ketvirtadienis, liepos 9 d.
Įkvepiantys A. Hepburn žodžiai, kuriuos verta išgirsti kiekvienai
tiesa.com
Pixabay.com

1. Jeigu tau reikės pagalbos rankos, atsimink: tu ją turi – tai tavo pačios ranka. Kai tapsi vyresnė, suprasi, kad turi dvi rankas: vieną, kad padėtum sau, kitą – kad pagelbėtum kitiems.

2. Tam, kad lūpos būtų gražios, kalbėk tik gražius žodžius. Tam, kad akys būtų gražios, ieškok tik gerų žmonių savybių. Tam, kad figūra būtų liekna, dalykis maistu su alkanais. Tam, kad plaukai būtų gražūs, tegul kasdien su jais žaidžia vaikas. Tam, kad laikysena būtų tiesi, įsivaizduok, kad niekada nebūsi vieniša.

3. Moters grožį kuria ne apranga, figūra ar šukuosena. Jis – spindinčiose akyse. Juk akys – vartai į širdį, kuriame gyvena meilė.

4. Aš įsiminiau, kad nuo vaikystės niekam nebuvau reikalinga, ir visą gyvenimą abejojau, kad gali būti kitaip. Šokoladas buvo vienintelė mano meilė ir jis nė karto manęs neišdavė.

5. Žmonėms, labiau nei daiktams, reikalinga restauracija, paskatinimas ir atleidimas. Niekada nieko neišmesk.

6. Dievinu žmones, kurie priverčia mane juoktis. Aš tikrai manau, kad juoktis mėgstu labiau už viską. Tai gydo daugybę ligų. Galbūt žmogui tai svarbiausia.

7. Aš tikiu, kad laimingos merginos – pačios gražiausios. Aš tikiu, kad geriausias būdas deginti kalorijas – tai juoktis. Aš tikiu, kad rytoj išauš nauja diena, ir… aš tikiu stebuklais. Aš esu moteris, kuriai pasisekė.

8. Seksualumas – tai kažkas, kas slypi moters viduje. Seksualumas numanomas, o ne demonstruojamas viešai. Aš negaliu pasigirti Sophios Loren, Ginos Lollobrigidos formomis, bet juk seksualumas – tai ne tik apimtys. Man nereikalingas miegamasis tam, kad galėčiau įrodyti savo moteriškumą. Aš galiu būti seksuali tiesiog per lietų skindama obuolius nuo obels.

ŠALTINIS: alfa.lt

2019 01 27 06:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt