ketvirtadienis, sausio 21 d.
Ką dovanoti vaikams Kalėdų proga pagal Zodiako ženklą?
Alfa.lt

Artėja laukiamiausios ir stebuklingiausios metų šventės: Kalėdos ir Naujieji metai. Šiuo metu sunkiausia užduotis – išrinkti dovanas. Siūlome pažiūrėti, ką galite dovanoti vaikams pagal jų Zodiako ženklą!

Kasmet klausiame savęs to paties klausimo: ką dovanoti vaikams? Kiekvienas iš mūsų nori, kad dovana sukeltų džiaugsmą ir šiltus jausmus, kad daiktas būtų naudojamas. Išrinkti dovaną jums padės astrologija!

Zodiako ženkle slepiasi didžiulis informacijos apie asmenį kiekis: stipriosios ir silpnosios pusės, baimės, pageidavimai ir net charakterio savybės. Remdamiesi šiomis žiniomis, galėsite lengvai išsirinkti būtent tą dovaną, apie kurią svajoja žmogus. Taigi, ką dovanoti kiekvienam Zodiako ženklui?

AVINAS

(03 21–04 20)

Tai labai impulsyvus Zodiako ženklas, todėl Avinui puikiai tinka dovanos, susijusios su sportu ir lauko veikla. Šio ženklo atstovus vaikus taip pat džiugins dovanos, su kuriomis galima bėgioti, šokinėti.

Rinkdami jiems dovaną, atkreipkite dėmesį į dviratį, pačiūžas, piratų atributiką ir drąsių „Disney“ princesių karnavalinius kostiumus. Avinai iš prigimties yra neramūs, jiems greitai viskas atsibosta, todėl svarbu, kad dovana būtų aktuali žiemos laikotarpiu.

Atidžiau pažvelkite į Aviną, jei jis turi kokį nors pomėgį, su juo susijusi dovana taip pat sukels didelį džiaugsmą. Tuo atveju, jei esate visiškai sutrikęs ir nežinote, ką dovanoti, atsiminkite, kad Avinas neįsižeis, jei gaus ir pinigų. Už juos jis nusipirks tai, ko jam labiausiai reikia.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis yra gurmanas ir estetas. Todėl jis, kaip niekas kitas, džiaugsis gavęs dovanų kavos virimo aparatą, dulkių siurblį, atsuktuvą ir kitus reikalingus daiktus kasdieniame gyvenime. Taip yra todėl, kad jaukumas ir komfortas namuose jiems visada yra pirmoje vietoje, tačiau nepamirškite, kad Jautis yra labai praktiškas Zodiako ženklas. Renkantis techniką, reikia teikti pirmenybę brangiam ir kokybiškam daiktui, o ne pigiam analogui.

Be to, Jautis tiesiog dievina papuošalus. Renkant dovaną šiam Zodiako ženklui, turite prisiminti, kad ji turėtų suteikti ne tik estetinį malonumą, bet ir naudos. Jaučiui nepatinka nepanaudojami daiktai kasdieniame gyvenime. Po šiuo ženklu gimusius vaikus taip pat džiugins brangios, praktiškos dovanos. Padovanokite jiems vaikišką išmanųjį laikrodį ar pasakų knygą.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai yra aktyvus Zodiako ženklas, kuriam sunku ilgiau nei 5 minutes pabūti vienoje vietoje. Šiems žmonėms puikiai tinka dovana, kurią galima naudoti iškart. Dvyniai yra labai smalsūs ir žingeidūs, jie lengvai pasisavina naują informaciją, todėl mokymų knygos, žaidimai su užduotimis juos labai džiugins.

Šis Zodiako ženklas tiesiog mėgsta staigmenas! Todėl netikėta kelionė, kurioje bus aktyvus laisvalaikio praleidimas, taip pat yra gera dovana tiek suaugusiesiems, tiek vaikams. Pagrindinė taisyklė renkant dovaną Dvyniams: nepirkite nieko banalaus ir praktiško. Jiems tai per nuobodu. Štai kodėl gana sunku suprasti, kokių dovanų jie nori.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiai yra labai prisirišę prie malonių praeities prisiminimų, todėl tokios dovanos, kaip šeimos albumas su nuotraukomis, labai pradžiugins Vėžį. Taip pat laukiamos dovanos, kurias galima naudoti kasdieniame gyvenime, kuriant namų jaukumą.

Vėžys yra vandens stichijos ženklas, todėl jis labai apsidžiaugs gavęs dovanų kuponą į SPA ar kelionę prie jūros. Jei kalbėsime apie mažuosius šio Zodiako ženklo atstovus, jie bus patenkinti bilietais į vandens parką, baseino narystės prenumerata ar mielu ir įsimintinu minkštu žaislu.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Tai Zodiako ženklas, kuris labai mėgsta prabangą. Liūtai mėgsta būti visada dėmesio centre ir jiems tai puikiai sekasi. Jie įsitikinę, kad nusipelno paties geriausio.

Rinkdami dovaną Liūtui, jokiu būdu neturėtumėte gaišti laiko smulkmenoms. Jie mėgsta ryškias, blizgančias dovanas, brangiausi firminiai daiktai tam labiausiai tinka. Tačiau jie taip pat bus patenkinti nedidelėmis dovanomis, kurios pabrėžia tobulą Liūto įvaizdį. Šio Zodiako ženklo žmonės tiesiog dievina komplimentus, todėl, kad ir ką duotumėte, pridėkite keletą gražių žodžių, tada Liūtas bus tiesiog laimingas. Ši taisyklė tinka ir labai jauniems Liūtams.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė yra racionaliausias ženklas, kuris viską atidžiai analizuoja. Dovanos Mergelei turėtų būti aukštos kokybės, gražios ir, svarbiausia, naudingos kasdieniame gyvenime. Tai labai reiklus ženklas su nenuspėjamais norais. Todėl paprasčiausias dovanos variantas Mergelei – pinigų vokas.

Mergelės paprasčiausiai nekenčia chaoso ir visą gyvenimą stengiasi „sudėti viską į vietas“. Todėl, jei variantas su voku jums atrodo per daug nuobodus, duokite Mergelei ką nors, ką ji galėtų organizuoti ir tvarkyti. Puikiai tinka skrynelės, dailios dėžutės ar mini dulkių siurblys. Mažieji Mergelės atstovai mielai priims drabužius, lėlių namelius. Tačiau niekada nedovanokite bet kokio amžiaus Mergelei minkštų žaislų ir suvenyrų. Jiems tai visiškai nenaudingi dalykai!

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Tai puikaus skonio estetai, todėl dovaną turi rinkti ypač atsargiai. Svarstyklės labai mėgsta staigmenas ir joms labai vertinga dovanų gauti visiškai netikėtus dalykus. Renkant dovaną Svarstyklėms, ypatingą dėmesį skirkite pakuotėms, nes šio ženklo atstovams laukimo procesas dažnai yra daug svarbesnis nei pati dovana.

Šis Zodiako ženklas vertina komfortą, todėl suaugusius nudžiugins nauja graži lempa ar rafinuotas paveikslas, patalynė. Atminkite, kad šį Zodiako ženklą natūraliai labai sunku nudžiuginti! Todėl neturėtumėte Svarstyklių klausinėti, ko jie nori dovanoms, nes šis procesas šiems žmonėms bus labai skausmingas ir galų gale nesukels jokio džiaugsmo.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Tai pats sunkiausias Zodiako ženklas. Skorpionai nekenčia banalių dalykų, todėl dovana jiems, visų pirma, turėtų būti originali. Be to, šis ženklas mėgsta nuotykius, keliones ir ekstremalų sportą, mėgsta mistiką ir paslaptis. Todėl rinkdami dovaną Skorpionui atkreipkite dėmesį į egzotiškas dovanų galimybes: technines naujoves, antikvarinius daiktus, kurie papildys interjerą.

Be to, šiam ženklui bus malonu gauti malonius ar juokingus suvenyrus. Mažuosius Skorpionus džiugins vaikų detektyvų serija ar namų sporto kompleksas. Svarbiausia – niekada neklauskite Skorpiono, ką jam padovanoti, nes, greičiausiai, gausite atsakymą „nieko“.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šiam Zodiako ženklui bus malonu gauti bet kokią dovaną, o pats faktas, kad jis gavo dovaną, sukels didesnį džiaugsmą nei jos turinys. Labiausiai Šauliai mėgsta keliauti, todėl puiki dovana jiems būtų turistinė kelionė ar kelionių aksesuaras: pagalvė lėktuvui, termosas ar net patogi sportbačių pora.

Be to, Šaulys bus ypač laimingas gavęs sporto klubo narystę. Jaunieji šio Zodiako ženklo atstovai yra labai aktyvūs ir neįsivaizduoja savo gyvenimo be sporto, todėl jiems puikiai tinka treniruokliai, šokdynės, bokso krepšys ar abonementas į sporto klubą. Tačiau pinigai nėra pati sėkmingiausia dovana Šauliui, nes iš prigimties tai yra labai išlaidaujantis Zodiako ženklas, neturintis polinkio taupyti.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Tai konservatyvus ir praktiškas Zodiako ženklas. Todėl dovana turėtų būti ir graži, ir funkcionali. Ožiaragis, kaip ir kiti žemės elemento atstovai, labai apsidžiaugs gavęs dovanų voką su pinigais.

Stiprioji Ožiaragio pusė yra logika, todėl įvairūs galvosūkiai, mokomieji žaislai ir literatūra labai tinkama dovana Ožiaragiui. Tai labai darbštus Zodiako ženklas, todėl atkreipkite dėmesį į dovanas poilsiui. SPA, masažas ar net namų masažuoklis pradžiugins bet kurį Ožiaragį.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniui nėra svarbu dovanos kaina ar praktiškumas, jį daug labiau domina jos originalumas ir kūrybiškumas. Tai yra ženklas, apie kurį žmonės sako „jam rūpi ne dovana, o dėmesys“.

Vandenis yra visada geros nuotaikos, todėl jam patiks originialios dovanos: šuolis parašiutu ar kitos aktyvaus sporto veiklos. Gyvenimą palengvinančios techninės naujovės taip pat džiugins šį ženklą. Vaikai Vandeniai džiaugsis gavę vaikišką enciklopediją ar žaislą, apie kurį seniai svajojo. Atminkite, kad Vandeniui pagrindinis dalykas yra emocijos! Todėl įsiklausykite į jo norus ir svajones ir jas įgyvendinkite.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Emocingos, svajingos, kūrybingos, jausmingos, romantiškos dovanos tiks Žuvims. Šio ženklo atstovai labiausiai vertina dėmesį ir emocijas, todėl dovana turėtų būti iš visos širdies.

Žuvys bus labai patenkintos dovana, kurią pagaminote patys. Taip pat šio Zodiako ženklo atstovai yra tikri muzikos mylėtojai, todėl juos nudžiugins dovana, susijusi su muzika: bilietai į jų mėgstamos grupės koncertą, muzikos instrumentai, muzikiniai žaislai.  

2020 12 20 11:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt