šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Hertfordšyro mama reikalauja plastinės operacijos dukrai, nes „šlykštūs žmonės nieko nepasiekia”
tiesa.com
facebook nuotrauka

Buvęs modelis Carla Bellucci, gyvenanti Hertfordšyre, dienraščių žvilgsnius anksčiau patraukė, nes apgavo NHS, kad gautų nemokamą nosies plastinę operaciją. Pasirodo, tai visai nesudėtinga - tereikia apsimesti, Kad jums - depresija.

Dabar mama, apsimetųsi, kad jai depresija dėl nemokamos nosies plastinės operacijos teigia norinti, kad jos 14 metų amžiaus dukrai taip pat būtų leidžiama atsigulti po chirurgo peiliu. Ji teigia, kad „šlykštūs žmonės nieko nepasiekia”.

37-erių metų amžiaus mama teigia, kad jos 14 metų amžiaus dukra Tanisha nėra natūraliai gabi akademiniame lauke, tad skatina mergaitę labiau rūpintis savo išvaizda.

Tris vaikus auginanti Carla Bellucci patraukė žurnalistų akį, kai prisipažino apsimetųsi, kad jai - depresija tam, kad NHS chirurgai plastinę operaciją jai atliktų už mokesčių mokėtojų pinigus.

Žurnalui „Closer” dabar kalbėdama apie dukrą ji teigė: „Tanisha nėra gabiausia iš mergaičių, tad iš tikrųjų nesirūpinu jos išsilavinimu, ne taip, kaip savo sunų. Jai prireiks savo išvaizdos, kad ko pasiektų gyvenime, tad ji turi būti tobula.

Šlykštūs žmonės šiais laikais nieko nepasiekia. Šiuo metu jai labiausiai patinka Kardashianų išvaizda - su dideliais užpakaliukais ir putliomis lūpytėmis. Kai jai sueis 16 ji nori gauti plastines operacijas ir pasiputlinti šias sritis, ką aš pilnai palaikau.”

Dukrą ji taip pat skatina pasidaryti krūtų didinimo bei panašias plastines operacijas.

Mama taip pat teigia užstosianti ir palaikysianti dukrą, jei ši įsigeis vadinamosios „braziliško užpakaliuko” operacijos - ši, beje, dar ir pacojinga - pasiglemžia 1 iš 3000 gyvybių.

Žurnalui Carla Bellucci teigė, kad jos dukros užpakaliuką reikia tobulinti - šis, esą, per plokščias, tad ji taupo pinigus dukros operacijai.

Mama neslėpė, kad, jei rastų būdą, bandytų ir dukrai gauti nemokamą operaciją, padengtą NHS lėšomis.

2019 08 07 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt