penktadienis, liepos 30 d.
Jeigu jaučiatės pasimetę, prisiminkite, kad namus galima susikurti savo širdyje
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Tikrieji namai

Niekas nežadėjo, kad jūs surasite sau būstą šiame laikiniame pasaulyje ir kad kiti žmonės mylės jus tiek, kad jaustumėtės užtikrintai ir saugiai.

Jūs atėjote į šį pasaulį, kad surastumėte sau namus savo širdyje. Jūs čia esate ne tam, kad suprastumėte, kad jums nereikia prie nieko prisirišti, o kad suvoktumėte, kad, išskyrus ryšį su savimi, niekas kitas neturi prasmės. Jūs dabar ne tam, kad panardintumėte save į gyvenimą, primestą jums kažkieno kito, o kad surastumėte savyje drąsos savarankiškai sukurti sau gyvenimą.

Jūs ir esate jūsų namai.

Jūs esate tas, kurio laukiate.

Jūs esate viso gyvenimo meilė ir šios istorijos herojus.

Jūsų krūtinė – štai kur susikoncentravusi ramybė. Jūsų širdis – tai vieta, kur gyvena meilė, o protas – jūsų įkvėpimo šaltinis.

Jums nereikalingas tas, kuris pasiūlys daugiau, kad sukurtumėte tai, kam lemta būti jūsų. Jūs čia esate pirmiausia dėl savęs.

Neverta priimti kaip savaime suprantamo dalyko žmonių, kurie žengia šalia jūsų šiame gyvenimo kelyje. Lygiai taip pat neverta išnaudoti jų tam, kad paveiktumėte savo emocinę būseną.

Niekas neprivalo dovanoti jums saugumo jausmo ir sukurti jums patogių gyvenimo sąlygų.

Tol, kol jūsų širdis netaps jūsų namais, jūs nesugebėsite atgauti ramybės šiame pasaulyje.  Ir viskas todėl, kad jūs nuolat reikalausite ko nors iš kitų, laukdami, kad aplinkiniai pateisintų jūsų lūkesčius ir jausdami būtinybę pabėgti nuo savo baimių.

Reikia suvokti, kad namai –  tai ne idėja ir ne vieta, o egzistavimo būdas.  Tai būdas pradėti gyventi ir padaryti šį gyvenimą savu. Tai būdas įgauti ramybę suvokiant tai, kas jūs esate, o ne tai, kuo galite kada nors tapti.

Tai būdas pradėti dalyvauti ir suprasti, kad pasaulyje nėra nieko idealaus ir kad viskas aplinkui yra nauja patirtis, kurios anksčiau neturėjote ir kuri gali daugiau nepasikartoti.

Įgauti namus savo viduje, vadinasi, suprasti, kad viskas bus gerai su jumis,  nes viskas klostysis taip, kaip jūs planavote, o priešingu atveju jūs paprasčiausiai adaptuojatės.

Atrasti namus savo viduje, vadinasi, suprasti, kad jūs visada judėsite į priekį, ir ne todėl, kad jums lengva paleisti praeitį, o todėl, kad jūs sugebate priimti sudėtingus sprendimus, rašo portalas „Kluber“.

Atrasti namus savo viduje, vadinasi, suprasti, kad jūs visada surasite taiką, ir todėl, kad jums bus jauku bet kokiomis sąlygomis, o todėl, kad jūs pasirengę apleisti komforto zoną dėl savo svajonių gyvenimo.

Mes gyvename ne tam, kad klajotume.

Mes gyvename ne tam, kad ieškotume sau saugios vietos kieno nors glėbyje.

Mes čia  esame dėl to, kad suvoktume, jog patys esame savo egzistencijos šaltinis, visko, ką mes sukuriame, ir visko, kas mes esame.

Mes esame čia tam, kad padovanotume sau namus, o po to išmokytume kitus taip pat surasti kelią į save.

2021 07 03 16:11
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt