penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Kaip namuose sukurti Kalėdų dvasią?
tiesa.com

Kalėdos - tai stebuklų metas, kai žvaigždės pildo troškimus, kai norai būna mums pavaldūs ir džiaugsmas užgožia vargus. Visur, kur tik pažvelgsi - Kalėdos, o Jūsų namuose vis dar nekvepia jomis? „Tiesa” pateikia patarimus, kaip greitai ištaisyti situaciją!

Atrodo, kad Kalėdos - bene ilgiausiai trunkanti metų šventė, kurios laukiančius šventinis džiaugsmas lydi viso pasiruošimo metu. Kadangi pasiruošimas joms yra toks pats svarbus kaip ir pats įvykis, tuo reikėtų pasinaudoti – tinkamai papuošti savo gyvenamąją erdvę.

Įžiebkite židinį. Žiemos pradžia – puikus metas įžiebti židinį. Kas gali būti maloniau, nei spragsinčios medienos garsas ir liepsnos vaizdas?

Kalėdų kvapas. Kalėdos kvepia imbieru, cinamonu, apelsinais ir karštu vynu. Nuostabų aromatą namuose galima sukurti į citrusinius vaisius prismaigius gvazdikėlių.

Kalėdų vainikas. Ant durų pakabintas Kalėdų vainikas padės Jums nusišypsoti ir pajusti šventinę dvasią kas kartą grįžtant į namus.

Karštas vynas. Karštą Kalėdų vyną dviems pasigaminkite iš 0,75 l raudono vyno, pusantro apelsino, 5 gvazdikėlių, pusės citrinos, 2 cinamono lazdeles, nedielį gabalėlį imbiero ir tris didelius šaukštus cukraus. Pirmiausiai apelsinus ir citrinas padalykite į keturias dalis. Tuomet sudėkite vaisius, gvazdikėlius, cinamono lazdeles bei imbierą į puodą. Supilkite vyną ir kaitinkite kol pastebėsite pirmuosius burbuliukus. Palikite jį pastovėti bent 15 minučių. Per tą laiką vynas pritrauks aromatų bei skonių iš sudėtų ingridientų.

Kalėdiniai patiekalai. Tegul snieguoti žiemos vakarai su šeima ar draugais, gaminant vakarienę, tampa tradicija.

Gamtos gėrybės. Paprasčiausi kankorėžiai, eglės šakelės ne tik papuoš namus, bet ir suteiks tikro Kalėdų miško aromato.

Žvakės. Kalėdų dekoracijos su žvakėmis padės laukti artėjančių švenčių, o deganti liepsnelė suteiks taip trokštamo jaukumo.

Ir, žinoma, kokios Kalėdos be Kalėdų eglutės?

2015 12 20 08:20
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt