antradienis, spalio 19 d.
Kaip išsaugoti liekną figūrą: 15 gudrių taisyklių
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Liekna

Labai retai pasitaiko tokių moterų, kurios sugeba per visą gyvenimą išsaugoti vienodą svorį. Fiziologiniai pokyčiai, stresas, gyvenimo permainos atsiliepia ir jų figūrai. O juk visos nori jaustis gražios ir puikuotis savo dailia figūra. Kaip išlikti lieknai be nuolatinių dietų ir alinančio sporto?

Stenkitės neprarasti geros formos. Susikurkite tokį gyvenimo ritmą, kuris padėtų jaustis gražiai ir grakščiai visada,  ne tik po dietų. Šie patarimai jums padės. Žinoma, jie tinka ir vyrams.

1. Įpraskite stebėti žmones ir analizuoti. Per pietų pertrauką apžiūrinėkite kavinės lankytojus. Lyginkite, ką jie valgo ir kiek. Kaip maitinasi lieknas žmogus, o kaip – storas?

2. Nesisverkite per dažnai. Nė puskilogramiu nesumažėjęs svoris gali pakirsti norą toliau stengtis atsikratyti nereikalingo balasto.

3. Jei esate įpratusios dengti stalą visai šeimai, gaminti ir patiekti po kelis patiekalus, tai geriau kuriam laikui atsisakykite šios tradicijos puoselėjimo. Verčiau išdėstykite maistą kiekvienam į lėkštes, kad nekiltų pagundos prisidėti dar. O kiti šeimos nariai galės nueiti į virtuvę atsinešti papildomos porcijos.

4. Nevaržykite savęs per griežtai. Saikingais kiekiais galima valgyti beveik viską.  Draudžiamas produktas būna labiausiai geidžiamas.

5. Nežiūrėkite televizoriaus valgydami.  Nesiblaškydami mėgausitės kiekvienu kąsneliu, todėl pasisotinsite greičiau ir prisivalgysite mažiau.

6. Būkite aktyvios, dalyvaukite visuose šeimos reikaluose ir įvairiuose visuomeniniuose renginiuose. Daug kas ryja maistą iš gryno nuobodumo, kai aplinkui vyksta tiek daug įdomių dalykų.

7. Nelaikykite produktų matomoje vietoje. Juk sakoma, kad „valgome akimis“!

8. Kruopščiai sukramtykite kiekvieną kąsnį, ne mažiau kaip 20 kartų. Šis procesas padės susikoncentruoti į maistą ir neleis vienu prisėdimu ištuštinti lėkščių, nė nepajutus maisto skonio.

9. Niekada nepraleiskite nė vieno valgymo.

10. Nevalgykite namuose bet kur. Pasirinkite sau vieną nuolatinę vietą. Taip sumažinsite namuose vietų skaičių, kurios asocijuotųsi su maistu.

11.  Po valgio būtinai išsivalykite dantis.  Jei burnoje liks maisto skonis, nevalingai susimąstysite, ar nesuvalgius dar ko nors.

12 .Prieš eidami į renginį, kuriame bus gausiai vaišinama, pavalgykite namuose, kad išvengtumėte pagundų.

13. Sudarykite reikalingų produktų sąrašą ir tik tada eikite į parduotuvę.  Griežtai laikykitės savo pirkinių plano.

14. Niekada neikite į prekybos centrą tuščiu skrandžiu.

15.  Pajutę alkį pirmiausia išgerkite vandens, pasivaikščiokite arba pasimankštinkite.

2021 08 25 08:31
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt