šeštadienis, rugpjūčio 13 d.
Ką reikėtų žinoti apie save kiekvienam
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Įsigilinusi į save

Jeigu žmogus gyvena santarvėje su savimi ir pasauliu, tai jam nereikia nieko įrodinėti. Jeigu yra tikslas ir atkakliai judame link jo, mes būsime abejingi svetimų žmonių nuomonei.

Gyvendami visavertį savo gyvenimą, mes menkai domėsimės svetimais likimais. Svarbiausia mums bus saugoti artimuosius ir palaikyti juos.

Labai svarbu būti savimi ir neapsimetinėti kažkuo kitu. Būti ne geru ar blogu, o savimi – tokiu, koks esate ir kokiu būti jums sufleruoja jūsų vidinis balsas.

Tada jums nereikės dažytis plaukų kokia nors labai ryškia ar net iššaukiančia spalva, kad patrauktumėte kitų dėmesį, nes kitaip to padaryti nepavyks. Arba tokiu būdu jūs bandyti nuslėpti savo užgesusias ir liūdnas akis bei tokią pat niūrią veido išraišką.

Jeigu jūs iš tiesų būtumėte laimingi, tai jums nereikėtų niekam nieko įrodinėti. Jūs apkritai apie visa tai negalvotumėte, o paprasčiausiai gyventumėte savo malonumui.

Tai toks atvejis, kai jūsų laimė būtų ir taip pastebima už kilometro iš jūsų veido, iš jūsų tikros, nuoširdžios ir ramios šypsenos. Būtų akivaizdu, kad jūs tikrai puoselėjate tokius darnius santykius su savimi, kokius tik įmanoma, kad jūs kuriate savo gyvenimą patys, o ne kaip žiūrovai stebite iš šalies, kas su jumis vyksta.

Nors kartais vis dėlto svarbu sugebėti atsiriboti ir stebėti tai, kas vyksta, tarsi iš šalies, bet tikrai negalima visą gyvenimą to daryti.

Jūs turite savo planus, savo svajones ir tikslus, dar yra žmonės, kurie jus palaiko ir visam tam pritaria – jūsų žmonės. Tai yra tie, kurie jums tikrai dvasiškai artimi. Todėl jūs palaikote juos, o jie – jus.

Mylimas žmogus, draugai ar artimieji – ne taip svarbu, kas konkrečiai tai bus, svarbiausia, kad tokie žmonės egzistuoja mūsų gyvenime. Todėl nereikia bijoti švytėti iš vidaus ir būti „ne tokiam kaip visi“.

Žinoma, atsiras tokių, kurie jus pasmerks, kritikuos, bet pirmiausia todėl, kad patys nesugebėjo tapti laisvais ir uždraudė sau tai, ką jūs sau leidote –tapti tikruoju savimi. O jūs išdrįsote, ir tai yra šaunu!

Svarbiausia nebijoti ir negyventi „juodraštyje“, o būti gyvam, laimingam, kartais per daug emocionaliam, bet nuoširdžiam ir uždaram. Pajuskite, kas jums patinka, o kas ne, ir nesirūpinkite, ką apie tai pagalvos kiti, juk kiekvienas ir taip užsiėmęs savo gyvenimu, rašo psichologė Viktorija Krista portale „B17“.

Todėl nepamirškite, kad jūs visą laiką augate, jeigu vystotės ir net jeigu tas ne iškart pastebima, tai jūs vis tiek keisitės į gerą pusę, veikiami savo naujų įdomių pažinčių, naujų kelionių, knygų, muzikos . Todėl rinkitės kokybiškus dalykus.

Ir nepamirškite apdovanoti savęs už bet kokius, net iš pirmo žvilgsnio nedidelius laimėjimus. Tai svarbu dėl jūsų tolimesnės motyvacijos. Todėl jeigu jūs ne viską įvykdėte per dieną iš savo suplanuotų darbų sąrašo, net jeigu kažkur suklydote – visada paprasčiausiai darykite išvadas, gaukite savo patirties porciją ir ženkite toliau su ja, kad vėl „neužliptumėte :ant to paties grėblio“.

2021 10 10 17:01
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt