šeštadienis, balandžio 10 d.
Jūsų santykių ateitis: svarbiausi suderinamumo veiksniai
Alfa.lt

Išsiaiškinti, ar judu vienas kitam tinkate, derėtų dar iki pradedant rimtus santykius. Plačiai žinomas teiginys, kad meilė gyvena trejus metus, ganėtinai abejotinas, juk santykiams įtaką daro labai daug veiksnių. Vienas iš jų – partnerių suderinamumas. Pateikiame jūsų dėmesiui penkis svarbius momentus, į kuriuos būtina atsižvelgti santykiuose, kad galima būtų suprasti, jog tinkate vienas kitam.

INTELEKTAS

Be išvaizdos ir kitų paviršutiniškų faktorių, svarbu suprasti, ar įdomu jums su partneriu, ar turite apie ką pasikalbėti, ar moka jis palaikyti pokalbį. Tvirti santykiai egzistuoti gali tada, kai abu partneriai vystosi tuo pat metu, kad vienas netaptų stabdžiu kitam.

ELGESYS VISUOMENĖJE

Išsiauklėjimas ir geros manieros – visada ir visur svarbūs dalykai. Kai galite su savo pora komfortiška išeiti į žmones – jums tai ne tik naudinga, jus tai paverčia dar puikesne pora.

TEMPERAMENTAS

Jūs mėgstate triukšmingą kompaniją, o partneris – pasėdėti namuose. Jūs dievinate aktyvų poilsį kalnuose, o partneris planuoja drybsoti visas atostogas paplūdimyje po skėčiu. Labai svarbu atsižvelgti į judviejų temperamentus, kitaip nuolat kils konfliktų, kurie geruoju nesibaigs.

PAVELDIMUMAS

Kiekvienas iš mūsų užaugome šeimose su skirtingais gyvenimo būdais, tradicijomis, pažiūromis. Dėl to atitinkamą elgesio modelį neretai bandome įvesti ir santykiuose. Čia svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip jūsų partneris elgiasi su artimaisiais ir draugais.

BENDRI TIKSLAI

Jeigu abu norite to paties, tada ir pasiekti šį tikslą bus lengviau. Kitaip tempsite antklodę kiekvienas į savo pusę, negaudami, ko norėjosi. Atminkite, kad siekių ir tikslų skirtingumas griauna santykius. 

2021 03 26 18:08
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt