ketvirtadienis, spalio 22 d.
Kaip mus veikia 7 kartos (126 žmonės)
tiesa.com

Įprasta sakyti, kad mes paveldime vienus ar kitus bruožus iš tėvų, senelių, rečiau – iš antros eilės giminaičių – tetų, dėdžių ir pan. Tačiau ar kada pagalvojote, kad mumyse susipina šimtų žmonių būdo bruožai ir charakterių ypatybės. Tai atskleidžia Rusijos Altajaus srities genealogijos specialistai.

1-oji karta –tai mes patys, mūsų „aš“ kaip atskaitos taškas. Susiję su Saulės energija.

2-oji kartatėvai (du, tai yra pora). Susiję su Mėnulio energija. Būtent jie formuoja mūsų artimiausią aplinką, emocinį pasaulio suvokimą, sveikatos potencialą. Tai kartu yra pagrindas tolesnei mūsų adaptacijai, sugebėjimas surasti savo vietą gyvenime.

3-ioji karta – močiutės ir seneliai (4 žmonės). Jie perteikia mums intelektualines galimybes, talentus, taip pat komunikabilumą, mokėjimą bendrauti ir suprasti, priimti žmones.

4-oji karta – proseneliai (8 žmonės). Jie formuoja mūsų meilės scenarijus, sugebėjimą gyventi harmoningai, taip pat nulemia ir materialinės gerovės lygį.

5-oji karta – proproseneliai (16 žmonių). Jie apdovanoja mus aistra, valia, siekiu ir sugebėjimu nugalėti. Kita medalio pusė – agresyvumas.

6-oji karta – mūsų prosenelių seneliai (32 žmonės). Jie į mūsų gyvenimą įneša ryšį su tradicijomis, mokymais, jie „dovanoja“ principus, kuriems mes liekame ištikimi visą gyvenimą. Beje, jie „priskiria“ mus ir tam tikriems socialiniams luomams.

7-oji karta – mūsų prosenelių proseneliai (64 žmonės). Būtent ši karta nurodo likimą, fatumą, mūsų paskirtį gyvenime.

Tai įdomu

Jei vaikas panašus į tėvą, vadinasi, jis turi tvirtesnį genetinį ryšį su protėviais, o jeigu labiau panašus į motiną, jis neperėmė daugelio giminės problemų ir pats turi daug laisvesnių pasirinkimų visose srityse.

Kiekvienas turėtume žinoti savo giminės medį ne tik tam, kad galėtume atkurti savo giminės istoriją, bet ir tam, kad geriau orientuotumės dabartyje ir ateityje, kuri yra tiesioginis praeities atspindys ir jos tąsa.

Žinoti savo giminės istoriją yra naudinga kiekvienam, kuris nori teisingai pasirinkti savo gyvenimo kelią. Protėvių nuopelnai gali tapti puikiu pavyzdžiu asmenybės brandai ir tobulėjimui. Kita vertus, ne pačių geriausių giminės atstovų padarytos nuodėmės ir neišspręstos problemos gali padėti mums atkreipti dėmesį, kad nebekartotume jų klaidų ir dar labiau nepablogintume savo Giminės negatyviosios karmos.

2015 09 13 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt