antradienis, liepos 5 d.
Kaip išsirinkti tinkančią plaukų kaukę pagal plaukų tipą?
Pranešimas spaudai
Organizatoriai
Plaukų kaukė

Ar žinojote, kad plaukų kaukes reikėtų rinktis pagal turimą plaukų tipą? Nors dalį kaukių galima laikyti universaliomis, geriausius rezultatus gausite, jeigu priemones rinksitės pagal dabartinę plaukų būklę ir tipą (pvz., sausus, garbanotus, plonus, dažytus plaukus).

Taigi, kokio tipo kaukės yra tinkamiausios būtent jums? Skaitykite toliau ir sužinokite apie tai, kuo jums gali būti naudinga geros kokybės ir sudėties kaukė, kuri atitinka jūsų plaukų tipą.

Kaukės dažytiems plaukams

Nors pasirinkta spalva nudažyti plaukai gali ir nesukurti jokių problemų (pvz., sausumo ar plonumo), vis tiek yra rekomenduojama naudoti būtent tokias plaukų priežiūros priemones, kurios yra skirtos dažytų plaukų savininkams. Teigiama, jog tai padės dar labiau džiaugtis savo plaukais.

Kodėl paprastos plaukų kaukės gali nesuteikti norimų rezultatų? Visų pirma, plaukų dažymas kartais gali išsausinti plauką. Tai yra ypač dažna problema, jeigu esate pripratę prie pakartotinio plaukų dažymo arba tiesiog mėgstate eksperimentuoti su skirtingomis spalvomis ir tonais. Dar viena problema gali būti ilgesnis pasirinktos spalvos išlaikymas. Kartais atsitinka taip, kad randate sau puikiai tinkančią spalvą, tačiau po kelių plovimų ji visiškai išblunka. Šį procesą gali sulėtinti ir pagerinti tinkamai parinkta kaukė dažytiems plaukams. Jeigu norite sumažinti dažymų kiekį, tiesiog naudokite geros kokybės plaukų kaukę ir taip užtikrinkite, kad patinkanti spalva išliks ilgiau.

Kaukės garbanotiems plaukams

Garbanotų plaukų savininkės dažnai susiduria su daugiau problemų nei kitos. Dėl to yra ypatingai svarbu apsaugoti plaukus nuo lūžinėjimo ir plaukų išsipūtimo, o tai tik pablogina gana dažnas drėgnas oras, kurio gali būti taip sunku išvengti.

Garbanotų plaukų savininkėms geriausias pasirinkimas būtų tokia plaukų kaukė, kuri ne tik drėkintų plauką, bet ir padėtų pagerinti jo švelnumą ir stangrumą. Žinoma, universalios plaukų kaukės irgi gali turėti savų privalumų, tačiau, kaip ir minėta anksčiau, visada yra naudinga priderinti priežiūros priemones pagal plaukų tipą. Jeigu skirsite pakankamai laiko ir dėmesio savo garbanotų plaukų priežiūrai, greitai galėsite džiaugtis tankiomis garbanomis, kurios kiekvieną dieną pritrauks komplimentų iš aplinkinių žmonių.

Kaukės sausiems plaukams

Kad ir kaip bebūtų gaila, plaukų sausumas yra bene dažniausia problema, kuri gali pakenkti plaukų būklei ir išvaizdai, tačiau yra lengvų būdų, kurie tikrai padės tai pagerinti. Svarbu nepamiršti, kad nėra tokio plaukų sausumo, kurio nepataisytų gerai parinkta plaukų kaukė. Tiesiog reikia atrasti tai, kas tinka būtent jūsų plaukų būklei. Jeigu dar neradote patinkančio varianto, visada galite išbandyti žinomiausius prekės ženklus, kurie užsitikrino savo produktų populiarumą dėl aukštos kokybės, geros sudėties ir tinkančios kainos.

Pavyzdžiui, visame pasaulyje žinomo Kerastase prekės ženklo plaukų kaukes rekomenduoja tiek žmonės, kurie jas naudoja, tiek plaukų priežiūros profesionalai. Šiuo metu internetinėje plaukų priežiūros prekių pasiūloje galite rasti ne vieną Kerastase kaukę, todėl tiesiog reikia pasirinkti, ar šiuo metu labiau tiktų tokios priemonės kaip intensyviai maitinantys kremai sausiems plaukams, ar ieškote labiau kasdieninio naudojimo kaukės.

Ar jau pradėjote galvoti apie jums ir jūsų plaukų tipui tinkamiausią kaukę? Tai gali būti puiki investicija, kuri padės pagerinti plaukų būklę ir ištaisyti net ir tokias problemas kaip sausumas ar plauko plonumas. Pabandykite plaukų kaukę naudoti bent vieną arba du kartus per savaitę (arba dažniau, jei to reikia) ir greitai pastebėsite plaukų būklės pagerėjimą.

2022 04 29 11:56
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt