antradienis, sausio 19 d.
Kaip sutikti Naujuosius metus, kad namuose įsikurtų laimė
Alfa.lt

Artėjantys 2021-ieji metai pagal Rytų kalendorių vadinami Baltojo metalinio jaučio metais. Kaip įtikti naujam globėjui, kad neprarastume laimės?

Besibaigiantys 2020-ieji metai, kai viešpatavo Baltoji metalinė žiurkė, atnešė žmonėms daug problemų, ligų ir nerimo. Juos prisiminsime ilgai kaip koronaviruso pandemijos laiką. Prisipažinkime sau, kad kitų metų, kuriuos valdys Jautis, mes laukiame nekantriai, tikėdamiesi, kad pagaliau pasibaigs visi tie visuotiniai vargai ir mes galėsime lengviau atsikvėpti, gal net vėl gyventi po senovei.

Nors Rytuose Naujieji metai prasidės tik vasario 12 dieną, mes 2021-uosius sutiksime netrukus, tikėdamiesi, kad Jautis suteiks mums stiprios sveikatos, tvirtą pagrindą po kojomis ir padės įveikti sunkumus.

Kaip papuošti namus?

Sutikti Baltojo metalinio jaučio metus rekomenduojama savo šeimos rate. Juk jautis yra naminis gyvulys. Svarbu, kad namuose būtų ideali tvarka – jokio chaoso, jokių sulaužytų daiktų ir seno šlamšto, niekam nereikalingų niekučių.

Verta nuodugniai susitvarkyti namus, kad galėtumėte maksimaliai išvalyti erdvę ir atlaisvinti vietos naujoms galimybėms. Padalykite savo būstą į tiek dalių, kiek dienų dar liko iki Naujųjų metų ir kruopščiai sutvarkykite bei išvalykite kasdien po vieną kambarį ar kampą. Taip be vargo įveiksite svarbiausią užduotį ir atversite laimei kelią į savo namus.

Šventiniam dekorui galima panaudoti baltus ir sidabrinius aksesuarus, vienspalves , auksu ar sidabru spindinčias girliandas, o raudonų spalvų geriau vengti. Prisiminkite, kaip Jautis reaguoja į raudoną spalvą. Neerzinkite ir nepykdykite jo! Kai tampa agresyvus, būna sunku jį numaldyti.

Šiemet prasminga namuose papuošti eglutę ar pušies šakelę. 2021-ųjų metų globėjui patinka gamtos kvapas.

Kaip serviruoti stalą?

Dengdami šventinį stalą, panaudokite kiek įmanoma daugiau natūralių medžiagų – lininių staltiesių ir servetėlių, medinių indų ir vazelių vaisiams, metalinių žvakidžių. Stalo įrankiai ir indai turi būti prabangūs, su metaliniu blizgesiu. Stalą galima papuošti kaimiško stiliaus detalėmis ir augalų kompozicijomis. Jaučiui patinka viskas, kas susiję su kaimu.

Ką patiekti ant Naujųjų metų stalo?

Šventinės vaišės turi būti dosnios ir gausios – daug paprastų ir sočių valgių. Iškepkite naminį pyragą, kumpį, avienos kulšį ar triušį. Gražiai ant stalo atrodys kepta višta, žąsis ar antis. Paruoškite kuo daugiau šviežių žalumynų, salotų. Iškepkite naminės duonos. Bus gerai įvertinti patiekalai, pagaminti pagal senas šeimos tradicijas, rauginti agurkai ir kopūstai, marinuoti grybai.

Pagal Rytų tradicijas Jautį pamaloninsite padėdami ant stalo mažą dubenėlį su kviečiais ar avižomis, papuošdami stalą medžio šakele (gali būti pušies arba eglės). Daugiau jam nieko nereikia. O su jautiena reikia būti atsargiems – tokie patiekalai gali jam labai nepatikti!

Ką apsivilkti?

Puikus pasirinkimas bus šviesūs audiniai su metaliniu blizgesiu. Drabužis turėtų būti naujas, kad jaustumėtės iškilmingai ir jaukiai. Šventei gali tikti ir aksominė suknia, ir šilkinė pižama, jeigu sutiksite Naujuosius metus namuose su artimaisiais. Aksesuarus reikėtų rinktis iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, vilnones kojines – jaukus naminis stilius patinka Jaučiui. Kuo mažiau kosmetikos ir jokių raudonų suknelių!

Ką dovanoti?

Jautis pagal savo prigimtį – darbštus naminis gyvūnas, todėl ir dovanos turi būti praktiškos. Galima dovanoti virtuvės reikmenis, indus, šiltus pledus, gražius užtiesalus, patalynę, pūkuotus rankšluosčius ir švelnius vonios chalatus. Jei norite prabangios dovanos – tiks papuošalai iš brangiųjų metalų: aukso, sidabro, platinos.

2020 12 27 12:03
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt