trečiadienis, rugpjūčio 10 d.
Kaip elgiasi Zodiako ženklai išgėrę?
Alfa.lt
Unsplash
Linksmybės

Daugybę kartų skaitėme ir girdėjome, kad alkoholis – didžiausias visos žmonijos priešas. Bet darbo savaitei artėjant į pabaigą, pradedama labiau tikėti, kad visa tai - mitas ir išsigalvojimai.

Priešingai - kad alkoholis - ištikimas draugas, padedantis pamiršti darbo rūpesčius, taip pat ir asmeninio gyvenimo problemas bei sunkumus. Be to, suteikia ne tik daug džiaugsmo akimirkų, bet ir padeda atsipalaiduoti linksmoje draugų kompanijoje.

Užtat atėjus pirmadieniui, kai reikia anksti keltis ir eiti į darbą skaudama galva, galvojate, kad nekenčiate alkoholio ir tampa jūsų... didžiausiu priešu. Tačiau belaukiant kito savaitgalio, gal pravartu būtų sužinoti, kaip elgiasi išgėrę ne tik jūsų pažįstami ar draugai, bet ir jūs patys. O kuriems iš jų apskritai nepatartina vartoti svaigalų.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avino ir šiaip ganėtinai impulsyvus, emocingo charakterio. Jis ir blaivus - karštakošis, užsidega kaip degtukas, o iš jo išgėrusio... lauk bėdos. Tikriausiai ne veltui įžvalgūs astrologai pataria išgėrusiam Avinui ypatingai susirūpinti ne tik savo veidu, bet apskritai galva. Mat šio Zodiako ženklo atstovai ir blaivūs būdami pirmiau padaro, o paskui galvoja, ką padarė. Ypač reikėtų jiems vengti stiprių gėrimų, nes turės problemų ne tik su skrandžio opalige, bet ir su dvylikapiršte žarna. Todėl vienas patarimas: venkite draugijos su Avinu, kuriam patartina apskritai atsisakyti velnio lašų. Na, nebent per didžiąsias metų šventes. O jei vis dėlto likimas suvedė su šio ženklo atstovu per gimtadienį, pasistenkite viduryje pasisodinti blaivininką Vandenį, kuris laiku sustabdytų kylančią audrą. Priešingu atveju, rizikuojate atsibusti ne tik ne savuose namuose, bet ir ne savame mieste. Be to, gali paaiškėti, kad vakar jūs pažadėjote vesti gerokai už save vyresnę moterį ir įžeidėte gerą žmogų su masyvių rėmų akiniais. Užtat Avinas užjaučiančiai žiūrės į jus visiškai blaiviomis akimis ir linguos galva: „Ką tu, juk mes vos vos...“ O jei jūs ir esate Avinas, tai turėtumėte žinoti, kad kitų Zodiakų ženklų gana keista fiziologija – jie gerdami alkoholinius gėrimus apsvaigsta.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Girtėja iš lėto, bet užtikrintai. Juk Jautis pagal savo natūrą – tvirtas sutvėrimas! Todėl linksmybių įkarštyje gali ir bakstelėti. Be to, dėl menkiausios priežasties. Geriausias būdas nuraminti Jautį – pasiūlyti jam padainuoti. Beje, šio ženklo atstovai teikia pirmenybę išlaikytam raudonam vynui. Kartais ir brendžiui. Bene didžiausia jo problema - gali persišaldyti, kadangi alkoholis kaip reikiant jį įkaitina. Ir Jautis atsilapojęs išeina pakvėpuoti grynu oru. Įkaušęs Jautis visada apsimeta, kad jis yra blaivus. Net jei jis ropoja ant grindų, apsimeta, kad ieško ištrūkusios sagos. Ir visada įsitikinęs, kad vakaras dar tik prasideda. Jaučio žmonės turi auksinę taisyklę: imti iš gyvenimo kuo daugiau: pradedant pinigais, baigiant seksu. Svarbu, kad namuose netrūktų židinio šilumos. Beveik tokie pat jo reikalai ir su tauriaisiais gėrimais. Jei rengiatės praleisti vakarą su Jaučiu, tik nesugalvokite taupyti. Antraip rizikuojate iš jo išgirsti: „Pasiųsk kvailį atnešti butelio, jis vieną ir atneš“. Beje, ir du buteliai neišgelbės jūsų gerų santykių.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Аstrologai tvirtina, kad tai - blaivininkų, sergančių opalige, ženklas. Tiesa, pagal mano pažįstamus to nepasakytum. Bet tikriausiai jie neserga skrandžio ir kitomis ligomis. Taigi, sakoma, kad Dvyniai tiesiog neįsivaizduoja savo gyvenimo be draugų kompanijos. Žinia, ten neapseinama ir be stiklelio. Kaip tikri aristokratai, Dvyniai teikia pirmenybę tauriems gėrimams. Taip pat išlaikytam raudonam ar baltam vynui.

Ko gero visiems žinomas Dvyniams būdingas dvilypumas, bet jie žino kada laikas sustoti. Todėl, kad šio ženklo atstovams visada pirmoje vietoje darbas, o tik paskui pramogos. Beje, besilinksmindamas kompanijoje Dvynių vyras mėgsta paimti mikrofoną į rankas ir dainuoti karaokę. Aišku, o po to iš moters išgirsta malonią frazę: „Kaip jūs puikiai dainuojate!“ O Dvyniams padauginus, rizikuoja sužinoti daug naujo ne tik apie savo elgesį, išvaizdą, bet ir apie savo sugebėjimus... lovoje. Paprastai ryte Dvyniai numoja ranka sakydami: „Nesąmonė, aš negalėjau taip elgtis“.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jei kam vertėtų atsisakyti svaigalų, tai Vėžio žmonėms labiausiai. Mat jie lengviau nei kiti Zodiako ženklai tampa priklausomi nuo alkoholio. Be to, jiems reikėtų vengti ne tik stiprių gėrimų, bet ir viso pasaulio jaunimo mėgstamo alaus. Panašu, kad Vėžio žmonėms skirtas visai nelinksmas gyvenimas. Tiesa, per šventes astrologai „leidžia“ Vėžiams save truputį palepinti. Vienintelis būdas sužinoti apie šio Zodiako ženklo atstovus visą teisybę – reikia jį nugirdyti. Mat Vėžio žmonės – labai paslaptingi ir užsimaskavę, o išgėrus atsiskleidžia aplinkiniams visu savo gražumu ir galiausiai nustoja varžytis. Spontaniškas seksas su blaiviu Vėžiu – beveik neįveikiamas uždavinys. Užtat ne vien iš laimės ir meilės apsvaigusią Vėžio moterį galima sutikti miegamojo tarpduryje - vienomis prisegamomis kojinėmis ir įsiaudrinusią. Žinoma, ryte ji vėl įlįs į savo kiautą ir sukandusi dantis tylės, tarsi nieko nebūtų įvykę.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas – žvėrių karalius, vadinasi, statusas įpareigoja išsaugoti savo orumą ir neįgriūti į purvą veidu. Todėl Liūtas turi nuolat save kontroliuoti. Juo labiau, kad bent šiek tiek padauginus, pasekmės būna itin karčios. Mat jam astrologai žada, kaip nei vienam kitam Zodiako ženklui, labai sunkias pagirias. Todėl Liūtas, norėdamas visada atrodyti oriai ir aukštai išlaikyti galvą, turėtų rinktis nestiprius gėrimus. Iš tikrųjų išgėręs Liūtas beveik nesiskiria nuo blaivaus Liūto. Nebent decibelų stiprumu, tiesiogiai proporcingu išgerto alkoholio kiekiui. Blaivus Liūtas, pasakodamas apie savo laimėjimus, nuopelnus, vis dėlto kartais padaro pauzes, kad galėtų įkvėpti oro. O štai išgėrusiam šio ženklo atstovui to visai nereikia. Mat tada Liūtas gal šimtąjį kartą pasakoja apie tai, koks jis kietas, galvodamas, kad toje žmonių kompanijoje atsiras bent vienas, negirdėjęs istorijų apie jį.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Astrologijos žinovai tvirtina, kad atsiriboti nuo svaigalų Mergelei padeda vidinis balsas. Mat šio ženklo atstovai instinktyviai jaučia, kad alkoholis jiems ne draugas. O jei vis dėlto kartais jų vidinis balsas tai pamiršta, tai labai greitai gali priminti kepenys. Pasirodo, Mergelės itin lengvai pažeidžiamos ir trapios, todėl gali pakelti ne daugiau kai dvi taures vyno. Todėl peršasi išvada: apskritai reikėtų atsisakyti šio žalingo įpročio. O gal apsvaigus Mergelės siela išeina iš kūno, kad galėtų paklaidžioti po rugiagėlių pievas... Bet mūsų realiame gyvenime, nuodėmingame pasaulyje Mergelė paprastai praeina tris „privalomus“ etapus“: „Aš svaigstu“ (po pirmos vyno taurės), „Aš labai tave myliu“ (vidury nakties), ir „Kur aspirinas?“ (ryte). Jauna pagiringa Mergelė ryte gali aptikti, kad ji jau nebe mergelė. Bet tikrai nepajėgs prisiminti, nei kur, nei kaip, nei su kuo.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Paprastai šio Zodiako ženklo atstovas - kompanijos siela, nes išgeria tik norėdamas palaikyti draugus, gerą nuotaiką ir atmosferą. Be to, tarp tostų neretai supainioja gėrimus ir, suprantama, po to greičiau apsvaigsta. Pagirios Svarstyklėms dažniausiai baigiasi baisiomis moralinėmis kančiomis. Bet jau nieko pakeisti negalima. Todėl besiruošiant eilinį kartą į vakarėlį reikėtų įsidėmėti: jaunas vynas (ne daugiau kaip 4 metų) daro teigiamą įtaką Svarstyklėms. Iš tikrųjų šio ženklo atstovai, nors ir mėgsta išgerti, bet visada jaučia saiką. Be to, apsvaigę šio ženklo atstovai nustoja galų gale viską sverti, viskuo abejoti, dvejoti ir tampa taikiais. Nuolatinės tobulybės įsikūnijimo ir idealios moters paieškos laikinai nutraukiamos, kadangi iškyla visiems žinoma situacija: „Negražių moterų nebūna“. Beje, kvailų vyrų taip pat. Visos moterys tampa katytėmis, saulytėmis, zuikučiais. Todėl pasidaro visiškai nesuprantama, kaip buvo galima raukyti nosį ir nesuprasti jų estetiškumo. Tiesa, ryte, Svarstyklės prisiminusios, kad priėjo iki „bruderšafto“ su nekenčiamu žmogumi, ima rausti iš gėdos.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Astrologai pataria šio Zodiako ženklo atstovams vengti svaigalų, nes išgėrusiam Skorpionui atrodo, kad kažko nepadarė arba padarė ne taip. Pradeda gailėti, graužti save. Galų gale šio ženklo žmonės ima galvoti, kad netrukus sugrius visas jų gyvenimas. Negana to, užtenka kiek padauginti ir Skorpioną gali užgriūti bėdos intymioje gyvenimo sferoje. Akivaizdu, kad astrologija visiškai nedraugiškai nusiteikusi šio ženklo žmonių atžvilgiu. Ir už ką juos taip baudžia? Beje, Skorpionas gali išgerti „ant drąsos“, o paskui staiga pasakyti „stop“. Užtat su malonumu įpils sėdintiems prie to paties stalo, sakydamas: „Mano lengva ranka“. Netikėkite! Skorpiono labai labai sunki ranka ir jis tiesiog jaučia malonumą matydamas, kaip jo auka mėgina išsilaikyti ant kojų. O jei jūs sugalvotumėte taip pat pasielgti su Skorpionu, norėdami įsitempti jį į lovą arba išgauti kokią nors informaciją, geriau atsisakykite savo ketinimų, kol nevėlu. Todėl, kad Skorpionas pasakys: „Gerai, bet pradžioje dar po vieną... Mano lengva ranka“. O paskui... atsitiks, kaip nutiko Avinui: kitas miestas ar šalis, gerokai vyresnė moteris ir geras žmogus su stambių rėmų akiniais. Šio ženklo žmonėms kompaniją gali palaikyti tik tie, kurie nori tapti „youtube“ žvaigždėmis.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulio žmonės – tiesiog gurmanai šioje sferoje. Mėgsta šį procesą su neslepiamu malonumu! Šauliams ypač sunku atsispirti tauriems gėrimams ir išlaikytiems vynams. Žinia, kad už malonumą reikia mokėti: deja, bet ir Šaulio kepenys ne plieninės. Bet pasitaiko ir šio ženklo atstovų blaivininkų. Greičiausiai dėl to, kad jiems nenusisekė gyvenimas. Arba nusisekė. Apskritai nepatartina atsidurti vienoje kompanijoje su tokiu Šauliu, nes mirsite iš nuobodulio maždaug įpusėjus jo paskaitai apie alkoholio žalą. Vienaip ar kitaip, bet su šio ženklo žmogumi susėdus prie vieno stalo, darykite viską taip, kaip jis sako. Nes su juo ginčytis nėra prasmės: įsižeis arba užpjaus jus „negyvai“ savo sarkazmu.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Štai kas iš tikrųjų turėtų džiaugtis gyvenimu, nes kaip nei vienam kitam Zodiako ženklui, Ožiaragiui žvaigždės labai palankios. Jos tvirtina, kad truputį išgerti Ožiaragiui net naudinga. Suprantama, raudono vyno taurę. Be to, Ožiaragio gudrus organizmas taip surėdytas, kad jam daug ir nesinori. Bet, aišku, nėra galimybių ir atsipalaiduoti. Todėl jų problemos ir slegiantys pečius rūpesčiai niekur nedingsta. O tamsios spalvos tik dar labiau sutirštėja. Todėl vyno taurė Ožiaragiui – tarsi išsigelbėjimas bent trumpam. Išgėrusio šio ženklo atstovo elgesys apskaičiuojamas pagal paprastą formulę: šilkinį charakterį padauginti iš sveiko proto... Ne žmogus, o aukso luitas. Tiesa, apsvaigsta tik po trečios taurės ir toliau būsena ne iš vietos. Nepriklausomai nuo išgertų taurų kiekio. Ganėtinai uždaras ir atsargus Ožiaragis išgėręs tampa kompanijos siela, pasiryžęs viską atiduoti. Net savo paskutines kelnes. Taip pat dosniai dalija komplimentus aplinkiniams ir geranoriškai reaguoja į kritiką savo atžvilgiu. Neapsigaukite! Paprastai baigiasi tuo, kad ryte jis viską puikiai prisimena.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Panašu, kad šio Zodiako ženklo vardas kalba pats už save. Bet daug kas šiame pasaulyje apgaulinga. Vandeniui, kaip nei vienam kitam Zodiako ženklui, reikia tausoti savo nervų sistemą. Kaip žinote, alkoholis nervams tikrai ne draugas. „Ką daryti?“ – klausia susijaudinęs Vandenis. Žvaigždės jam atsako: „Galima žolelių trauktinę, bet labai nedaug. Patikrinta priemonė kovojant su stresu“. Tuo tarpu padauginęs Vandenis pasiryžęs apversti pasaulį aukštyn kojomis. Jis griebia popieriaus lapą ir puola rašyti dieviškas eiles. Arba strimgalviais lekia į gamtą ir trimis nupieštais štrichais gali įeiti į pasaulinės dailės istoriją. Taip pat sukurti naują ekonomikos modelį ar net religiją. Tik, deja, niekas šito niekada nematė. Kaip, beje, ir nepastovinčio ant kojų Vandenio. Todėl kiek išgėręs šio ženklo atstovas sako: „Jūs dar čia, o aš susiruošiau miegoti“.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys gana greitai pripranta prie svaigalų. Bet čia dar būtų pusė bėdos. Jas dažnai kankina sunkios pagirios. Nors pagal savo prigimtį Žuvys labai išrankios ne tik valgiams, bet ir gėrimams. Tai reiškia, kad prie taurelės šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta ir gardžius užkandžius. Be to, nesisvaigina su pirmu papuolusiu po ranka! Juo labiau, kad Žuvys tauriuosius gėrimus mėgsta ragauti, degustuoti, o ne susipilti iš karto į gerklę. Vienintelis minusas: kartais supainioja degustacijos eiliškumą. Patarimas: išgėrusių šio ženklo žmonių geriau laikytis per atstumą. Ypač moteriškos lyties šio ženklo atstovių. Tada Žuvys išgyvena didžiulę emocijų puokštę per keturias minutes. Tas pats pasikartoja ir praėjus dar keturioms minutėms. Ką tik tokia mergina liejo ašaras įsispraudusi kertelėje, kad jos niekas nemyli. O po trisdešimties sekundžių jau džiaugsmingai šokinėja per kėdes, mojuodama kelnaitėmis virš galvos ir mėtydama ant kitų salotas. Ryte rpasakoja apie šį ekstravagantišką poelgį, neva, atsitikusį su jos gera pažįstama.

Anglija.today

2022 06 24 10:00
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt