penktadienis, liepos 30 d.
Iš kur atsiranda blogi vyrai
Alfa.lt
Organizatoriai
Vyras (Šeima ir namai)

Dažnai tenka klausytis ašaringų draugių skundų, kokie netikę jų vyrai, o juk tokie puikūs buvo prieš vestuves… Ir dėmesį rodė, ir rūpinosi, ir merginosi taip, kad visos draugės pavydėjo.

Pasibaigė vestuvių puota, ir pasirodė vyras visu gražumu.  Kas jam nutiko? Kodėl jums anksčiau atrodė, kad norite visą gyvenimą su juo nugyventi, o dabar vis dažniau susimąstote apie skyrybas?

Iš tikrųjų jokio pasikeitimo nebuvo. Tiesiog moterims būdinga idealizuoti meilę ir savo santykius. Įsimylėjusi moteris mąsto  iracionaliai,  žvelgia į pasaulį per emocijų, jausmų prizmę, mato partnerį tokį, kokį nori matyti. O kai euforija išsisklaido ir santykiuose prasideda buitis, moteriai pradeda atrodyti, jog vyras pasikeitė.

Būtent tokiu “princo demaskavimo” momentu įvyksta dauguma skyrybų, kai jauna šeima suyra dėl visiškai banalių priežasčių: “nesutapo charakteriai” ir t.t. Pirmieji santuokos metai – patys sudėtingiausi: prisitaikymas, partnerio ir savęs pažinimas, bendra buitis…

Tokioje situacijoje yra du keliai:

•Išsiskirti, sugraužus  vyrui visus nervus už tai, kad jis nepateisino jūsų pačios susigalvotų fantazijų apie pasakiškus santykius;

•priimti susiklosčiusią realybę ir užsiimti tvirtos šeimos kūrimu.

Sukurti šeimą – lengva, o štai išsaugoti – rimtas darbas. Santykių pradžioje pora patiria ryškias emocijas, galingus jausmus. Laikui bėgant, emocijos atslūgsta ir daug žmonių, nebejausdami to galingo antplūdžio, palaidoja meilę, pamanę, jog partneris jiems netinka ir jausmai išsisklaidė.

Reikia iš pat pradžių suprasti, kad santykiuose neįmanoma visą laiką jausti euforijos ir hormonų antplūdžio, organizmas tokios įtampos neatlaikys. Šeima – tai šis tas daugiau, nei pirminis įsimylėjimas. Ir jeigu jausmų fejerverką pakeitė kasdienybė, tai visiškai nereiškia, kad meilė praėjo. Kur kas labiau tikėtina, kad santykiai perėjo į kitą etapą.

Jums atrodo, kad partneris turi padaryti jus laiminga, o kai šie nerealūs lūkesčiai nepasiteisina, idealaus partnerio vaizdinys išblėsta.

Kad išvengtumėte tokio pobūdžio nusivylimų, turite žinoti štai ką: jeigu ieškote vien partnerio trūkumų, jūs visada jų surasite. Ir atvirkščiai. Dėl to koncentruokitės į teigiamus partnerio bruožus.

Būtina pridėti jo vaizdiniui romantikos, tačiau negalima žmogaus idealizuoti, kad paskui netektų karčiai nusivilti. Idealių partnerių nebūna.

Nesuverskite visos atsakomybės už šeimos laimę vyrui. Kvaila tikėtis, kad nežinia iš kur atsiras koks nors burtininkas, kuris padarys jus laiminga. Kad būtumėte laiminga, reikia pačiai padirbėti. Tai nereiškia, kad už šeimos laimę atsakinga tik moteris, tai reiškia, kad ši laimė priklauso nuo dviejų, o ne nuo vieno kurio žmogaus.

Suprasdama, kad idealių žmonių nebūna, iš pat pradžių apsispręskite, su kokiais trūkumais esate pasirengusi susitaikyti. Šitą klausimą išspręsti svarbu dar prieš sukuriant šeimą. Jei pradėsite perdarinėti vyrą pagal savo skonį ir užgaidas, tapsite paprasčiausia banalia psichologine smurtautoja. Vyrai, o ir apskritai žmonės nepakenčia, kai juos be paliovos kritikuoja ir stengiasi perdaryti. Sunku pakeisti suaugusį žmogų, turintį jau susiformavusią asmenybę.

Kiekvienas žmogus – egoistas iš prigimties. Jei partneriai pažaboja savo egoizmą, santykiai įgaus naują postūmį, atsiras daugiau jėgų. Juk kai žmogumi rūpinamasi, kai jam rodomas dėmesys, kai jį glosto švelniu žodžiu – tai išties suteikia daug jėgų, o nuoskaudos išsisklaido.

Seimairnamai.eu

2021 06 25 07:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt