ketvirtadienis, liepos 9 d.
Imbierinis kambarėlis
tiesa.com

Imbierinės tešlos kepiniai tokie gardūs. Mmm, kas gali būti geriau už valgomą kalėdinę „Pasidaryk pats“ dekoraciją?

Vietoj tradicinio imbierinio namelio su keturiomis sienomis ir stogu IKEA dizaineriams Lasse ir Geneviève šiemet gimė idėja sukonstruoti nedidukę studiją su dviem sienomis, apstatytą gardžiais nykštukiniais baldais. Jiems puikiai pasisekė ją „įrengti“ – o kodėl gi jums nepasinaudojus jų patarimais ir nepabandžius padirbėti patiems?

Jums reikės: imbierinės tešlos (galima pasigaminti ar nusipirkti paruoštos), kepimo popieriaus, kepimo skardos, žirklių, mentelės, kočėlo, picos peilio, konditerinio tešlos maišelio su antgaliais, peilio, dviejų medinių pagaliukų, cukraus pudros, cukraus, kiaušinių baltymų ir acto arba citrinos sulčių.

Tešlą pabarstę miltais, iškočiokite. Ji turėtų būti apie 3 mm storio. Kambario sienos bus du tešlos stačiakampiai, o „medinės“ grindys – plonos tešlos juostelės. Vienas kepkite trumpiau, kitas – ilgiau, kad skirtųsi atspalviai ir atrodytų tikroviškiau. Be to, iškepkite staliuką, kelias dovanėles ir net sofą.

Iškeptos tešlos dalis tarpusavyje suklijuokite keptuvėje išlydytu cukrumi. Kol cukrus džiūsta, „baldų“ dalis paremti galite virtuvės reikmenimis, kartoninėmis dėžutėmis ar medžio gabalėliais. Kad miniatiūriniam interjerui suteiktumėte jaukumo, kai kurias detales papuoškite glajumi (kartu jis padeda paslėpti nelygias briaunas).

Jei norite, kur ne kur galite pabarstyti sniegą primenančios cukraus pudros, želatinos lakšteliais „įstiklinti“ langus, saldainiais, lyg pagalvėlėmis, papuošti sofą. Galite sumeistrauti net ir mažutę Kalėdų eglę.

Kūrybai nėra jokių ribų! O visą kruopštų triūsą atpirks namuose pasklidę malonūs imbieriniai kvapai ir galiausiai – skani kalėdinių švenčių dekoracija – imbierinis kambarėlis

2016 12 26 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt