trečiadienis, rugpjūčio 4 d.
Ką reikia žinoti prieš tuokiantis
Alfa.lt
Organizatoriai
Šeima

Mes laikome meilę savaime suprantamu dalyku ir darome didžiulę klaidą. Kai gyvenimas surengia mums eilinį šeimos tvirtumo patikrinimą, turime būti jam pasiruošę.

Šiame tekste surinkome kelias paprastas tiesas apie gyvenimą santuokoje, kurios, deja, kartais gali tapti labai nemaloniais siurprizais sutuoktiniams.

Taigi.

Niekas jums nežadėjo amžinos meilės. Santuokiniame gyvenime bus ir juodų periodų. Ir tada susimąstysite: “O kaipgi amžina meilė?” Bet juk jos jums niekas nežadėjo. Ir tai normalu. Aistra anksčiau ar vėliau atslūgsta, tačiau turi pasilikti draugystė ir tarpusavio pagarba – kaip puikūs, tvirti santuokos pamatai. Būtent jie suteikia jėgų toliau drauge žengti per gyvenimą.

Pirmieji pusantrų-du metai po vaiko gimimo – patys sunkiausi. Jums trūks miego, gali kilti didelė baimė, prasidės konfliktai su partneriu. Negalima leisti, kad šis periodas užsitęstų. Prašykite pagalbos, priimkite ją, tačiau jokiu būdu neįsmukite į aukos būseną. Jūsų pasiaukojimo niekas neįvertins, netgi jūs patys.

Anksčiau ar vėliau į duris pasibels problemos, susijusios su intymiu gyvenimu. Jūsų libido nustos sutapti ir jeigu esate tas šeimos narys, kuriam “reikia daugiau”, partnerio vertimas dažniau tuo užsiimti – ne išeitis. Šitaip tik priversite partnerį dar labiau jūsų šalintis, antroji puselė užsisklęs nuo jūsų ilgam laikui. Jeigu esate tasai šeimos narys, kuriam “reikia mažiau”, stenkitės kaip nors stimuliuoti savo geismą.

Niekada nesiginčykite apie tai, kuris iš jūsų daugiau nuveikė šeimos labui. Niekada to nedarykite. Tai kelias, vienareikšmiškai vedantis į aklavietę. Kiekvienas iš jūsų daro tai, ką gali. Tai vaidmenų pasiskirstymas: kažkas sėdi su vaikais, kažkas – uždirba pinigus. Tai visiškai normalu. Ginčytis šia tema ir mėginti pamatuoti tai, kas nepamatuojama, palyginti, kas nepalyginama – beprasmiškas užsiėmimas.

Pabaigai – turbūt pati svarbiausia taisyklė. Nuo to momento, kai sukūrėte šeimą, jūs turite savo nuosavą šeimą. O tai reiškia, kad neturite leisti giminaičiams kištis į savo šeimos reikalus. Taip, jūsų mamos nuomonė gali būti svarbi, o pusbrolio argumentai – absoliučiai logiški. Tačiau paskutinį žodį savo šeimos reikaluose taria tik vyras ir žmona. 

Seimairnamai.eu

2021 05 30 16:58
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt