pirmadienis, rugpjūčio 3 d.
Įvaizdžio ir pasitikėjimo savimi trenerės patarimai (tęsinys)
tiesa.com

Įvaizdžio ir pasitikėjimo savimi trenerė, transformacijos koučerė Jurgita Kasparė tęsia dalindamasi mintimis apie tai, kaip moterims tapti savo gyvenimo šeimininkėmis.

Atsisakymas to, kas nereikalinga

Svarbus žingsnis, kuris padeda labiau pasitikėti savimi, tai atsikratymas tuom, kas nereikalinga. Tik Jūs pati žinote, kas tai yra, tik Jūs pati suprantate, kas labiausiai trukdo gyventi. Galbūt tai begalės senų drabužių, nereikalingų daiktų krūvos? O galbūt žmonės Jūsų gyvenime, kurie savo pesimizmu vis traukia žemyn? Ar nereikalingas laiko švaistymas, bandant išspręsti kitų problemas, tik tam, kad nereikėtų spręsti savųjų?

Pažiūrėkite į savo gyvenimą iš stebėtojo pozicijos, nuspręskite, kas jums trukdo. Aš tikiu, kad Jūs puikiausiai žinote, su kuo jau pats laikas atsisveikinti.

Finansinė laisvė

Esu įsitikinusi, kad niekas moteriai nesuteikia tiek pasitikėjimo savimi, kaip tai padaro finansinė laisvė. Tai nereiškia, jog tik labai turtingos moterys gali pasitikėti savimi, ir tikrai nesakau, jog tik piniguose yra laimė, bet pinigai mums suteikia laisvę ir galimybę mėgautis gyvenimo malonumais.

Aš tikrai atsimenu ta jausmą, kai žinojau, jog mano sąskaitoje yra likę 33 centai, o išgyventi reikėjo dar dvi dienas. Aš buvau pasiryžus padaryti bet ką, kad tik daugiau neišgyventi tokios situacijos. Tai žemina kiekvieną žmogų. Tai menkina savivertę, nesvarbu, vyro ar moters, nebent gyventume atsiskyrę ir atitolę nuo realaus pasaulio, bet jeigu mes gyvename civilizuotame pasaulyje, be pinigų neišgyvensime.

Gerbkite pinigus ir leiskite sau jų turėti. Ieškokite veiklos, kuri jums miela širdžiai ir nedirbkite darbų, kurių nemėgstate, kurie jus vargina ir kelia didelį stresą. Pasakysite, kad nėra išeities ir jūs privalote dirbti nemylimą darbą? Nesamonė!

Mylima veikla

Jeigu ieškote būdų, kaip labiau pasitikėti savimi, išdrįskite pakeisti darbą! Moteris turi užsiimti jai mylima veikla, tuomet ir pinigai atkeliauja. Anksčiau ar vėliau, bet jie atkeliauja. 

Finansinė laisvė moteriai suteikia galimybę tobulėti, pažinti, ji yra laisva nuo įsitikinimų, jog kažkas jai privalo duoti, nes tai kelia jai didelį stresą, kai tai neįvyksta ar kai nuvilia lūkesčiai.

Finansiškai laisvai moteriai nereikia laužyti savo orumo, vien dėl to, kad kažkas ją išlaiko ir ji neturi teisės į savo gyvenimą. Atpraskite ieškoti pasiteisinimų, jog neturite laiko ar pinigų. Tai jūsų gyvenimas, todėl privalote susikurti tai, kas jums yra būtina.

Savimi pasitikinti moteris neieško patogumo, ji ieško būdų, kaip savo gyvenima pasidaryti nuostabesniu ir laimingesniu.

Palinkėjimas

Linkiu negailėti sau nieko, atminkite, jog jūs galite leisti sau viską ir visada, tik atsakykite sau labai atsakingai ir nuoširdžiai, ar jums tai dabar yra labai reikalinga ir be to negalite gyventi? Nesvarbu, kas tai bebūtų, daiktas, mokymai, maistas, žmonės.

Jeigu jums tai reikalinga, tuomet atsiras ir galimybės, nes moteriai pinigai ir laikas lieka antroje vietoje, kai jai yra būtinybė kažką keisti ar turėti. Moters didžiausia investicija privalo būti į save.

Aš netikiu stebuklais ar tuo, kas neapčiuopiama, nesuprantama. Linkiu ir jums to paties. Pradėkite kurti stebuklus savo gyvenime ir aplink save, negyvenkite iliuzijomis, tuomet nereikės išdalinti savęs, išvaistyti savo brangaus laiko ar pinigų.

Pradėkite kurti savo gražiąją pasaką jau šiandien, pradėkite nuo savęs. Mes, moterys, sutvertos gyventi taip, kad šį pasaulį padarytumėme gražesniu ir laimingesniu. Jeigu mes bijosime ir nepasitikėsime, tą patį jaus ir šalia esanti kita moteris, tai jaus šalia esantis jūsų vyras ar vaikas.

Jeigu turite didelę svajonę, pradėkite jau šiandien, pagalvokite, kokį patį mažiausią žingsnelį galite žengti jau šiandien, kad tai viena diena virstų realybe?

Pirmąją dalį galite skaityti čia: Įvaizdžio ir pasitikėjimo savimi trenerės patarimai (pirmoji dalis). Daugiau Jurgitos Kasparės minčių rasite socialinėje paskyroje.

2015 10 26 09:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt