antradienis, liepos 5 d.
Ištikimiausi sutuoktiniai pagal Zodiako ženklą
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Ištikimas

Jeigu mergina įsitikinusi, kad niekada negalėtų atleisti savo partneriui už neištikimybę, ir nori gyventi ramiai, be jokių įtarinėjimų ir nepasitikėjimo, tai renkantis sau gyvenimo draugą, būtinai reikia atsižvelgti į jo gimimo datą. Mat tik tarp trijų Zodiako ženklų atstovų galima tikėtis rasti tikrai patikimą partnerį.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis laikomas vienu ištikimiausių gyvenimo palydovų . Jei jis įsimylėjo, tai amžinai, nes Jautis tiki viso gyvenimo meile ir stengiasi ją išsaugoti. Vienintelė priežastis, kodėl jis gali pasikeisti – tai jo įtarimas dėl partnerės neištikimybės. Jei Jautis jaus meilę ir rūpestį, nėra jokių abejonių dėl jo atsidavimo.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Galite pasitikėti Mergele ženklo atstovu . Tokiam vyrui būdingas sunkus charakteris, poreikis reguliariai pabūti vienam ir gana gerai apskaičiuotas gyvenimas. Jis trokšta būti mylimas būtent toks, koks yra, o ne dėl jo nuopelnų visuomenei. Šio Zodiako ženklo atstovai yra labai niūrūs, nepripažįsta atsitiktinių seksualinių partnerių. Todėl jei Mergelės ženklo vyras kada nors pasikeis ir taps neištikimas,.tai nebus lengvabūdiška meilės avantiūra.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiu galima pasitikėti šimtu procentų . Šio Zodiako ženklo atstovai yra ramūs, susikaupę ir drausmingi. Net jei pagunda per didelė, jie žino, kaip jai nepasiduoti. Šis Zodiako ženklas nemoka sukčiauti ir apsimetinėti. Jis mieliau nutrauks santykius, nei apgaudinės savo partnerę net ir tuo atveju, kai jų santuoka dėl kokių nors priežasčių jau atsidūrusi ant iširimo ribos.

2022 05 16 10:59
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt