ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Išdavikas – automobilis!
tiesa.com

Sėdėdami automobilyje jaučiatės saugūs ir nė neįtariate, kad aplinkiniams net jūsų automobilio spalva gali daug ką pasakyti apie jūsų charakterį ir pomėgius.

Pasak psichologų, estetai renkasi baltą automobilį. Tokie vairuotojai nelabai linkę bendrauti, vengia intrigų ir tiek automobilyje, tiek gyvenime stengiasi palaikyti švarą. Bet jie mandagūs ir nesivelia į konfliktus kelyje. Beje, baltų automobilių keliuose daugiausia...

Nenorintys išsiskirti, uždari žmonės mėgsta pilkus automobilius. Tokius vairuotojus nelabai domina išorė, jie labiau koncentruojasi į vidinį pasaulį. Automobilį jie prižiūri labai rūpestingai – tai gera žinia panaudotų automobilių pirkėjams!

Tik išsišokėliai, norintys žūtbūt atkreipti kitų dėmesį, gali rinktis geltoną ar oranžinį automobilį. Jie trokšta būti laimingi, yra kupini judesio, veržlumo energijos. Jie domisi naujovėmis, kartu nesunkiai prisitaiko ir prie esamų situacijų, nes yra nestandartiniai, kūrybiški ir nenori būti beveidžiai minioje.

Ramūs, net flegmatiški vairuotojai labiausiai mėgsta sidabrinės spalvos automobilius. Tyrimų duomenimis, jie rečiausiai pakliūva į avarijas, galbūt todėl, kad ši spalva gerai atspindi šviesą.

Jaukumo mėgėjai renkasi mėlynos spalvos automobilius. Jie teikia pirmenybę harmoningiems santykiams, yra patikimi, dėmesingi. Tai tikri kelių džentelmenai.

Nekonfliktiški ir rudų automobilių vairuotojai. Jie vertina gerą poilsį ir patogumą, mėgsta kompanijas, vertina tradicijas ir paiso visuomenės priimtų taisyklių.

Stiprios asmenybės vairuoja raudonus automobilius. Toks vyras – lyderis, besiveržiantis į dar didesnę sėkmę. Jis mėgsta nuotykius ir adrenaliną, yra impulsyvus ir valdingas.

Silpno temperamento žmonės mielai sėda už žalios mašinos vairo. Tokios mašinos savininkas nori patikti, bet yra pasyvus. Jam šiek tiek trūksta pasitikėjimo savimi.

Jei vyras nori būti orus, savimi pasitikintis ir tai demonstruoti aplinkiniams, jis renkasi juodą automobilį. Toks automobilis – tai turimos gerovės, valdžios ir galios simbolis, tad jį vairuojantis asmuo nori, kad jį visi gerbtų ir su juo skaitytųsi.

2015 04 11 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt