pirmadienis, rugpjūčio 3 d.
Internete plinta triukas, kaip greitai ir be vargo nulupti česnaką
tiesa.com
Twitter.com

Internetas padeda sužinoti, kaip tam tikrus darbus atlikti greičiau ir efektyviau. Čia savo triukais ir sugebėjimais dalijasi žmonės iš viso pasaulio. Ypač vertinami darbus virtuvėje palengvinantys patarimai. Viena moteris parodė, kaip greitai ir be didelių pastangų nulupti česnaką.

Virtuvėje suktis mėgstantys žmonės sutiks, kad česnako lupimas – įkyrus užsiėmimas, o jei receptas reikalauja daugiau nei vienos jo skiltelės, laukia ilgas ir varginantis darbas peiliu. Tačiau viskas tuojau pat pasikeis pamačius, kaip tai daro Toronte gyvenanti žaidimų dizainerė Valentina Lord.

Jokio česnako traiškymo, jokios kovos su jo odelėmis. Moteris tiesiog įsmeigia peilio viršūnę į česnako skiltelę ir be didelių pastangų ištraukia ją švarią.

„Kaip asmeniui, gaminančiam daug korėjietiškų patiekalų, tai geriausias metodas česnakui lupti“, – rašė ji po vaizdo įrašu, kuriuo pasidalijo asmeninėje „Twitter“ paskyroje.

Šis triukas taip sužavėjo internautus, kad per kelias dienas vaizdo įrašą peržiūrėjo beveik 21 mln. žmonių, daugiau nei 141 tūkst. kartų juo buvo pasidalyta.

Ar išbandysite šį triuką ir jūs?

[TW=https://twitter.com/VPestilenZ/status/1140437217619390465]

2019 06 20 05:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt