pirmadienis, gegužės 10 d.
Kaip pilnatis veikia skirtingus Zodiako ženklus?
Alfa.lt

Astrologai pilnatį laiko stipriausio poveikio mėnulio faze. Pilnatis skleidžia milžinišką energijos kiekį, kuris skirtingai veikia Zodiako ženklų atstovus.

Anot astrologų, pilnatis yra pats pavojingiausias laikotarpis, todėl reikia būti itin atsargiems ir atidiems.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šio ženklo atstovai yra temperamentingi žmonės, pasirengę bet kokiai rizikai. Pilnaties metu reikia sušvelninti savo užsidegimą, kad nekiltų bėdų.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Pilnaties metu Veneros globotiniai meilės fronte turi visokių bėdų. Astrologai primena jiems būti itin atsargiems bendraujant su žmonėmis ir stengtis viską išspręsti be konfliktų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šiuo laikotarpiu Dvyniai būna visiškai išsekę. Pilnatis juos išvargina ir priverčia pasinerti į savotišką letargą. Šiomis dienomis Dvyniams reikia kuo daugiau vaikščioti, atsipalaiduoti ir bendrauti su įdomiais žmonėmis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šiuo laikotarpiu mėnulis savo globotinius apdovanoja pasitikėjimu savimi ir tvirtumu, skatina aktyviai veiklai, tačiau tai turi niuansų – Vėžys pradeda rodyti agresiją. Šio ženklo atstovų šeimose pilnaties metu karaliauja kivirčai ir nesantaika.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Saulės globotiniai šiuo laikotarpiu tampa nervingi ir gilinasi į save, ieškodami motyvacijos tolimesniam tobulėjimui. Pilnatis šio ženklo atstovams yra tam tikra duobė, leidžianti įvertinti nueitą kelią.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Pilnaties metu žmonės, gimę po šiuo ženklu, labiau nei bet kada yra pasirengę įgyvendinti naujus projektus ir pradėti savo gyvenimą nuo nulio. Būtent šiuo laikotarpiu Merkurijaus globotiniai gali išspręsti svarbiausias savo problemas. Jie tampa atkaklūs, tačiau tuo pačiu dažniau būna įžeidūs ir pavydūs.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Pilnaties metu finansiškai labiausiai kenčia Veneros globotiniai. Tačiau meilės reikalai gali tapti sėkmingesni. Svarbiausia – ignoruoti visuomenės nuomonę ir elgtis pagal savo norus.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Pilnatis teigiamai veikia šio ženklo atstovus. Skorpionai turi būti aktyvūs visose gyvenimo srityse. Norint nenusiminti ir nesivelti į konfliktus, sunkius atvejus ir pažadus geriau atidėti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Pilnatis reikalauja racionalaus Jupiterio globotinių požiūrio visose gyvenimo srityse. Jūs neturėtumėte rizikuoti ir pradėti tai, ko visiškai nenorite daryti. Šauliui reikia teigiamos energijos, kurią gali paskatinti malonus bendravimas ar pasivaikščiojimas gryname ore.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Saturno globotiniams pilnatis yra streso ir nuolatinės neigiamos energijos laikotarpis. Ožiaragiai kategoriškai nusiteikę prieš chaosą, o ši mėnulio fazė yra tiesiogiai susijusi su tuo. Saturno globotiniai neturėtų pamiršti, kad šiuo laikotarpiu visos bėdos yra laikinos.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Mėnuliui įžengus į šią fazę, Vandeniui reikia kuo labiau sumažinti kontaktą su toksiškais žmonėmis. Šio ženklo atstovus turėtų supti tik malonios asmenybės. Taip pat Vandenis turėtų stengtis nekreipti dėmesio į nuoskaudas ir nesivaržyti su žmonėmis. Neverta per pilnatį koreguoti gyvenimo principų ir kelti ambicingų tikslų. Jei pilnatis yra savaitgalį, tada nėra ko jaudintis.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Pilnaties laikotarpiu Žuvys jaučia sustiprėjusią intuiciją, kuri suteikia didžiulę pagalbą tiek darbe, tiek meilės reikaluose. Tačiau nereikia prarasti budrumo, nes 6iuo metu sutikto žmogaus neigiamos savyb4s bus užmaskuotos ir nepastebimos. Pilnatis yra optimalus laikotarpis, norint atlikti visų namų valymą ir atsikratyti visko, kas nereikalinga.  

2021 04 26 14:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt