trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Horoskopai: kuo jie ypatingi?
tiesa.com

Horoskopas – tai tarsi likimo ciferblatas, kuriame surašyti gyvenimo įvykiai. Pagal vedinę astrologiją, horoskope kiekvienas namas turi savo šeimininką, atskiros planetos valdo skirtingus ženklus ir nuo jų išsidėstymo horoskope galima iššifruoti žmogaus likimą ir jo užduotis šiame gyvenime.

Ką reiškia – horoskopo namai ?

Pagal vedinę astrologiją kiekvienas namas atspindi kūno dalis ir skirtingas žmogaus gyvenimo sferas. Pradedant pirmuoju namu – žmogaus galva ir baigiant dvyliktuoju namu – pėdomis.

Pirmas namas susijęs su žmogaus galva, kūnu, sveikatos būkle, vaikyste, gimimo aplinkybėmis. Antras namas susijęs su veidu ir kas yra jame: akimis (labiau dešinė), dantimis, liežuviu. Antras namas taip pat reiškia gimines, žinojimą, turtą, finansus ir žmogaus potencialą. Trečiasis namas sietinas su kaklu, gerkle ir ausimis. Taip pat jaunesniais giminaičiais, trumpomis kelionėmis, ryžtu, žmogaus galimybėmis ir komunikacija. Ketvirtasis namas – su širdimi, taip pat žymi emocijas, nusako vidinę laimę, ryšį su mama, namus, transportą ir komfortą. Penktas namas susijęs su skrandžiu. Taip pat nusako praeitį, kūrybą, galimybes mokytis, vaikus, investicijas, sportą, konkurenciją, pomėgius, dvasinę praktiką.

Pagal vedinę astrologiją horoskope šeštasis namas susijęs su žarnynu. Atspindi ligas, priešus, skolas, sunkumus, teismus, armiją ir įvairius išbandymus. Septintas namas – su lytiniais organais, santuoka, partneryste, bendradarbiavimu su visuomene ir žmogaus populiarumu. Aštuntas namas susijęs su tiesiąja žarna, anusu, taip pat žymi ir gyvenimo trukmę, mirties priežastis, vidines vertybes, palikimą, paslaptis ir atvirumą.

Devintas namas sietinas su dubeniu. Jis taip pat nurodo santykius su tėvu, mokytojais, žmogaus dvasingumą, aukštąjį išsilavinimą, tolimas keliones, aukštesniųjų dėsnių suvokimą ir sėkmę. Dešimtas namas susijęs su keliais, nusako ir gyvenimo statusą, ar žmogus turės tvirtą pagrindą po kojomis. Vienuoliktas namas susijęs su blauzdomis, vyresniaisiais giminaičiais, visuomeninėmis organizacijomis, turto įsigijimu ir laimėjimais. Dvyliktas namas susijęs su pėdomis. Jis parodo praradimus, pomirtinę sielos būseną, kur siela eis po mirties.

Taigi horoskopą sudaro dvylika namų, kurie nurodo žmogaus gyvenimą nuo gimimo iki pasitraukimo iš kūno, ir įvairias gyvenimo sferas.

Kokia dvylikos zodiako ženklų reikšmė horoskope ?

Dvylika zodiako ženklų horoskope, vedinėje astrologijoje, yra tie patys, apie kuriuos kalba ir vakarų astrologija. Visi ženklai yra suskirstyti į grupes pagal keturias stichijas.

Ugnies stichija valdo tokius ženklus kaip Avinas, Liūtas, Šaulys, todėl šie žmonės susiję su vadovavimu. Jie energingi iniciatyvūs. Mėgsta nuotykius, sportą, aktyvų gyvenimo būdą.

Žemės stichija – Jautis, Mergelė ir Ožiaragis. Tai stabilumas, kantrybė, darbo nebijojimas, praktiškumas, konkretumas ir konservatyvumas.

Oro stichija – Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis. Šie žmonės intelektualai, logiški, trokštantys žinių. Bendraujantys, kūrybiški, išradingi, iniciatyvūs. Ši stichija leidžia jiems sugauti šansą.

Vandens stichijaVėžys, Skorpionas, Žuvys. Emocianalūs, intuityvūs, imlūs. Jie labai ekspresyvūs, racionalūs, kūrybiški ir šiek tiek įtartini.

Kiti skirstymo būdai

Zodiako ženklai dalinasi į vyriškus ir moteriškus, atitinkamai pagal nelygines ir lygines gimimo dienas. Taip pat zodiako ženklai dar skiriami į nepajudinamus, pajudinamus ir dualius.

Pajudinami – Avinas, Vėžys, Svarstyklės, Ožiaragis.

Nepajudinami – Jautis, Liūtas, Skorpionas, Vandenis.

Dualūs – Dvyniai, Mergelė, Šaulys, Žuvys.

Tai rodo žmonių dinamiškumą. Vieni pastoviai kažkur juda, kiti stovi vienoje vietoje. Treti – įvairiapusiški įvairovėms.

Daugiau straipsnių astrologijos tema galite rasti čia

2015 09 30 09:55
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt