ketvirtadienis, liepos 2 d.
Kaip rengtis, kad per pasimatymą nuskiltų
tiesa.com

Rengdamiesi ryte pasistenkite pasirinkti drabužius, su kuriais atrodysite gerai, jausitės patogiai, o svarbiausia – kuriuos dėvint moterys tiesiog negalės jums atsispirti. Klausimas tik, kokiais konkrečiais drabužiais turėtų rengtis tas vidutinis statistinis niekuo labai smarkiai neišsiskiriantis vyriškis, kad pelnytų damų dėmesį?

Kad kargo stiliaus šortai į tokių drabužių sąrašą tikrai nepakliūva, žinau iš patirties, – patikėkite ir jų niekada nemūvėkite. Yra tūkstančiai kitokių vyriškos aprangos variantų, kuriuos moterys, sprendžiant iš apklausų rezultatų, įvertina trumpai ir aiškiai: „Mmm...“

„Tiesos“ komanda jums atrinko tik kelis iš jų, bet ir tokio kuklaus improvizuoto mados gido visiškai pakanka, kad iš pasimatymų visada grįžtumėte su plačia šypsena veide.

Tiesiog gerai tinkantys drabužiai. Moterys iš tikrųjų ne tiek jau daug skiriasi nuo mūsų. Jos sako, kad nėra nieko patraukliau už galimybę po visais tais sluoksniais įžiūrėti vyro figūrą. Kokie drabužiai tai bus – brangus kostiumas ar tik trumparankoviai marškinėliai ir megztinis prie džinsų, ne esmė.

Aišku, kad drabužiai nepriekaištingai tiktų figūrai, kartais reikia parduotuvėje pirktas kelnes ar marškinius nunešti siuvėjui pataisyti. Kodėl tingime tai padaryti ar išvis nesuvokiame tokio poreikio prasmės, tai jau kitas klausimas. Bet jeigu norite ir toliau vaikščioti apsmukusiais džinsais ar tais pačiais kargo šortais, jūsų reikalas.

Padorūs batai. Ir nepamirškite, kad visą avalynę, ne tik brangią, reikia nuolat prižiūrėti. Pasak moterų, nėra nieko graudžiau, kaip bare žvilgsniu perbėgti per stilingai apsirengusį vyruką ir staiga pastebėti, jog jis įsispyręs į numintus sportbačius.

Madingi sportiniai bateliai tam tikrais atvejais išties papildo laisvalaikiui skirtą tualetą, bet reikia justi skirtumą tarp tokios avalynės ir tos, kurią apsiavę nešate šiukšles ar vedžiojate šunį.

Ir dar apie batus: moterų akimis, jie turėtų būti ne tik prižiūrėti, švarūs, bet ir derėti prie viso ansamblio. Ryškios spalvos yra puiku, tačiau jei nemokate tokių ultramadingų batų nešioti, tai gal išvis nerizikuokite.

Diržas. Pamenate? Yra toks daiktas. Su juo ir pas siuvėją nespėtos nunešti kelnės neatrodys tokios apsmukusios.

Beje, moterims svarbu, kad diržo spalva derėtų prie batų. Taigi jei juoda, tai juoda, jei ruda – tai ruda.

Džinsai su marškiniais. Tai gali būti arba jau minėti trumparankoviai (švarūs, neskylėti ir kuo paprastesni, tuo geriau), arba tikri – tai yra susagstomi marškiniai. Svarbu, kad niekas nebūtų apdribę, apsmukę, išsitampę.

Susagstomi marškiniai – būtinai atraitotomis rankovėmis, kad matytųsi laikrodis. Džinsai – geriausia šviesiai ar tamsiai mėlyni ir kuo labiau prigludę. Net jei dauguma moterų to niekada gyvenime sau neleis, jos prisipažįsta: smagu matyti džinsuotą užpakaliuką, į kurį taip ir norisi įžnybti.

Dailus siauras juodas kaklaraištis. Yra daugybė moterų, kurioms pakanka tos vienos audinio juostelės kraujui įkaitinti.

Juodi arba šiaip tamsūs drabužiai. Taip apsirengę niekada neprašausite. Kostiuminės kelnės, paprasčiausias švarkas, nieko įmantraus po juo... Jei tai bus tinkamų spalvų ir tinkamai prigludę, daugiau nieko ir nereikės – nebent subtilaus gero odekolono dvelksmo.

Sluoksniai. Pasirodo, moterys visai ne prieš juos. Sako, sluoksniai sudaro iliuziją, jog viršutinė vyro kūno dalis yra raumeningesnė, pečiai ir krūtinė – platesni, nei kartais būna iš tikrųjų. Tad kodėl gi, jei rengiatės kostiumą, nepasirinkus jo trijų dalių, jei marškinius – neužsivilkus liemenės ar nertinio, o ant paprastų sportinių marškinėlių neužsimetus prasegtų languotų flanelinių marškinių?

Ir neužsisagstykite visų sagų iki pat viršaus! Turite atrodyti atsipalaidavę ir žavūs, ne prisismaugę.

Nepersistenkite su sagomis ir pernelyg laisvomis apykaklėmis. Grįžtant prie prasagstytų drabužių, pora laisvų sagų nuo apykaklės – tai seksualu, o iki bambos prasagstyti marškiniai moterims jau kelia šiurpą.

Lygiai tas pats galioja ir sagų neturintiems drabužiams. Esama trumparankovių marškinėlių, kurių netinka dėvėti kaip viršutinių drabužių dėl pernelyg plačiai iškirptos apykaklės (su nuo pečių krentančia palaidine patraukliai atrodo tik moterys – taip jau gamtos lemta, taigi susitaikykite). Net visuotinai moterų pamėgtos marškinėlių ir nertinių V formos apykaklės gali būti pavojingos, jei per gilios.

Prigludusios chino kelnės su sukamšytais marškiniais. Atraitotomis rankovėmis, žinoma. Ir nepamirškite užsisegti laikrodžio. Prie šio ansamblio, anot damų, labai tiks ir zomšos batai – toks derinys esą užtikrintai kerta per kelius. O svarbiausia, kad nėra tokio sudėjimo vyro, kuriam tai netiktų.

Idealiai tinkantis kostiumas. Gerbiami ponai, pagaliau įsisąmoninkite: moterims kostiumuotas vyras – kaip mums moteris seksualiais apatiniais drabužėliais. Investuokite bent į vieną dailų kostiumą ir pamatysite, kaip pasikeis gyvenimas...

2017 11 25 22:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt