penktadienis, spalio 7 d.
Iš prosenelės paveldėtą ir pamestą sužadėtuvių žiedą rado pasinaudoję metalo detektoriumi
BNS
Unsplash
Žiedas (asociatyvi nuotr.)

Masačusetse viena moteris vėl gali dėvėti kaip šeimos palikimą gautą vestuvinį žiedą su deimantu, kai vienas nardytojas atsiliepė į jos per socialinius tinklus išplatintą prašymą surasti į jūrą įkritusią brangenybę.

Francesca Teal pasakojo laikraščiui „The Boston Globe“, kad žiedas, kadaise priklausęs jos prosenelei, nuslydo nuo piršto, kai moteris mėtė kamuolį su savo vyru Šiaurės paplūdimyje Hamptone, Naujojo Hampšyro valstijoje.

Nors ieškojo vandenyje kelias valandas, jie žiedo taip ir nesugebėjo rasti, pasakojo 29 metų F. Teal, gyvenanti Grovlande.

F. Teal apie šią nesėkmę papasakojo savo „Facebook“ žinutėje ir paklausė, ar kas nors, turintis metalo detektorių, galėtų padėti surasti pamestą papuošalą. Jos žinute pasidalijo tūkstančiai vartotojų, ir šis įvykis atkreipė Maršfildo mieste gyvenančio Lou Asci dėmesį.

60-metis L. Asci apsivilko hidrokostiumą, pasiėmė metalo detektorių ir pradėjo paieškas, braidydamas vandenyje nurodytoje vietoje.

Pirmąsias dvi dienas jo pastangos buvo bergždžios.

„Nesu linkęs priimti pralaimėjimo, – laikraščiui sakė L. Asci. – Norėjau sugrįžti ir pamėginti paskutinį kartą.“

Būtent tada jis aptiko žiedą dugno smėlyje, pasakojo vyras. Jis nusiuntė F. Teal nuotrauką ir prie jo parašė: „Prašau, pasakykit, jog tai šis žiedas – kad galėčiau pagaliau išsinešdinti iš šio paplūdimio.“

L. Asci nuvežė žiedą F. Teal į namus, o jos vyras, priklaupęs ant vieno kelio, vėl jį užmovė žmonai ant piršto.

„Pastarąją savaitę buvau visiškai apstulbinta nepažįstamų žmonių gerumo, – per feisbuką parašė F. Teal. – Buvo itin nuostabu patirti žmoniškumą šia teigiama prasme, ir tai man sugrąžino labai daug pasitikėjimo savimi ir kitais.“

2022 08 21 18:03
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt