trečiadienis, gruodžio 2 d.
Idėjos, kaip papuošti namus Kalėdoms
Alfa.lt

Artėja gražiausios metų šventės – Kalėdos. Paskutinė šio sezono TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ bus skirta sužinoti, kaip pasipuošti namus ir susikurti šventinę nuotaiką. Be to, lankysimės viename sostinės daugiabučių, kurio languose šviečia net 400 kalėdinių žvaigždžių – namo gyventojai jomis papuošė ne tik savo namus, bet ir miestą.

Interjero dizainerės Emilija ir Eglė laidos žiūrovams pristatys net kelias idėjas švenčių stalo dekoravimui. Pasak jų, svarbiausia, kad stalas būtų gausus ir puošnus. Netikėtumo efektą sukurs skirtingų raštų derinimas: dryžuotų, vienspalvių, languotų. Puošnumo suteiks aukštos žvakės ar kompozicijos iš eglių šakų bei šviečiančių papuošimų.

Interjero dizainerės puoš ir kalėdines eglutes. Šių metų tendencija – tamsesnių, prislopintų spalvų dekoracijos. Jos atskleis ir kuo galima pakeisti kalėdinę eglę namuose jos nepuošiantiems. Nemažai praktinių idėjų Emilija ir Eglė įgyvendino Vilniaus daugiabučio, kurio languose įžiebta per 400 šviečiančių žvaigždžių, gyventojų namuose.

Kaimynus kvietė vienytis ir dalyvauti atrankoje, paskelbusi, kad šimtais kalėdinių žvaigždžių ir girliandų nemokamai papuoš vieną daugiabutį Vilniuje. Daugiabučio bendrijos pirmininkė sako, kad laimėjimas projekto atrankoje – kartu ir dovana namo gyventojams 15-ojo gimtadienio proga. Namo bendruomenė šiandien džiaugiasi ne tik patirtu vienybės jausmu, bet ir galėdami prisidėti prie gražesnio miesto kūrimo: vaizdas, kai didžiulio namo languose kas vakarą įžiebiamos keli šimtai žvaigždžių, džiugina ir praeivių akis.

Anot interjero dizainerių, idėja uždegti šviesos šaltinį lange atkeliavo iš Skandinavijos šalių, kur vyrauja tokia tradicija. Ši dekoracija suteikia jaukumo namuose, įneša daugiau šviesos tamsiuoju metų laiku.

Apie namų dekoravimą Kalėdoms ir daugiabučio įžiebimą žiūrėkite šventine nuotaika dvelkiančioje laidoje „Namų idėja su IKEA“ jau šį penktadienį 17:55 val. per TV3.

2020 11 06 19:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt