sekmadienis, spalio 25 d.
Horoskopai 2016-iems – Ugninės Beždžionės – metams
tiesa.com

Ateinantys 2016-ieji žadami ryškūs ir nepamirštami. Žvaigždės pranašauja, kad tai bus netikėtumų, naujų posūkių ir siurprizų, pakilimų ir nuosmukių metai. Esame priešakyje dinamiško, kupino permainų laikotarpio.

Beždžionė artistiška ir ekscentriška būtybė, turinti puikią intuiciją. Ji savarankiška, kaprizinga ir nenuspėjama, valdoma nuotaikos ir impulsyvi. Ji gali būti linksma, žaisminga, gera, tačiau gali parodyti ir agresiją, ir pyktį. Dažniausiai tai nerūpestinga gudruolė, esanti čia ir dabar. Ji aktyvi, pavydi ir azartiška. Būtent tokie Ugninės Beždžionės bruožai lems naujus gyvenimo įvykius.

Tačiau toks didžiulis energijos pliūpsnis gali pakišti koją, vertinant savo jėgas, o tada ,,priskaldyti malkų” visai paprasta. Tai būdinga visoms sritims: pradedant asmeniniais santykiais ir baigiant finansinėmis peripetijomis.

Visus metus žvaigždės provokuos meilėje, darbe, praradimuose ir atradimuose. Dažnai lauks neapgalvoti žingsniai, sunkiai nuspėjami poelgiai. Jei norite ramesnių ateinančių metų, tai nepamirškite apie atsargumą ir niekur neskubėkite. Kitaip vietoj malonios šypsenos Jūs galite pamatyti iškreiptą Ugninės Beždžionės grimasą. Tie, kurie moka valdyti savo emocijas, taps šių metų simbolio numylėtiniais, apdovanotais likimo malonėmis.

AVINAS

Laukia energijos pliūpsnis ir gyvenimo ritmo pasikeitimas. Nekantrumas – didžiausias Jūsų priešas. Ateinančių metų pavasarį keisis požiūris į gyvenimą, formuosis naujos vertybės, būsite linkę dramatizuoti įvykius. Ruduo – didelių permainų metas. Į paviršių iškils susikaupusios nuoskaudos. Kils klausimų dėl tolimesnių santykių eigos. Metų pabaiga ramesnė, viskas klostysis savaime.

Nerekomenduojama kardinaliai keisti darbo ar veiklos.

Šio ženklo atstovai jaus energijos perteklių, todėl daugelis jų poelgių bus tokie, apie kuriuos sakoma: ,,peržengta riba”. Saikas šiais metais aplenks Avino ženklo atstovus. Imdamiesi bet kokios veiklos, jie gali persistengti. Su tokiu požiūriu nesunku likimo dovanas paversti iššūkiais, o su jais kovoti reikės daug sumanumo ir jėgų. Todėl žvaigždės pataria bet kurį sumanymą šiais metais dalinti į mažesnes dalis, mažiau planuoti, bet iki galo baigti pradėtus darbus. Patariama dažniau klausytis relaksacinės muzikos, plaukioti, užsiimti joga, rasti laiko masažams, dažniau būti gamtoje. Suvaldę savo emocijas, Avinai sugebės suvaldyti ir metų tempą.

Ateinantys metai – puiki galimybė reklamuoti savo įgūdžius ir sugebėjimus, gerinti visuomenės požiūrį į Jus pačius. Tai laikas analizei ir tam tikroms išvadoms priimti. Jūs spinduliuosite pasitikėjimą savimi, seksualumą ir žavesį. Žvaigždės sako, kad metai Jus nustebins dovanų gausa, kurių sulauksite iš savo mylimųjų ir gerbėjų.

JAUTIS

Labai permainingi metai, kupini šurmulio ir naujų pažinčių. Gyvenimo tempas labai spartus, todėl mažų nesėkmių net nepastebėsite. Nuo balandžio iki birželio būkite atidūs, spręsdami piniginius klausimus.

Vasara padovanos daug poilsio ir linksmybių, o jos pabaiga – kūrybinių idėjų. Rudenį gali padidėti Jūsų atsakomybė. Žiemos pradžia bus melancholiška, bet metų pabaiga – šventiška visomis prasmėmis.

Šių metų Jaučių devizas – ,,Imk ir daryk”. Jūs tikrai nustebsite, kiek galimybių padovanos šie metai.

Jaučių stabilumas šiais metais maksimaliai leis užkariauti ir meilės, ir verslo, ir karjeros viršūnes. Tai lengvo šuolio karjeroje metai. Ir vis tik negalima pamiršti saiko, nes galite patys sau ,,pakišti kiaulę”, jei pervertinsit savo jėgas. Itin jausite aplinkinių pavydą, todėl mažiau demonstruokite savo pasiekimus. Žvaigždės įspėja, kad geriau kukliau apie save kalbėti nei audrinti aplinkinių vaizduotę.

Metai žada tikrąją meilę, nuosavą būstą ar kitą nemenką nuosavybę. Tinkamas metas persikraustyti į naujus namus, remontuoti ar renovuoti. Galite tikėtis investicijų, palikimo. Jausite emocinį saugumą šeimoje ir begalinį optimizmą. Vaikai (būsimi ar jau esami) taps itin aktualia ateinančių metų tema. Kai kurios problemos, susijusios su darbo vieta, šią vasarą išryškės, todėl pasinaudokite tinkama proga ir išspręskite jas dar iki rugsėjo mėnesio.

Rugpjūčio 11-ąją Jupiteris įžengs į Meilės Namus, žadėdamas Jums dvylika emocionalių, erotiškų, kupinų aistros mėnesių. Mėgaukitės kūniškais malonumais, lepinimu ir švelniu dėmesiu. Krizę, tykančią vasaros laikotarpiu, įveiksite pasitelkę kantrybę ir išmintį. Kartais verta patylėti nei aršiai ginti savo nuomonę. Įtemptose situacijose gelbės nuoširdūs ir atviri pokalbiai.

DVYNIAI

Laukia aktyvūs ir kūrybingi metai. Pavasarį gyvenimas sužydės gražesnėmis spalvomis, atsiras pasitikėjimas savimi ir ryžtas veikti. Vasaros pradžioje tapsite kiek irzlūs. To priežastimi gali būti gauta nemaloni žinia ar pablogėję santykiai su bendradarbiais. Tapsite perdėtai jautrūs, itin reiklūs aplinkiniams, norėsite viską kontroliuoti. Tačiau turėsite galimybę pagerinti gyvenimo sąlygas. Ruduo bus geras metas eksperimentams ir seniau padarytoms klaidoms ištaisyti, o pabaiga kupina naujų pažinčių.

Žvaigždžių įtaka bus didelė ir taip nenustygstantiems vietoje Dvyniams, o tai ne visada turės gerų pasekmių jų planams. Norėdami viską suspėti, šio ženklo atstovai ne tik stengsis būti visur ir visada, tačiau taip ir gyvens, o tai apsunkins jų kasdienybę. Yra tikimybė nieko nespėti ir nieko nepasiekti. Todėl žvaigždės įspėja iš tūkstančio planų pasirinkti tik pačius svarbiausius projektus. Tik tada pavyks savo idėjomis užburti tinkamus žmones ir realizuoti save.

Pirmoje metų pusėje laukia daug naujų susitikimų ir naujų veidų, bet draugų ratą papildys ne visi sutiktieji: savo aplinkoje Jūs norite turėti tik protingus, aktyvius, išskirtinius žmones. Tai bus ypač ryšku šiais metais.

Santykiuose su antrąja puse nuolat nersite į gilesnę procesų analizę. Jūsų įgimtas noras bendrauti bus brandesnis ir labiau motyvuotas. Labai didelė tikimybė, kad įsitrauksite į puikiai organizuotą grupinę veiklą.

Karjera bus ypač sėkminga, ir Jūs susidorosite su visais intelektualiniais rūpesčiais, daugybe naujos informacijos. Jūsų laukia žmonės ir renginiai, kurie atvers Jums naujas duris.

Dar viena puiki žinia – ateinančiais metais itin pagerės Jūsų sveikata.

VĖŽYS

Žadama ne viena staigmena. Tai pokyčių metas, ypatingai gimusiems birželio mėnesį. Tai Jūsų sėkmės metai. Turėsite galimybių tobulėti įvairiose srityse. Metų pradžioje susipažinsite su žmonėmis, kurie turės nemažos įtakos Jūsų sėkmei. Pavasarį gali kilti nesutarimų su aplinkiniais, todėl geriau pasikliauti tik savo nuojauta. Vasarą turėtumėte skirti laiko sveikatai gerinti. Vieniši Vėžiai gali sutikti savo porą. Rudenį tapsite ir kūrybingi, ir romantiški. Norėsite keisti įvaizdį, keliauti. Metų pabaigoje laukia realybė su begale darbų ir rimtų sprendimų.

Ištisus metus bus progų palikti savo kiautą, nes galimybės liesis lyg iš gausybės rago. Turėsite progą savo kasdienybę nuspalvinti pačiomis ryškiausiomis spalvomis. Kategoriškai nenorėsite riboti savęs buityje, sieksite permainų. Nauji projektai, kelionės, nauji pomėgiai, meilė, pažintys – tai tik dalis to, kas Jūsų laukia Ugninės Beždžionės metais. Norėsite pamatyti ir pažinti pasaulį ir Jums pavyks rasti tam galimybių. Metų energijos proveržis suteiks Jums pozityvumo ir gerą dozę avantiūrizmo. Atsargūs ir apgalvoti žingsniai, būdingi Vėžiams, padės pasiekti sėkmės net sunkiai įgyvendinamuose planuose.

Pažvelgę į savo praeitį, pasisemkite motyvacijos judėti pirmyn ir pažinti naujus horizontus – tai Jūsų užduotis ateinantiems metams. Pakilimas bus akivaizdus, bet jis pareikalaus daugybės Jūsų pastangų ir atsidavimo. Privalote užsiimti fizine veikla, sveika gyvensena, nes kibs visokie negalavimai (ypač sąnarių ir odos problemos).

Būtų prasminga realiai vertinti jausmus, nepasiduoti iliuzijoms. Mažesni poreikiai ir reikalavimai priešingos lyties atstovams suteiks daugiau galimybių vienišiems Vėžiukams.

LIŪTAS

Nors metai Ugninės Beždžionės, bet Liūtams jie bus gana ramūs. Metų pradžioje teks užbaigti pradėtus darbus, o po to, greičiausiai, suksite nauja kryptimi. Šiuo laikotarpiu tikėtini maži konfliktai, net smulkios apgavystės, todėl būkite atidūs, tvarkydami finansinius reikalus. Visada galvokite, ką sakote. Pavasaris palankus kvalifikacijai kelti ir kelionėms į užsienį. Vasarą prasidės įtempto, bet efektyvaus darbo laikotarpis. Rudenį skinsite pirmuosius to darbo vaisius. Pajamos gali gerokai išaugti, bet stambių pirkinių geriau atsisakyti. Metų pabaigoje galite sulaukti malonių staigmenų.

Visus metus būsite dėmesio centre. Aplinkiniai Jums jaus pačius įvairiausius jausmus: nuo pavydo iki meilės. Įdomiausia, kad patys Liūtai nedarys nieko, kad į Juos atkreiptų dėmesį. Žmonės sieks bendravimo su Jumis, norės pasišildyti Jūsų sėkmės spinduliuose.

Žvaigždės siūlo pasinaudoti metų simbolio – Ugninės Beždžionės – palankumu ir drąsiai pateikti savo siūlymus, naujas idėjas, taip pat susitvarkyti asmeninį gyvenimą. Jūs lyg magnetas trauksite žmones, ir jie eis paskui Jus, padėdami įgyvendinti Jūsų planus.

Jupiteris suteiks dvasinės stiprybės, Jus lydės humoro jausmas net sunkiausiais gyvenimo momentais. Būtina bus atsipalaiduoti ir kurį laiką praleisti vieniems, viską apmąstyti. Jupiteris mėgsta žinias, todėl Liūtams yra tikimybė pasinerti į naujos informacijos įsisavinimą, pažintį su naujomis kultūromis, įsitraukti į įvairias mokslines bei dvasines veiklas. Mėgausitės stabilumu ir gyvenimo balansu.

MERGELĖ

Už įdėtas pastangas šie metai atsilygins su kaupu. Tai Jūsų tobulėjimo metai. Gali būti, kad atrasite savyje naujų talentų, kurie pasuks gyvenimą nauja linkme. Žadama pelninga partnerystė. Būsite linkę išlaidauti labiau nei paprastai. Metų pradžioje abejosite savimi ir todėl padarysite keletą klaidingų sprendimų. Pavasarį blaškysitės, rinkdamiesi prioritetus. Jeigu bandysite aprėpti viską iš karto – gerų rezultatų nebus. Vasara palanki naujoms pažintims ir meilei. Gali kilti su darbine veikla susijusių nesklandumų. Rudenį lengvai išspręsite visas iškylančias problemas. Metų pabaigoje problemos spręsis savaime, o Jūsų lauks maloni šventinė atmosfera.

Mokėjimas analizuoti situacijas ir objektyviai vertinti savo jėgas pasitarnaus šiais metais kuo puikiausiai. Jei aplinkiniams kažko lyg ir truks, tai Mergelės turės su kaupu. Vienintelis nemalonus ateinančių metų bruožas – pavydas – neaplenks Jūsų. Jei neišmoksite savęs valdyti, tai metai galimai nusidažys ,,50 pilkų pavydo atspalvių”. Tačiau žvaigždžių išsidėstymas leis susikoncentruoti į asmeninius reikalus ir mažiau domėtis svetimais.

Šeimoje neišvengsite griežtumo, izoliuotos atmosferos, vienatvės, bet šis laikotarpis bus tik nuo rugpjūčio vidurio iki rugsėjo pradžios.

Gyvenantys su Mergelės ženklo atstovais turėtų išsiugdyti kantrybę ir išlikti ramūs, kol jų partneriai kovoja už vietą po saule. Jie yra labai reiklūs šalia esantiems, o tokie aukšti reikalavimai gali trukdyti, kuriant ilgalaikius santykius.

SVARSTYKLĖS

Sėkmė lepins antroje metų pusėje. Tikslai bus susiję su santykiais, buitimi ir asmeniniu gyvenimu. Metų pradžioje reikėtų daugiau dėmesio skirti šeimai, namams. Gali įsiliepsnoti lemtingas ginčas su Jums svarbiu žmogumi, su kuriuo sieja bendra ateitis. Šioje situacijoje vadovaukitės sveiku protu, o ne emocijomis. Jei norite pradėti kažką naujo, tai tam puikiai tiks pavasaris. Vasarą išnaudokite savo poreikiams. Rudenį tikėtinas didelis pelnas, tik turėsite pinigus leisti protingai. Tuo pat metu užvaldys nepasotinamos aistros už šeimos ribų. Turintiems antrąją pusę tai nežada nieko gero. Tačiau metų pabaigoje grįšite į ramų šeimyninį uostą.

Kad ir kokių aukštumų pasiekė Svarstyklės, jos turi atminti, kad yra vertos kur kas daugiau. Žvaigždės itin palankios finansų srityje, asmeniniame gyvenime, visuomeninėje aplinkoje. Šie metai leis Jums įgyvendinti nemažą dalį senų projektų. Pasireikš Jūsų organizuotumas, ambicijos, veržlumas. Tai, ką metų metais planavote, gludinote, tačiau nedrįsote įgyvendinti, dabar savaime pasiseks. Kitais žodžiais tariant, šie metai – Jūsų derliaus nuėmimo metai, ir tas derlius ne toks jau menkas.

Uranas užima puikią vietą, skatindamas Jūsų laisvės, atsinaujinimo, originalumo ir modernumo siekius. Turėsite daugybę priežasčių smagiai ir turiningai praleisti laiką su artimaisiais. Ugninės Beždžionės metai – poringi metai, todėl merginos Svarstyklės gali sulaukti pasiūlymo tuoktis, o vaikinai Svarstyklės taip pat bus nusiteikę rimtiems įsipareigojimams.

SKORPIONAS

Neramūs ir permainingi metai. Nors sėkmė nenusisuks, įtampą jausite dažniau nei norėtųsi. Atrodys, kad aplinkiniai specialiai kaišioja pagalius į ratus. Geresnių metų gali tikėtis kūrybinių profesijų atstovai.

Verslininkai turėtų atsisakyti itin rizikingų sprendimų. Metų pradžioje turėsite daug skubių reikalų ir svarbių susitikimų. Pavasarį truputį atsipūsite nuo pašėlusio tempo. Vasara žada pastebimas permainas profesinėje veikloje. Galbūt keisis pareigos, o gal net ir darbovietė. Rudenį pasitiksite tikėdami savimi, nors, artėjant žiemai, jausite nepasitenkinimą asmeniniu gyvenimu. Paskutinėmis metų dienomis pajusite nostalgiją praeičiai. Tačiau dairytis atgalios neverta.

Pagrindinis varikliukas bus žodis ,,Pavydas” ir su tuo teks kažkaip kovoti. Pagalvokite, ar verta gadinti nervus sau, artimiesiems ir kolegoms dėl smulkmenų. Tačiau pavydas turi ir teigiamą pusę – jis skatina pasitempti. Reikėtų suvaldyti visą kylantį negatyvą ir kaip sako liaudis: ,,vynuoges paversti vynu”. Jei energiją panaudosite tinkamais tikslais, o ne savigraužai, būsite apdovanotas likimo.

Ir ne tik darbe. Meilėje taip pat. Konkurentai nublanks šalia įgimto Jūsų energingumo ir nesunkiai pralaimės kovoje dėl trokštamo žmogaus dėmesio. Gyvenimas atrodys gražesnis, ir panašu, kad Jūsų siekiai bus lengvai įgyvendinami.

ŠAULYS

Gana aktyvūs ir darbingi metai. Visur norėsite pirmauti, ir Jums seksis. Tik neužmikite ant laurų. Atkaklumas ir kantrybė – tai du Jūsų šių metų palydovai. Sausį ir vasarį susilaikykite nuo investicijų. Pavasarį galite sulaukti blogos žinios, dažnų ginčų su aplinkiniais, galite sugadinti svarbius santykius.

Pavasarį ir vasarą asmeniniame gyvenime kunkuliuos aistros. Tarp gausos trumpalaikių romanų galite sutikti ir tą vienintelį. Rudens pradžioje apie save primins senos problemos – teks jas spręsti. Nors didžiausią laiko dalį suris meilės reikalai. Paskutiniais metų mėnesiais ryžtingai imkitės iniciatyvos visuose reikaluose, ir tada švęsti tikrai bus ką.

Kupinas energijos Šaulys imsis įvairiausių veiklų, tačiau dažnai pervertins savo jėgas. Reikia atsirinkti, kas svarbiausia, juk geriau žvirblis rankoj nei jautis lankoj.

Nemėginkite savo antrosios pusės kantrybės ribos, nes šiais metais galite ją ir peržengti. Jei trokštate patvarių santykių, žinokite, kad juos kurti turite dviese, o ne trise ar daugiau…

Kalbant apie profesinį gyvenimą, Ugninės Beždžionės metai bus puikūs metai, nes Jupiterio, Saturno ir Urano trikampis padarys Jus nenugalimą, siekiant užsibrėžtų tikslų. Antroje metų pusėje tikrai sulauksite pripažinimo, paaukštinimo.

Visus metus būsite nusiteikę svajingai, tačiau išlaikysite pasitikėjimą savimi. Tai Jūsų stiprybė, todėl sprendimai, kuriuos priimsite, bus užtikrinti.

OŽIARAGIS

Norite, kad metai būtų sėkmingi? Pažabokite savo išdidumą ir egoizmą. Teks paisyti aplinkinių nuomonės. Žiemą būkite atidūs detalėms, ypatingai pasirašinėdami svarbius dokumentus, sutartis.

Romantiškai nusiteikę būsite kovo mėnesį. Net jei esate susituokę, aistros pinklių išvengti greičiausiai nepavyks. Gegužė – sėkmingo verslo ar profesinės veiklos mėnuo. Vasarą nepasiduokite provokacijoms ir pagundoms. Svarbiausia neišklysti iš kelio, vedančio Jus į sėkmę. Ruduo – prisiminimų, senų jausmų ar nuoskaudų laikotarpis. Ačiū Dievui – neilgas. Metų pabaigoje gimusios naujos idėjos gali būti startas į kitų metų sėkmę.

Jausite didžiulį jėgų antplūdį. Energijos turėsite tiek, kad galėsite skirti laiko ne tik darbui ar kitiems svarbiems dalykams, bet ir malonumams, pomėgiams, kelionėms. Tvirtas charakteris neleis išsibarstyti smulkmenose.

Šie metai padovanos Jums vidinę harmoniją, stabilius ir tvirtus santykius. Jums galima tik pavydėti: šventinis pakylėtas jausmas Jus lydės ištisus metus.

Galbūt kils nedidelių dvejonių dėl Jūsų valdomo turto. Pirmoji metų dalis, tiksliau iki rugpjūčio, Jums bus finansiškai dosni: padidės pajamos, atsiras galimybių sėkmingai investuoti ar gauti didelės naudos. Antrasis pusmetis bus tinkamas dvasiškai tobulėti, kultūriniam požiūriui. Būtinai rūpinkitės sveikata, nes kai kurios senos ligos gali tapti lėtinės.

VANDENIS

Pirmoji metų pusė nebus rami, tačiau rudenį galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis. Metų pradžioje suprasite, ko norite, kas svarbiausia ir kaip to pasiekti. Vasarį ir kovą užklupusi nelengva problema parodys, kad iš visų situacijų galima išpešti naudos. Gegužę tikėtinas didelis perversmas, pabodusios veiklos keitimas, ,,užmigusių” santykių pabaiga.

Tai Vandenių sėkmės metai moksluose ir kūryboje. Jūs tarsi magas, iš skrybėlės traukiantis vis naujas idėjas, geresnes viena už kitą. Ir jei Vandeniai įpratę savo idėjas žarstyti lengva ranka, tai šie metai tinkami joms apibendrinti ir įgyvendinti.

Tačiau asmeniniuose santykiuose laukia daug sumaišties, nesusipratimų ir nesusikalbėjimų. Žodžiu, tai judėjimo, kaitos laikas visose srityse. Nelengvi išbandymai pareikalaus jėgų ne tik iš šio ženklo atstovų, bet ir iš jo aplinkos. Žvaigždės įspėja, kad be pastovumo sunku bus pasiekti savo laimės viršūnę, juo labiau, kad pavydo jausmas šiais metais reikšis dažniau nei derėtų.

Kai kurios sudėtingos situacijos spręsis, tačiau bus ir tokių momentų, kai viskas, ką galėsite padaryti, tai sėdėti ir laukti rezultatų. Gyvenimo pamokos ir patirtis, kurią įgysite Ugninės Beždžionės metais, Jums padės ateityje.

ŽUVYS

Žadamos likimo dovanos, netikėtumai ir pagundos. Tobulėsite dvasiškai. Geri metai pradėti savo verslą, naują veiklą arba smarkiai ūgtelti dabartinėje veikloje. Metų pradžioje nekartokite senų klaidų. Iki balandžio mėnesio pasistenkite išspręsti piniginius reikalus. Pavasarį būsite svajingi, pasidavę flirtui ir kitiems gyvenimo malonumams. Tikėtina, kad atostogos bus aktyvios ir įdomios. Vasara pastūmės dar energingiau siekti užsibrėžtų tikslų. Rudenį nurimkite ir apžvelkite savo pasiekimus, pagalvokite apie ateitį. Tik nepamirškite, kad kai kurie Jūsų planai yra pernelyg optimistiški.

Patariama neplaukti prieš srovę. Pasitikėkite savo intuicija ir daug situacijų išsispręs teigiamai. Jums pavyks įgyvendinti savo sumanymus, jei veiksite neskubėdami, apgalvodami, nesistengdami galva pramušti sienoje skylę. Tinkamai neįvertinę savo galimybių, galite visai be reikalo prarasti daug jėgų. Patarimas toks: viskas turi klostytis lengvai, jei kažkur kyla sunkumų, tai geriau tą sumanymą atidėti vėlesniam laikui nei pridaryti klaidų.

Jausite poreikį radikaliai pakeisti savo išvaizdą, tačiau vargu, ar ryšitės tam. Pavasarį Jus pasitiks permainos. Kovo mėnesį šalia Jūsų iš karto atsiras keletas naujų pažįstamų, o senieji, atrodytų patikrinti, gali Jus gerokai nustebinti ne iš pačios geriausios pusės.

Bus ganėtinai ryškus pokytis jausmų sferoje: vieniši – ras porą, gyvenantys santuokoje iš naujo išgyvens jausmų pakilimą.

2015 12 02 08:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt