trečiadienis, rugpjūčio 4 d.
Kaip skirtingų Zodiako ženklų vyrai įsivaizduoja savo idealią moterį?
tiesa.com
Unsplash.com
Ideali mergina

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo idealą. Įsitikinkite, kad esate jo svajonių mergina.

Avino širdį užkariaus moteris, nebijanti reikšti savo nuomonės, o Mergelės vyrams labiau patinka kaimynystėje gyvenanti mergina…

AVINAS

(03 21–04 20)

Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu turi išskirtinį silpnumą stiprioms ir nepriklausomoms moterims. Avinui patinka, kai moteris drąsiai ir atvirai sako, ką galvoja, nebijo problemų – tada kartu jie gali nuversti kalnus. Šio ženklo atstovams sėkmė ir sugebėjimas yra stebuklingi afrodiziakai.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Linksma ir moteriška mergina, kuri visada palaikys – tai bet kurio Jaučio svajonė. Jei ji vis tiek motyvuoja ir įkvepia, jis įsimylės kaip niekada prieš tai anksčiau. Svarbu nepersistengti: atkaklios ir kietos merginos gali atbaidyti gimusius po šiuo Zodiako ženklu.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Neramūs Dvyniai dievina lygiai tokias pat merginas. Štai kodėl gimusieji po šiuo Zodiako ženklu dievina kūrybingas moteris, turinčias gerą humoro jausmą. Pagrindinis dalykas yra juos žavėti ir nustebinti. Ta, kuriai tai pavyks, užkariaus Dvynių širdį.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Tie, kurie gimė po Vėžio ženklu, labiausiai vertina ištikimybę, taigi, jei ši charakterio savybė nėra jūsų stiprioji pusė, tuomet jūs nesate jo romano herojė. Vėžio vyrą užkariaus moteris, kuri bus visiškai ir pilnai atsidavusi – iki mažiausių detalių. Ji taip pat turi būti pažeidžiama ir aistringa. Jei jos vyras jausis gynėjas ir maitintojas, tada jis norės išlikti tokiuose santykiuose amžinai.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Ryškios ir ištikimos moterys – tokios vilioja gimusius po Liūto ženklu vyrus. Juos gali užkariauti tik savimi pasitikinti moteris, mokanti žavėti ir spindėti šviesa. Ji turėtų būti ne tik graži, bet ir protinga, juokinga ir savarankiška.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Po šiuo Zodiako ženklu gimęs vyras įsimyli šalia esančią „paprastą“ merginą. Ji visai nėra pilka pelytė, priešingai, yra graži, protinga, tačiau nemėgsta per daug išsiskirti iš minios. Artimuose santykiuose ji yra švelni, žemiška ir racionali. Moteris, kuri užkariaus Mergelės vyro širdį, neturėtų būti per daug emocinga ar iniciatyvi, kad neišgąsdintų mylimojo savo spaudimu.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šio Zodiako ženklo atstovas ieško tobulos moters. Jis neskuba, nepasitenkina bet kuria moterimi ir tiksliai žino, ko jam reikia. Susitikęs su vienintele, jis padarys viską, kad ji būtų laiminga ir niekur nedingtų. Svarstyklių vyrai dažniausiai myli išsipusčiusias ir stilingas moteris, turinčias puikų humoro jausmą ir aštrų protą.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Po Skorpiono ženklu gimęs vyras nori rasti geriausią moterį visame pasaulyje – ir jokiu būdu ne mažiau. Todėl, jei jis pasirinko jus, tai reiškia, kad esate geriausias pasirinkimas. Skorpionas įsimylės protingą, seksualią, azartišką, aistringą ir nepriklausomą moterį.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Tam, kad šio Zodiako ženklo atstovas įsimylėtų moterį, ji turi jį užburti, tai yra turėti neįtikėtinos energijos. Jo išrinktoji yra ta, kuri jį motyvuoja, įkvepia ir padeda pasiekti daugiau. Nuobodus ir monotoniškas gyvenimas nėra tinkamas Šauliui. Po šiuo ženklu gimusius vyrus traukia moterys, kurios dažniausiai būna demonstratyvios ir provokuojančios.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Vyras Ožiaragis neskuba įsimylėti: jam reikia gana daug laiko, kad galėtų pamesti galvą dėl moters ir jis renkasi ją, o ne ji jį. Ožiaragis niekada neįsimylės įkyrios ar kvailos merginos. Ji taip pat turi būti protinga, seksuali (bet proto ribose) ir turėti savo gyvenimą: karjerą, pomėgius, hobį ir svajones. 

VANDENIS

(01 21–02 19)

Moteris, kurią pamiltų gimęs po šiuo Zodiako ženklu vyras, turi turėti kažką ypatingo. Ji taip pat neturėtų bijoti parodyti savo pažeidžiamumo. Vandeniui vyrui patiks moteris, neabejinga kitų nuomonei: ji geriau nei kiti turi žinoti, kaip gyventi ir su kuo gyventi. 

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šio tipo vyrai mėgsta mylėti ir mėgsta būti mylimi, todėl moteris, kuri jį užkariaus, turi turėti tik didelę širdį. Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu įsimylės malonią, dosnią ir atvirą moterį. Ji taip pat turi būti švelni tiek žmonėms, tiek gyvūnams. Žuvys vyrai dažniausiai supranta ir vertina meną, todėl jų išrinktoji turėtų nuoširdžiai domėtis šiuo pomėgiu.

Zinoti.lt

2021 07 07 11:56
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt