antradienis, liepos 7 d.
Jaunuolį pakirto liga, kuria neserga beveik niekas
tiesa.com

25-erių metų Dale Clarke gyvenantis Jungtinėje Karalystėje nusprendė prabilti apie savo būklę, kad įspėtų kitus vyrus apie gresiantį pavojų.

Jaunuolis, kuris turėjo susikūręs gražų gyvenimą, turi šeimą ir laukia kūdikio staiga buvo priverstas sustoti ir apsvarstyti viską iš naujo.

Vieną dieną vaikinas ant savo lytinio organo apčiuopė spuogelį, kuris vis nedingo, tad jis kreipėsi į medikus. Po kelių tyrimų paaiškėjo liūdna diagnozė – nustatytas lytinio organo vėžys.

D. Clarke negalėjo suvokti, kad darbingas ir jaunas žmogus gali taip būti smarkiai palaužtas. Per kelias dienas jam pradėjo chemoterapijos, pašalinta dalis organo, tačiau vėžys nesitraukia. Vyras suvokia, kad greitu metu jam bus pašalinti visi lytiniai organai, tačiau tai nebėra svarbiausia. Jis skaičiuoja dienas, kiek dar galės pabūti drauge su savo šeima, vaikais.

Jaunuolis įspėja vyrus neignoruoti bet kokių keistų ir nerimą keliančių simptomų, nes visada anksti pastebėjus ligą yra galimybių užkirsti jai kelia, kas deja šiuo atveju jau buvo padaryta per vėlai.

Medikai pastebi, kad dažniausiai ši liga pasireiškia vyrams virš 50 metų. 2016 metais lytinio organo vėžys diagnozuotas vos dviem vyrams.

2018 03 05 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt