antradienis, rugpjūčio 11 d.
JAV mirė ilgiausiai pasaulyje išgyvenę Siamo dvyniai
Alfa.lt

Jungtinėse Valstijose pagal specialų užsakymą gaminamas karstas ilgiausiai išgyvenusiems Siamo dvyniams, kurie mirė dėl natūralių priežasčių liepos 4 d. Ohajuje, būdami 68 metų.

Donnie ir Ronnie Galyonai gimė suaugę pilvais. 2014 m. prieš 63-iąjį gimtadienį jie buvo pripažinti ilgiausiai pasaulyje išgyvenusiais Siamo dvyniais.

Jų jaunesnysis brolis Jimas Galyonas sakė po netekties sulaukęs daugybės palaikymo žinučių.

„Jie sulaukė 68-erių ir negalėjo prašyti ko nors daugiau“, – sakė jis.

Dvynių laidotuvėse, kuriose dalyvaus šeimos nariai ir draugai, numatytos kitą savaitę, kai dviem broliams bus pagamintas specialus karstas, sakė J. Galyonas.

Socialiniame tinkle „Facebook“ žmonės jam rašė: „Jūs padovanojote savo broliams gražų gyvenimą“, o tai jam labai daug reiškia, sakė Jimas.

Dar vaikystėje Donnie ir Ronnie Galyonai pradėjo rengti pasirodymus karnavaluose, kurdavo intermedijas kruiziniuose laivuose. Pasak Jimo Galyono, šeima daug metų gyveno iš jų pajamų. 1991 m. broliai pasitraukė nuo scenos.

2010 m. pablogėjus dvynių sveikatai, Deitono bendruomenė surinko lėšų, kad renovuotų Jimo Galyno namą ir į jį persikėlę dvyniai galėtų laisvai judėti specialiai jiems sukurtame vežimėlyje, pranešė „Dayton Daily News“.

„Visi susivienijo, kad padėtų perkelti mano brolius į mūsų namus, padovanodami jiems dar 10 gyvenimo metų“, – kalbėjo J. Galyonas. Broliai mirė dėl širdies nepakankamumo.

„Jų kūnai pavargo, ir jau atėjo laikas“, – sakė J. Galyonas.

2020 07 08 18:34
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt