sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Kaip prisikviesti į namus sveikatą
tiesa.com

Fengšui praktikuojantys interjero dizaineriai tvirtina, kad, tinkamai įrengus namus, galima pagerinti savo ir šeimos narių savijautą.

 Taigi pagal fengšui sveikatos sektorius yra rytinėje namų dalyje. Ir jai būdingas elementas – medis. Todėl pirmiausia šioje savo būsto dalyje įkurdinkite kelis gyvus augalus. Rinkitės juos pagal savo skonį, bet turėkite omenyje, kad galingiausiais ilgaamžiškumo simboliais laikomos pušys ir bambukai. Jeigu turite galimybę ir vietos, įsigykite uždaroms oranžerijoms skirtą kurį nors iš šių augalų. Bet tiks ir pušies ar bambuko atvaizdas arba iš jų medienos pagaminta skrynelė, kitas daiktas.

Be bambukų ir pušų, labai teigiamai sveikatą veikiai persikai. Deja, švieži vaisiai turbūt nė vienuose namuose ilgai neužsilaiko, todėl tiks ir porcelianinis vaisių krepšelis su persikais. Juolab kad šiuo atveju svarbesnė kiekybė, o ne kokybė: persikų turi būti arba penki, arba devyni.

 [6122]

Bet vien tik tinkamai parinkta flora sveikatos į namus neprisikviesite – bus reikalinga ir faunos pagalba.

Gandras, kiškis ir elnias yra trys pagrindiniai gyvūnai, anot fengšui, simbolizuojantys sveikatą ir klestėjimą. Bet kokias jų statulėles (bet geriausia – medines) ir atvaizdus pageidautina taip pat išdėlioti rytinėje namo ar buto dalyje.

Tiesa, komponuodami gėlių vazonėlius ir dekoratyvines statulėles nepamirškite pagrindinių fengšui taisyklių, taikytinų visoms namų zonoms ir kiekvienai jų vienodai svarbių.

Pirmoji taisyklė labai paprasta – švara. Namuose negali būti jokių improvizuotų „sandėlių“, dulkių klodų, jų erdvės nederėtų užgriozdinti baldais. Dažnai ir ilgai vėdinkite patalpas. Net labai naudinga sukelti skersvėjį – pagal fengšui, nenutrūkstamą energijos pritekėjimą į namus.

 [6123]

Antroji taisyklė susijusi su šviesa. Keisti natūralų apšvietimą galime ne visada, tačiau dirbtinis mums yra visiškai pavaldus, taigi pasirūpinkite, kad sveikatos sektorius jūsų namuose visada būtų ryškiai apšviestas.

Taip pat dėmesį derėtų atkreipti į visus aštrius kampus, besikesinančius į jus tose namų vietose, kur praleidžiate daugiausia laiko. Fengšui žinovai juos vadina „nuodingomis strėlėmis“ ir tvirtina, kad bet kokie aštrūs kampai neša destruktyvią energiją, o tokia, kaip žinia, kenkia sveikatai. Tačiau gera žinia tai, kad neigiamą kampų poveikį galima neutralizuoti įkurdinus ant jų bet kokį svyrantį augalą. Toks skleidžia priešingą agresyviai – pasyvią energiją, taigi subalansuoja atmosferą visuose namuose.

Sandra Miškinienė

2017 02 11 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt