ketvirtadienis, liepos 16 d.
Išsaugok seksualumą
tiesa.com

XXI amžiuje žmonija kraustosi iš proto dėl seksualumo. Bet, pasirodo, kartais patys savyje jį nužudome, pasitelkę pikčiausius seksualumo priešus, užuot, atvirkščiai, į pagalbą kvietęsi visus seksualumo draugus...

5 priešai, žudantys seksualumą
 
Lėtinis nuovargis ir stresas. Tai bene dažniausi poros harmoniją ardantys veiksniai. Nemažą armiją vyrų ir moterų, daug ir aktyviai dirbančių, dėl nuolat patiriamo streso kamuoja visiška seksualinė apatija.
 
Rūkymas. Medikai teigia, kad tiek aktyvus, tiek pasyvus rūkymas daug pavojingesnis, nei saikingas alkoholio vartojimas. Apie rūkymo žalą prirašyta tomų tomai, tačiau argi ne pati geriausia motyvacija mesti rūkyti yra tai, jog tuomet seksas bus daug geresnis?
 
Netinkama mityba. Vitaminų ir baltymų trūkumas, riebalų ir angliavandenių perteklius – dažnai štai tokia mūsų mitybos abėcėlė. Jaunystėje natūralus hiperseksualumas dar gelbsti, bet brandesniame amžiuje toks mitybos racionas jau atlieka savo juodą darbą: sekso norime vis mažiau, ir pajėgiame nebe tiek, kiek norėtume.
 
Tingėjimas ir inercija. Vyras, kuris mano, kad pagrindinis jo žygdarbis yra vesti moterį, o paskui jau nereikia ja rūpintis, tuo labiau – padėti jai buityje, gali tapti nusivylimo visa vyriškąja gimine priežastimi.
 
Skandalai. Partnerė, nemokanti nusileisti, nuolat ieškanti priekabių, arba netgi besityčiojanti iš vyro – blogiau už gaisrą. Beje, tai pasakytina ir apie skandalistą vyrą... Argi besivaidijančių porų namuose gali būti vietos ir laiko mintims apie seksą?
 
5 draugai, skatinantys seksualumą
 
Sportas, grūdinimasis. Nebūtinai dideli krūviai – paprasčiausiai raskite laiko pabėgioti, padaryti mankštą ar šiek tiek padirbėti fiziškai. Ypač patartina kuo daugiau vaikščioti pėsčiomis, o vasarą, gamtoje – būtinai basomis.
 
Derama mityba. Jūsų racione turi būti daug vandens, daržovių, aliejaus, jūrinės žuvies ir baltos mėsos, ląstelienos turinčių produktų, taip pat medaus, riešutų. Potencijos draugais laikoma nemažai specifinių produktų, tarp jų – žalia arbata, raudonas vynas, konjakas (nedidelėmis dozėmis), ir, be abejo, jūros gėrybės.
 
Geras poilsis. Reguliariai eikite ilsėtis, miegokite 7–8 valandas ir kuo mažiau laiko praleiskite prie kompiuterio.
 
Optimizmas ir puiki nuotaika. Nebūkite paniurėlis, niurzgantis dėl kiekvieno mažmožio. Užuot dejavę, verčiau išmokite pasidžiaugti mažyčiais džiaugsmais, ir pamatysite, kad jų patiriate kasdien.
 
Meilė– neabejotinai didžiausias seksualumo draugas! Mylėkite – ir būsite mylimi – ir seksualūs!

2010 07 01 11:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt