą premiją, Dvyniai nusiramins. Be to, vadovai pateiks įdomų pasiūlymą, kurio atsisakyti neverta, nes juos lydės sėkmė.

Užsiėmę darbe Dvyniai nustums savo asmeninį gyvenimą į antrą planą. Tačiau nuo meilės jiems nepavyks pabėgti. Ji užklups juos visai netikėtai, gana originaliomis aplinkybėmis. Audringas romanas gali peraugti į rimtus ilgalaikius santykius, tačiau tik su sąlyga, kad Dvyniai liausis būti per griežti sau ir ieškoti mylimo žmogaus trūkumų.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šis Zodiako ženklas gruodžio mėnesį bus nusiteikęs dalykiškai. Jeigu anksčiau jis negalėjo išspręsti kažkokios problemos, tai šį mėnesį lengvai susidoros su bet kokia užduotimi, net ir labai sudėtinga.

Darbe Vėžio laukia didelis siurprizas – jam netikėtai padidins atlyginimą. Papildomus pinigus jis išleis kelionėms ir pradžiugins dovanomis artimuosius.

Asmeninis Vėžio gyvenimas taip pat klostysis puikiai. Ypač gerai bus susituokusiems šio Zodieko ženklo atstovams. Jie su visa savo šeima ruošis šventėms, atnaujins interjerą, pagražins namus.

Vienišam Vėžiui pasitaikys proga susipažinti su simpatiška būtybe. Romantiška intriga turės šansą peraugti į didelę ir stiprią ilgametę meilę.

Gruodžio mėnesį Vėžiui reikėtų peržiūrėti savo mitybos įpročius ir dienotvarkę, stengtis daugiau ilsėtis ir dažniau būti gryname ore.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtui gruodžio mėnesį atsivers palankios karjeros perspektyvos, todėl jis visą savo laiką leis darbe. Nemaža tikimybė, kad net Naujuosius metus Liūtas gali sutikti komandiruotėje, darbinėje išvykoje ar kolektyvo vakarėlyje. Taip susiklosčiusios aplinkybės nesugadins Liūtui nuotaikos, priešingai, jis net jausis dėl to laimingas, kad yra toks užimtas ir svarbus.

Asmeniniame gyvenime įvyks rimtų permainų. Pažintis išvykoje su įdomiu asmeniu gali tapti audringo romano pradžia. Jeigu vienišam Liūtui tai bus šansas užmegzti rimtus ilgalaikius santukius, tai susituokusiams gali baigtis jausmų savo antrajai pusei atšalimu ir šeimynine katastrofa.

Situaciją gali išgelbėti tik netikėtas įvykis, kuris privers Liūtą pažvelgti į gyvenimą kitomis akimis ir suvokti, kad šeima jam yra svarbus dalykas. Tada jis pradės branginti sao antrąja pusė ir visaip stengsis ištaisyti jai padarytą skriaudą.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šiam Zodiako ženklui gruodžio mėnesį prasideda puikus periodass, kai visi sumanymai bus įgyvendinti. Tik Mergelei negalima kam nors pasakoti apie tai, kad pagavo sėkmės paukštę už uodegos, kitaip ji iškart išsprūs.

Darbe neverta perduoti savo įgaliojimų kitiems, geriau už pačią Mergelę su užduotimis niekas nesusitvarkys. Santykiai su vadovais ir kolegomis bus geri, jeigu Mergelė pasistengs mažiau šnekėti, ypač per kolektyvinius susibūrimus. Šventinis įmonės vakarėlis gali dėl to labai pakirsti Mergelės reputaciją.

Namuose vyks pasirengimai šventėms. Teks ilgai lakstyti po parduotuves ieškant visiems brangiems žmonėms tinkamų dovanų bei gardumynų šventiniam stalui. Nuobodžiauti neteks.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Gruodžio mėnesį Svarstyklės bus kupinos optimizmo, kuriuo stengsis užkrėsti ir kitus. Joms tas pavyks. Kolektyvas palaikys jų pasiūlymus modernizuoti darbo procesą. Svarstyklės dėl bendro tikslo ne kartą pasiliks padirbėti viršvalandžių ir savo atsidavimu pradžiugins vadovus.

Metų pabaigoje Svarstyklės už tokį stopumą gaus svarią premiją ir sulauks dėkingumo bei įdomių dalykinių pasiūlymų, kurių sunkus bus atsisakyti.

Šeimos narius Svarstyklės taip pat džiugins savo gyvenimo džiaugsmu ir entuziazmu. Namiškiai bus pasirengę realizuoti naujas jų idėjas, net pačias originaliausias. Todėl šventes jie atšvęs gana neįprastu ir originaliu būdu.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Paskutinį metų mėnesį šis Zodiako ženklas bus užsiėmęs susikaupusiais ir „degančiais“ reikalais. Galimi sunkumai darbe, bet jeigu Skorpionas pasistengs, tai lengvai juos išspręs. Juo labiau kad kolegos bus linkę ateiti į pagalvbą, tik jų reikės paprašyti. Įsakmus tonas šioje situacijos bus netinkamas, prašyti reikia pagarbiai ir draugiškai.

Kai kurios smulkmenos keletą kartų taip išves Skorpioną iš pusiausvyros, kad jis norės ištaškyti viską savo kelyje. Geriau susitvardyti, kitaip šventes teks švęsti vienumoje. Juo labiau, kad šeimoje atmosfera nebus labai maloni.

Kad ištaisytų situaciją, Skorpionui patariama kurį laiką pabūti vienumoje ir ramiai pamąstyti, viską apsvarstyti, pagalvoti apie ateitį. Toks pabendraqvimas su savimi pastebimai pagerins ne tik Skorpiono, bet ir jo aplinkinių nuotaiką.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Gruodis Šauliui nebus paprastas mėnuo. Problemų susikaups tiek daug, kad atrodys, jog jos jau niekada nesibaigs. Tačiau Šaulio optimizmas ir atkaklus tikslo siekimas padės įveikti sunkumus gana greitai. Šis Zodiako ženklas lygiagrečiai suspės net daugams padėti išspręsti kai kuriuos jų finansinius klausimus.

Jeigu darbe Šauliui bus nelengva, tai asmeniniame gyvenime viskas klostysis kuo geriausiai. Artimieji palaikys jį ir bus pasirengę bet kurią minutę pasiūlyti savo pagalbą ir atverti piniginę.

Gruodžio mėnesį vieniši šio Zodiako ženklo atstovai galės sutikti puikų kandidatą į savo antrąją pusę per komandiruotę arba išvyką. Iš lengvo flirto užsimegs romantiški saqntykiai, kurie ims sparčiai vystytis .

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Gruodžio mėnesį Ožiaragis džiaugsis galėdamas kur nors trumpam išvykti, kad tik atsuijungtų nuo darbo, kuris šį mėnesį jį labai išvargins. Tačiau atitrūkti bus lnelengva, nes net per susitikimus su draugais jam trukdys darbiniais skambučiai ir pranešimai.

Kai kuriems šio Zodiako ženklo atstovams net teks dirbti per šventes, bet neverta dėl to nusiminti – vėliau jis galės sau leisti prabangiai pailsėti, nes už viršvalandžius gerai mokama.

Nepaisant nuolatinio užimtumo darbe, vienišas Ožiaragis vis tiek įsigudrins užmegzti romaną su įdomiu asmeniu.

Šeimą turintys šio Zodiako ženklo atstovai taip pat sugebės surasti laiko pasirūpinti kalėdinėmis dovanomis savo brangiausiems žmonėms ir nuoširdžiai pradžiugins savo artimuosius, surengdami jiems nuostabias šventes.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Metų pabaigoje šis Zodiako ženklas bus taip smarkiai užsiėmęs darbais, kad praktiškai neturės laiko pabendrauti su artimaisiais ir draugais, dėl to gali pablogėti santykiai su jais. Vandeniui tokioje situacijoje reikia pasisemti kantrybės ir ieškoti būdų, kaip gelbėti padėtį, kad nenukentėtų nei jo profesinis, nei asmeninis gyvenimas.

Meilės sferoje viskas klostysis neblogai. Vienišo Vandenio horizonte pasirodys keli nauji sinmpatiški asmenys, tačiau jo jausmai pabus tik vienam jau pažįstamam žmogui.

Jeigu jis norės Naujuosius metus sutikti su mylimu žmogumi, tai reikės visą gruodį stengtis surasti pretektų ir laiko susitikti su juo, tačiau būtina vengti įkyrumo.

Susituokęs Vandenis savo per didelį užimtumą darbe ir dėmesio trūkumą kompensuos per šventes, įteikdamas savo antrajai pusei jos geidžiamą dovaną ir apipildamas savo meilės įrodymais, kurie ištirpdys visus ledus.

Gruodžio mėnesį Vandenį gali kankinti dažni galvos skausmai dėl pervargimo darbe. Būtina pasirūpinti savo poilsiu ir miegu.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Gruodžio mėnuo Žuvims bus kupinas ryškių momentų ir įvairių siurprizų. Darbe netikėtai bus pasiūlytas paaukštinimas, tačiau nepatartina pasiduoti euforijai, patikėti dideliais vadovų pažadais ir iškart su viskuo sutikti. Pirmiausia reikia gerai pagalvoti, kaip tai atsispindės asmeniniame gyvenime. Prisiminkite, kad žmogus – ne automatas ir be asmeninio gyvenimo jis negali išgyventi, todėl jį reikia ginti.

Šeimą turinčios Žuvys gali sužinoti nemalonią tiesą, kurią taip ilgai slėpė mylimas žmogus. Išgyvenimai ir pavydas gali sukelti depresinę būseną, todėl reikia susivaldyti ir nepasiduoti neigiamoms emocijoms. Vėliau paaiškės, kad ne viskas buvo taip baisu, kaip atrodė iš pirmo žvilgsnio.

Vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams pasitaikys proga susipažintis su bendraminčiais, tarp jų gali būti ir vienas simpatiškas priešingos lyties atstovas, kuris sukels stiprų susidomėjimą.

2021 11 25 11:34
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt