antradienis, rugpjūčio 4 d.
Kai skiria daugybė kilometrų
tiesa.com

Šiandien, kai žmonės yra pasaulio piliečiai, kai skalsesnio duonos kąsnio ieškoma toli nuo gimtinės, o dažnai ir nuo artimųjų, tikri santykiai įgyja visai kitokią vertę. Net ir didžiausioje tolybėje būdami, trokštame savo žmogaus, jo artumo, pokalbių su juo…

Dabartinės technologijos palengvina išsiskyrimo problemas, tačiau niekada neatstos tikrojo dviejų žmonių artumo. Galbūt kaip tik šiuo šventiniu laikotarpiu daugelis iš jūsų keliauja susitikti su savo mylimaisiais, gal laukia grįžtančių, o gal svarsto, ar santykiai per atstumą gali kur nors nuvesti.

Pamirškite viską ir atsiduokite buvimo drauge džiaugsmui, tikri jausmai pereina ugnį ir vandenį, įveikia atstumus tarp skirtingų miestų, šalių net žemynų…ir padovanoja tikrai ypatingus, aistringus susitikimus.

Tie, kurie šiuo periodu puoselėja santykius per atstumą, pasakoja, kad kiekvieno susitikimo su mylimuoju metu geismas tik stiprėja, o seksas tampa nevaldomas. Ilgesys yra toks didelis, kad negresia ,,persisotinimo” santykiais jausmas. Priešingai, kai tik likimas dovanoja galimybę pabūti kartu, sunku atsiplėšti vienam nuo kito.

Nesinori prisiminti, ką veikdavot savaitgaliais, kai nuolat gyvenote drauge: nuobodūs naminiai pasisėdėjimai priešais televizorių, reti išėjimai į kavinę, dar retesni į kino teatrą… Dabar, kai susitinkama tik pagal galimybes, kiekviena akimirka išnaudojama sekso žaidimams. Po ilgo nesimatymo malonu stebinti vienam kitą nebanaliais erotiniais scenarijais ekstremaliose vietose. Tada aistra kunkuliuoja ir veržiasi tarsi vulkanas.

,,Greituko meistrai” – tai labiausiai įkvepianti nominacija. Ir jei šiaip greitas seksas ne visada vertas aukščiausio balo, tai tam tikrose situacijose nieko geriau už jį negali būti. Poros, kurioms tenka išgyventi ne tik susitikimų euforiją, bet ir išsiskyrimų liūdesį, puikiai žino tokią situaciją, kai vieno iš partnerių lagaminai jau sukrauti, taksi suka į kiemą, o vietoj ašaroto atsisveikinimo skęstama vienas kito glėbyje čia pat ant koridoriaus grindų ar telefono spintelės… Toks spontaniškas ir greitas seksas jausmams bei santykiams suteikia vanilės saldumo, cinamono kvapo ir šokoladinių pabarstukų…

Vis dar santykiai per atstumą kelia daugybę abejonių? Manote, kad neįmanoma be fizinio artumo? Bet juk savo aistrą, meilę, švelnumą galima padovanoti partneriui telefonu ar interneto pagalba… Tie, kas išbandė, neabejotinai dabar tai prisiminę nurijo seiles.

Įsimylėjėliai, kurie gali susitikti tik retai, daug dažniau bučiuojais, laikosi už rankų, glaudžiasi. Jie mėgaujasi artumu visur ir visada. Tokios poros daug daugiau kalbasi, moka išgirsti partnerį, pajusti jo intonacijas, jų pokalbiai atviresni, daug aiškiau įvardijami lūkesčiai.

Reti susitikimai būna labai emocionalūs. Ašarų, nusivylimų, liūdesio, džiaugsmo, meilės, aistros, spontaniškumo, beprotiškų poelgių …viso to santykiuose kur kas daugiau, nei paprastų porų kasdienybėje.

Atstumas neleidžia suvešėti rutinai. Kai matomasi retai, tai nesibarama dėl smulkmenų: nesutvarkyto kambario, neišneštų šiukšlių, nepaklotos lovos… Murkdytis kasdieninėse problemose gaila laiko. Jį daug maloniau leisti kitur ir kitaip.

Pamėginkite įsivaizduoti, kiek šią valandą pasaulio oro uostuose, laivų deniuose, traukinių peronuose, autobusų stotyse yra žmonių, laukiančių išsvajotų susitikimų su savo mylimaisiais. O kiek tų valandų paroje, o kiek parų savaitėje, savaičių metuose…. Smagu žinoti, kad šitiek meilės pasaulyje! Gera… O dabar įsivaizduokit kas būna, kai susitikusieji pasilieka vieni…Tiek susitikusiųjų…Oho‼ Karšta…

2015 12 19 08:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt