penktadienis, kovo 5 d.
Kaip nuo Naujųjų metų pradėti gyventi geriau
tiesa.com

Baigiantis metams daug kam kyla noras pakeisti savo gyvenimą. Tik mažai kas žino, kaip tai padaryti. Pasiryžusiems pradėti gyventi geriau padės psichologų patarimai.

Atsikratykite senų, nereikalingų daiktų. Labai dažnai žmonės palieka daug šlamšto dulkėti spintose ir gyvenime, manydami, kad kada nors jo gali prireikti. Neverta to daryti, nes naujas gyvenimas neprasidės, kol neatsikratysite senojo.

Pereikite iš interneto į realybę. Negaiškite brangaus laiko virtualiam bendravimui. Jis nesuteiks emocijų įvairovės ir neatstos kontaktų su realiais žmonėmis. Pradėkite sveikai maitintis. Peržiūrėkite savo racioną. Atmeskite kenksmingus produktus, nuo kurių tik didėja svoris, nukenčia išvaizda ir sveikata. Laikykitės mitybos režimo. Svarbu ne tik tai, ką valgote, be ir kada. Žinoma, reikia atkreipti dėmesį į tai, kiek ir kaip valgote. Įpraskite daryti rytinę mankštą. Joks kitas užsiėmimas taip nesuteiks energijos ir geros nuotaikos kaip paprasti pratimai atsibudus. Be to, šis įprotis užtikrins gražią figūrą. Susirūpinkite savo miegu. Gulkitės ir kelkitės visada tuo pačiu laiku.

Miegokite ne mažiau kaip 8 valandas. Pradėkite pildyti savo troškimus. Nebūtinai jie turi būti dideli. Tiesiog pasistenkite dažniau pradžiuginti save smulkmenomis, apie kurias seniai sukasi jūsų mintys. Imkite mokytis užsienio kalbos. Mokykitės kasdien, netingėdami. Kam to reikia? Užsienio kalbos mokėjimas pravers jums vėliau ieškant darbo ar išvykus atostogauti į tolimus kraštus. Pratinkitės taupyti. Iš kiekvieno gauto atlyginimo atidėkite tam tikrą sumą ten, kur retai pažvelgiate. Tapkite tikrais optimistais. Dažniau šypsokitės žmonėms, taip pat ir sau.

Optimisto gyvenime visada atsiranda vietos gerai nuotaikai. Netingėkite pagirti savęs už kiekvieną laimėjimą, didelį ar mažą. Tai bus puiki motyvacija naujoms pergalėms. Eikite apsipirkti. Kadangi senus daiktus išmetėte, galima įsigyti naują aprangą. Skaitykite naudingas, protą lavinančias knygas. Savišvieta – raktas į sėkmę visose gyvenimo sferose. Tapkite iškalbingi, bet ne plepūs. Mokykitės gražiai ir raiškiai išsakyti savo mintis. Nevartokite negražių žodžių. Įsimylėkite. Meilė tikrai suteikia žmogui sparnus. Jeigu turite savo antrąją pusę, atgaivinkite santykius, jei ne, susiraskite partnerį.

2018 12 31 13:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt