ketvirtadienis, sausio 21 d.
Jeigu norite būti laimingesni, užduokite sau šį klausimą kiekvieną rytą
Alfa.lt

Apie ką galvojate pabudę rytais? Apie sunkią dieną, kuri jūsų laukia? Apie susitikimą su viršininkus, kuris jus slegia? Apie buitinius rūpesčius?

O gal pagalvojate apie tai, kaip jūsų antroji pusė apkabins jus ir palinkės geros dienos? Apie tai, kaip džiaugsmingai pasitiks jus vaikai, sugrįšite namo po darbo? Gal pagalvojate apie tai, kad nors ir neturite visko, ko geidžiate, bet užtat turite viską, kas jums reikalinga?

Reikalas tas, kad jūsų pirmosios mintys pabudus smarkiai nulemia tai, kaip prabėgs diena.

Albertas Einsteinas sakė: „Svarbiausia s sprendimas, kurį galime priimti:, yra tai, ar mes ketiname gyventi mums draugiškoje ar priešiškoje visatoje“.

Būtent šį sprendimą reikia priimti kasdien. Kai nusprendžiate pradėti dieną nuo pozityvių minčių, tai automatiškai pripildo jus energijos ir suteikia laimės. Be to, tai padeda mažiau nervintis, jaudintis, jeigu kažkas vyksta ne pagal jūsų planą.

Pavyzdžiui, jeigu jums kažkas pakeliui subraižys automobilį, tai nuspręsite, kad jums pasisekė – mašina važiuoja ir jūs dar gyvas. Jums nereikia užsiimti jos remontui, nes yra draudimas. Arba jeigu priekyje einantis žmogus žingsniuos labai lėtai, užtverdamas jums kelią, jūs dėl to nesinervinsite, nes turėsite daugiau laiko pasimėgauti pasivaikščiojimu ir pasidairyti po supančią aplinką.

Jeigu sąmoningai nuspręsite, kad pasaulyje yra labai daug gerų dalykų ir jūsų gyvenimas jus visiškai patenkina, tai jausitės laimingi su tuo, ką turite šiuo momentu ir iš tikrųjų galėsite mėgautis kiekviena diena. Jūs liausitės nervintis ir pykti, kai vyks kas nors nenumatyto ir nemalonaus.

Dar daugiau: geri dalykai traukia gerus. Tai reiškia, jeigu jūs pradėsite savo dieną nuo pozityvių minčių, tai jums būtinai atsitiks kažkas gero.

Suzanne Reynolds, knygos „Treniruok savo smegenis, kad taptumei laimingesnis“ autorė, tvirtina „Malonumo pojūtis gali taip smarkiai stimuliuoti jūsų smegenis, kad jos užsiprogramuos reaguoti į pasitenkinimą tokiu būdu, kad galėtų jį sustiprinti“.

Kitais žodžiais tariant, jeigu jūs pradedate dieną su mintimi apie tai, kad gero su jumis atsitiks, tai būtinai taip ir įvyks, kad ir kaip banaliai tai skamba.

Viena vertus, pozityvus mąstymas daro teigiamą poveikį fizinei sveikatai. Jis padidina serotonino („laimės hormono“) lygį , tuo pačiu padėdamas išsivaduoti nuo depresijos ir neigiamų emocijų. Kita vertus, neigiamos mintys gali tapti depresijos priežastimi, sumažinti kūrybingumą, produktyvumą ir užkirsti kelią sėkmei.

Kiekvieną rytą sakykite sau, kad jūsų laukia nuostabi diena, ir niekas nesugebės tam sutrukdyti.

Galiausiai pasirinkimas visada priklauso jums: galite būti ir pozityvus asmuo, ir negatyvus. Jūs galite tapti ir optimistu, ir pesimistu. Geriausia kasdien pasirinkti būti laimingam.

Ką renkatės jūs kas rytą?

2020 12 29 06:41
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt