penktadienis, sausio 15 d.
Gruodžio mėnesio laimingieji: keturi Zodiako ženklai
Alfa.lt

Gruodžio mėnesį Fortūna bus palanki keturiems Zodiako ženklams ir lydės juos visur. Sužinokite, kas tie favoritai!

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Labiausiai gruodžio mėnesį pasiseks Šauliui. Šaulio ženklo atstovai išbandys visus malonumus, negalvos apie pasekmes, leis sau viską. Jie daug keliaus, jų laukia daug atostogų, susitikimų su įdomiais žmonėmis, sulauks sėkmės ir asmeniniame gyvenime. Jie turės pakankamai pinigų ir galės leisti juos netaupydami.

Šauliai prisivalgys skanėstų ir saldumynų, keis meilužius ar meilužes, tiesiog gyvens niekuo nesirūpindami. Tačiau jie bus laimingi nuotykių ieškotojai, kuriems pavyks įgyvendinti visas rizikingas ir spontaniškas idėjas. Jiems nereikės stengtis, kad pavyktų – jiems tiesiog pasiseks.

Ir niekas jiems nepavydės ir nepyks – jie bus laukiami visur, visi juos mylės. Sėkmingiausia Šaulio diena yra gruodžio 11+oji.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpiono ženklo žmonėms gruodis atneš sėkmę meilės ir finansų srityse. Skorpionai bus romantiški ir svajingi. Jų fantazija puikiai pasiteisins! Jie bus linkę daryti gerus darbus. Jiems pasiseks meilės reikaluose, nes bus labai patrauklūs ir tuo pat metu labai jautrūs kitiems žmonėms.

Skorpionai pamatys, kas juos tikrai myli. Šiuo laiku jie turės nepaprastai gerą intuiciją finansiniams dalykams. Pinigai tiesiog patys plauks jiems į rankas. Jie sugebės tiksliai atspėti, kokios operacijos gali būti sėkmingos, o kokios – ne.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragio laimė gruodžio mėnesį bus netikėta ir žaibiška – vos prieš minutę gyvenimas buvo įprastas ir nuspėjamas, ir staiga viskas pasikeis. Ožiaragis ne iškart sugebės patikėti, kad jam pasisekė.

Ožiaragio sėkmė gali būti susieta su nauja naudinga pažintimi, netikėta įžvalga, sėkmingu intelektiniu atradimu, akademine sėkme, susitikimu ar puikiomis naujienomis būtiniausiu momentu, sėkminga kelione ar persikėlimu, taip pat su sėkmingu interneto verslu. Socialinė padėtis, gyvenamoji vieta, uždarbis, elgesys, gyvenimo padėtis ir net išvaizda akimirksniu gali pasikeisti į gera.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šiek tiek mažesnė sėkmė laukia Liūto. Ji apsiribos tik profesine sritimi. Liūtas galės sublizgėti vertingomis idėjomis, pagerinti savo veiklos metodus ar net susirasti geresnę darbo vietą. Žinoma, sėkmė darbe ir galimas karjeros šuolis teigiamai paveiks ir kitas Liūto gyvenimo sritis.

2020 11 29 17:02
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt