trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Išsivirkime... muilo!
tiesa.com

Muilas su kava, alyvų aliejumi ir jūros druska nušveičia ir tonizuoja odą, pašalina mirusias ląsteles, ir oda tampa švelni lyg kūdikio. O svarbiausia – toks muilas padeda kovoti su celiulitu. Sakysite, labai brangus malonumas? Anaiptol – juk jį galite pasidaryti pačios, ir tai labai paprasta.

Jums reikės:

2 gabalėlių muilo (geriausia „Vaikiško“);

4 šaukštų alyvų aliejaus;

Pusės stiklinės verdančio vandens;

4 šaukštų kavos tirščių;

3 šaukštų stambios jūros druskos (galima naudoti vonios druską).

 

Ir dar:

Dviejų puodų, kad mažąjį būtų galima įstatyti į didįjį;

Rupios tarkos;

Formelių paruoštai muilo masei sukrėsti;

Guminių pirštinių, marlinio raiščio, apsauginių akinių.

 

Paruošimas:

Perspėjimas. Ruošiantis „gamybai“ patartina užsimauti pirštines, užsidėti apsauginius akinius ir marlės raištį, kad muilo „dulkės“ nedirgintų kvėpavimo takų. 

1. Sutarkuokite muilą stambia tarka. Į didįjį puodą įpilkite vandens (iki pusės)ir jį užkaiskite. Tuo pat metu į mažąjį puodą suberkite muilo drožles ir supilkite alyvų aliejų.

2. Mažąjį puodą su muilo drožlėmis atsargiai įstatykite į didįjį puodą su vandeniu. Maišydamos muilo drožles šaukštu, pamažu pilkite į jas verdantį vandenį. Tai reikia daryti iš tiesų labai lėtai, vandenį varvinti po truputėlį, kad nesusidarytų gabalėlių ir neatsirastų nereikalingų putų. Jei vis dėlto gumulėlių atsirastų, vėliau juos galima išmaigyti. Jei viską darysite teisingai, netrukus jau turėsite vienalytę masę.

 3. Naudingųjų savybių muilui suteikia kavos tirščiai ir jūros druska. Suberkite visa tai į muilo masę ir gerai išmaišykite (maišykite apie tris minutes).

4. Iš anksto paruoštas nedideles tinkamas formeles ištepkite alyvų aliejumi ir į jas sukrėskite muilo masę, nepamirškite jos gerai suspausti. Palikite muilą išdžiūti kambario temperatūroje – tam prireiks 2–3 dienų.

Muilą galima naudoti 2–3 kartus per savaitę, o jei oda riebi – ir dažniau (be abejo, jei oda jautri, pirmiausia jį atsargiai išbandykite). Prieš nuplaudamos putas pamasažuokite odą, o po dušo būtinai naudokite drėkinamąjį ar anticeliulitinį kremą.

 

2010 05 28 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt