penktadienis, vasario 26 d.
Ką reikia daryti kiekvienam Zodiako ženklui, kad nedidėtų kūno svoris
Alfa.lt

Šiuolaikinėje visuomenėje išvaizda vaidina svarbų vaidmenį. Dėl to daugelis nuolat kovoja su papildomais kilogramais.

Astrologai įsitikinę, kad kiekvieno žmogaus svorio problemos ir jų išvengimo būdai priklauso nuo jo Zodiako ženklo.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avino ženklo atstovai dažnai valgo impulsyviai. Jie supranta, kad per daug suvalgė, tik pasibaigus valgiui. Todėl jiems astrologai pataria būti atsargesniems su maistu.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis iš prigimties yra gana godus. Ši savybė taikoma ir maistui. Netinkamą maistą jis turėtų pakeisti mažiau kaloringu ir sveikesniu maistu.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvynių svorio problemos kyla dėl jų chaotiško gyvenimo būdo. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, gali būti itin neorganizuoti, o tai sukuria sąlygas augti papildomiems kilogramams. Turėtumėte sudaryti valgymo tvarkaraštį ir vengti greito maisto.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiai turi antsvorio dėl nepakankamo fizinio aktyvumo. Jiems patariama pradėti sportuoti namuose ar bėgioti parke. Pilateso treniruočių metodas yra geriausias šio ženklo pasirinkimas.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Papildomus kilogramus Liūtas užsiaugina puotaudamas su draugais ir dalyvaudamas įvairiuose vakarėliuose. Jis atsispirti kulinarinėms pagundoms, taip pat ir alkoholiniams gėrimams.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Gimusieji po Mergelės ženklu puikiai supranta tinkamos mitybos svarbą, tačiau dažnai valgo atsitiktinį maistą. Šio ženklo atstovai sunkiai dirba , todėl mėgavimąsi maistu atideda vėlesniam laikui. Mergelei patartina maistą į darbo vietą užsisakyti iš anksto.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms būdinga per silpna valia, jos negali atsisakyti greito maisto, o tai atsispindi jų figūroje. Net jei jos valgo nedaug, kaloringas maistas gali greitai priauginti papildomo svorio.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas dažnai valgo iš nuobodulio. Kad nepastorėtų, jam patartina susirasti užsiėmimą, kuris atitrauktų dėmesį nuo maisto.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys yra didelis smaližius, todėl jam rekomenduojama kiek įmanoma labiau apriboti saldumynus savo mityboje 2021-aisiais metais.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiai laikomi tikrais perfekcionistais, todėl rūpinimasis tuo, kad viskas būtų tobula, atitraukia juos nuo tinkamos mitybos. Jiems reikia sudaryti griežtą valgymo tvarkaraštį ir į jį įtraukti sveiko maisto produktus.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniai apskritai negali atsisakyti greito maisto ir leidžia įvykiams tekėti savo vaga. Jie turėtų susiimti, laikytis mitybos tvarkos, nes priešingu atveju kils didelis pavojus priaugti svorio.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys yra labai emocingos, todėl jos dažnai valgo, kad susidorotų su liūdesiu. Joms svarbu išmokti nesieti maisto su emociniu komfortu.

2021 02 04 13:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt