antradienis, liepos 7 d.
Kaip neapsnūsti belaukiant pavasario?
tiesa.com

Žiema – labai atsakingas metas jau vien todėl, kad šiukštu negalima apkerpėti, nugrimzti į depresiją belaukiant pavasario. Kaip manote, kas padeda išlikti energingiems, būti pakilios nuotaikos ir net žiemą jausti gyvenimo pulsą? Kad ir nelabai populiariai nuskambėtų, bet žinokite, jog apsnūsti neleidžia tik tūkstantis reikalų reikaliukų, kuriuos privalote atlikti kasdien, be abejo, nepamiršdami grožio, sveikatos ir laisvalaikio. Kaip atsirinkti, kas svarbiausia, kaip paįvairinti kasdienius žiemos rūpesčius ir vasaros laukimo metą užpildyti maloniais, nevarginančiais, bet naudingais ir nuotaikingais užsiėmimais? Pamėginsime Jums patarti.

10 dalykų, kuriuos privalote padaryti žiemą
 
1. Kol žiemiški orai dar neįkvėpė begalinio noro pirkti, pirkti, pirkti, pats laikas pradėti vesti savo biudžeto „pajamų ir išlaidų knygą“. Pasirinkite patogiausią formą: internetinę programą, savo elektroninį banką ar slaptą mažytę užrašų knygelę – ir tada vėjai švilpaus tik už lango, bet ne Jūsų piniginėje.
2. Susiraskite spintoje mamos numegztą šiltą šaliką ar megztinį ir pasidėkite matomoje vietoje – jei mama netikėtai užklystų į svečius, jai būtų taip malonu...
3. Žiema gali viešpatauti už lango, bet tik ne Jūsų santykiuose – surenkite savo antrajai pusei jaukų vakarą namuose. Ir nepamirškite šiltų apkabinimų bei širdį sušildančių mielų niekučių.
4. Prisipirkite daugiau saldumynų ir vaisių. Tai ne tik energijos ir vitaminų užtaisas, toks reikalingas šaltuoju metų laiku jums patiems ar netikėtai užbėgusiems draugams pavaišinti. Oranžiniai apelsinai didžiulėje vazoje sušildys nė kiek ne mažiau, nei pavasario saulė.
5. Vis dar kartkartėmis papildykite savo žvakių arsenalą. Žiemą tai universalus daiktas: ir sušildo, ir apšviečia, ir, be abejo, sukuria romantišką nuotaiką. Bent retkarčiais į vazą pamerkite tulpių – žaviųjų pavasario pranašių.
6. Apgalvokite, kokios didelės šventės dar laukia iki pirmos žalumos – Valentino diena, artimųjų gimtadieniai, gal net jubiliejai, draugų vardadieniai, ar pan., ir pradėkite joms ruoštis kur kas anksčiau, nei išvakarėse. Puiku, kai turi laiko apgalvoti visiems tinkamiausių dovanų sąrašėlį, peržiūrėti savo išeiginį garderobą – iš anksto pasiruošus šventės laukimas daug malonesnis.
7. Žiemos šaltis ir žvarbus vėjas nėra „tikras draugas“ jūsų veido ir rankų odai, netgi galvos oda ir plaukai reikalauja ypatingesnės priežiūros. Nepagailėkite laiko, pasikonsultuokite su grožio specialistais arba nors pasiskaitykite visiems prieinamų patarimų, kaip galite apsaugoti ir palepinti nuo žiemos kenčiančią savo odą ir plaukus. Arsenalas išties beribis: nuo liaudiškų priemonių iki garsiausių kosmetikos prekių ženklų – kiekvienam pagal skonį ir kišenę.
8. Žiema – pats tinkamiausias metas susitvarkyti spintas, tiksliau – atlikti jose priekabią reviziją. O kad ir šis užsiėmimas atneštų maksimalios naudos ir malonumo, siūlome savotišką „pasjansą“: Surūšiuokite darbužius į tris grupes:
1) tikrai vilkėsiu;
2) vilkėsiu, tik reikia šį bei tą pakeisti, perdaryti, atnaujinti;
3) tikrai nevilkėsiu.
Drabužius iš pirmosios šūsnies drąsiai sukabinkite atgal į spintą. Antrosios kategorijos daiktus susidėkite krūvelėmis pagal tai, kaip juos reikia „apdoroti“: ar reikia nunešti į valyklą, ar truputį pataisyti, ar nupirkti prie jų madingų aksesuarų. O drabužius, diržus, rankines, batus ir pan., kurie Jums visai nebeįdomūs ar nebetinka, atiduokite tiems, kas juos dar gali pamėgti ir jais džiaugtis.
9. Nusipirkite knygą ar specialų leidinį „Pradedantiesiems...“ ir sužinokite viską apie slidinėjimą (rogučių, dviračių, banglenčių sportą ir pan.). Net jei tos knygos nepanaudosite pagal tiesioginę paskirtį, visuomet galėsite į ją (!) atidėti po banknotą ar keletą kupiūrų per mėnesį atostogoms , o galbūt sužibėti žiniomis prisiekusių entuziastų draugijoje, galiausiai – turėsite puikią dovaną draugui netikėta proga.
10. Ir būtinai apsupkite save daiktais, kurie kelią nuotaiką! Jie ne tik išvaikys žiemos liūdesį, bet ir pasufleruos draugams ir artimiesiems apie Jūsų pomėgius, hobį. Tada išaušus Jūsų šventei jie jau tikrai nebedovanos Jums nuobodžių virtuvinių rankšluosčių komplektėlių...

2011 01 24 19:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt