sekmadienis, vasario 28 d.
Įdomusis horoskopas: kas buvote ankstesniame gyvenime?
Alfa.lt

Ar teko sapnuoti sapną, kurį labai ryškiai prisiminėte? Galbūt sapne sutikote žmogų, kurio nepažįstate, bet jutote, tarsi būtumėte jį pažinojęs seniai. Tai gali būti susiję su praėjusiu jūsų gyvenimu. Pagal Zodiako ženklą galima nustatyti, kas buvote ankstesniame gyvenime. 

Avinas – generolas

Sprendžiant iš jūsų vadovavimo įgūdžių, drąsos, ryžto ir aistros, ankstesniame gyvenime buvote karo generolas. Gal tai ir tiesiogiai nesusiję su jūsų jausmingumu ar charakteriu, tačiau neatskiriamai susiję su jūsų išmintimi ir lyderystės įgūdžiais. Gali būti, kad gimėte valdyti pasaulį. Lyderiai nepriima atsakymo „ne“, o tai atitinka jūsų charakterį. Jūs norite įveikti viską, su kuo susiduriate. 

Jautis – menininkas

Praėjusiame gyvenime buvote labai energingas ir kūrybiškas. Jūs mėgstate komfortą, prabangą, grožį ir meną. Tai įrodo, kad praeityje jūs nebuvote paprastas žmogus. Jūs turėjote auksines rankas ir gebėjimą bei aistrą kurti, piešti ir padaryti šį tą nuostabaus. Jūs buvote menininkas ir savo darbais stebinote kitus žmones. 

Dvyniai – gerai žinomas žmogus

Jūs mėgstate stebinti kitus ir palikti gerą įspūdį. Praeitame gyvenime tikrai sugebėjote apginti savo pozicijas. Esate kūrybiškas, energingas, intelektualus, todėl kaip magnetas traukiate kitus žmones. Šio ženklo atstovai lengvai išgarsėja. Neabejotina, kad ne kartą buvote atsidūręs šlovės muziejuje. 

Vėžys – mokytojas

Jūs nesate egoistas ir mieliau padedate kitiems. Dėl šios priežasties praėjusiame gyvenime buvote mokytojas. Vėžio ženklo atstovai yra prisitaikantys, išradingi ir nepaprastai kantrūs. Šie bruožai rodo, kad jie gali be jokių problemų dirbti su vaikais. Kartais jie tampa pernelyg pažeidžiami ir dėl to jaučiasi labai liūdni. Tačiau jūs mylite vaikus kaip save patį. 

Liūtas – rašytojas

Jūs visada kupinas kūrybiškų idėjų ir puikiai žinote, kaip reikšti emocijas – tiek žodžiu, tiek raštu. Ankstesniame gyvenime jūs buvote rašytojas. Jūs gebate išgirsti, ką bando pasakyti jūsų širdis. Esate labai motyvuotas ir kūrybiškas, taip pat pasižymite didele savikliova. Praeityje esate parašęs daug puikių darbų. 

Mergelė – mokslininkas

Kadangi gerai analizuojate, skaičiuojate ir mąstote net apie menkiausius dalykus, praėjusiame gyvenime galėjote būti mokslininkas. Jūsų mąstymas ir gebėjimas pažvelgti į dalykus kitu kampu visada veda į pažangą. Atkreipiate dėmesį į kiekvieną detalę ir atidžiai ją išanalizuojate. Jūs buvote mokslininkas, nuoširdžiai troškęs padėti kitiems ir palengvinti žmonių gyvenimą. 

Svarstyklės – teisėjas

Jūsų vertybės apima teisingumą, lygybę ir laimės dovaną. Praėjusiame gyvenime buvote teisėjas ir ši profesija jums puikiai tinka. Jūs gebate paaukoti net savo laimę bei ramybę ir kitų gerovę iškelti aukščiau savo. Buvimas geru teisėju nereiškia, kad niekada nedarote klaidų ar nepažeidžiate įstatymų. Jūs netoleruoja blogio.  

Skorpionas – samdinys

Paslaptingi, diplomatiški ir sudėtingi Skorpiono ženklo atstovai paprastai būna ramūs ir švelnūs, tačiau už šios kaukės slepiasi tikroji jų prigimtis. Kai jie ko nors nemėgsta ar kas nors jiems kenkia, jie tampa pavojingi ir žiaurūs, nes nežino, kas yra atleidimas. Kitaip tariant, ankstesniame gyvenime jie buvo samdiniai, kuriems žmonės mokėjo ir vertė dirbti nešvarų darbą. Tačiau neabejotina, kad jūs niekada nesuklydote savo darbe.  

Šaulys – karys

Laisvė jums yra labai brangi, o vergovės, karo, tironijos ir skurdo laikais buvote karys. Kovojote su blogiu turėdamas vien ietį rankoje. Ne tik negalite ilgai išbūti vienoje vietoje, bet ir visada ieškote nuotykių. Anksčiau pagrindinis jūsų tikslas buvo stoti prieš viską, kas bloga ir neteisinga. Tačiau šiandien savo karingumu pateikiate naujų idėjų. Jūsų optimizmas ir drąsa įkvepia kitus pakeisti savo gyvenimą į gera.  

Ožiaragis – karalius

Nėra kito Zodiako ženklo, kuris darbštumu prilygtų Ožiaragiui. Jūs gimėte dirbti, siekti tikslų, mokytis naujų dalykų. Jūs turite labai išvystytą loginį protą ir visada išliekate ramus, niekada nieko nemesite, kol nebaigsite užduoties. Praeityje buvote lyderis. Net ir šiandien siekiate įbesti vėliavą į sėkmės viršūnę.  

Vandenis – gydytojas

Ankstesniame gyvenime jums buvo lemta aukotis dėl kitų. Dėl jūsų dosnumo daugelis žmonių buvo išgydyti ir išgelbėti nuo mirties. Jūs esate pažangus, nepriklausomas žmogus, kuris taip pat sugeba išklausyti ir suprasti kitų nuomonę geriau nei profesionalus psichologas. Jūs išsikeliate savo gyvenimo tikslus 10 metų į priekį. Jūs turėjote ypatingą talentą gydyti ir nustatyti diagnozę pavargusiems, kenčiantiems ir pagalbos reikalaujantiems žmonėms.  

Žuvys – filosofas

Jūs visada skraidėte virš debesų, vaizduotėje matėte nuostabų pasaulį, išlaisvintą iš realybės pančių. Jums labiau patinka eiti gyvenimo keliu remiantis išsilavinimu ir intuicija. Tad anksčiau buvote filosofas. Praėjusiame gyvenime visą laiką praleidote bandydamas surasti atsakymus į klausimus: kas mes esame, koks yra mūsų gyvenimo tikslas ir kas yra gėris bei blogis? Didžiąją gyvenimo dalį jūs praleidote vienas, vedamas ne noro siekti savo laimės, o darbuotis žmonijos labui.  

2021 01 25 12:22
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt