ketvirtadienis, rugpjūčio 5 d.
Kaip Zodiako ženklai įveikia vidutinio amžiaus krizę?
Alfa.lt
Pixabay.com
Vidutinio amžiaus moteris

Astrologai papasakojo, ką skirtingų Zodiako ženklų atstovai daro egzistencinės krizės metu

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas baiminasi, kad artėjanti senatvė atims intymius nuotykius. Todėl, sulaukę 30 metų, jie prieina prie išvados, kad turėjo per mažai laiko daugiau visa ko pabandyti. Dėl to jie gali pradėti šėlti, ir tai gali tęstis daugiau nei kelis dešimčius.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučiai, kurie visą laiką dirbo ir uždirbinėjo pinigus, rizikuoja susidurti akis į akį su įsitikinimu, kad pinigai nėra tikroji laimė. Tokiu momentu jie yra pasirengę visas savo santaupas išleisti brangiam motociklui ir leistis į kelionę, pasiimdami su savimi jauną kompanioną. Tačiau dėl savo šykštumo, tikėtina, kad Jautis nepasiduos neapgalvotam impulsui ir apsiribos sporto sale.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Nepastovūs Dvyniai iki 30–40 metų nelabai keičiasi. Jie išsiskiria ekscentriškumu ir romantika. Suaugę jie lengvai paleidžia savo vidinius demonus, tikėdamiesi, kad pavyks išsisukti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Iki šiol buvę pavyzdingi sutuoktiniai, Vėžiai po 34 metų gali nustebinti visus ir skubėti griebti viską, ką praleido. Jie gali pradėti lankyti vairavimo kursus, asmeninio tobulėjimo mokymus ar net norėti eiti mokytis ir įgyti aukštesnį mokslo laipsnį.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtai iki vidutinio amžiaus padaro išvadą, kad visas jų ankstesnis gyvenimas buvo beviltiškas ir bergždžias, Tada jie stengiasi atrasti savo gyvenimo prasmę. Šiuo laikotarpiu jie gali išeiti iš darbo ir pasinerti į numerologiją, fengšuji, religiją arba imtis visko vienu metu.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Egzistencinė krizė priverčia Mergelės ženklo atstovus gyventi pagal šūkį „amžinai jaunas, amžinai girtas“. Jie virsta nenuilstančiais meilužiais. Jiems ima rūpėti tik tai, ką galima dar naujo išbandyti. 

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės iki 30 metų turėjo laiko išgyventi bent keliolika krizių, tad šeimai nieko naujo nepateiks kaip siurprizo. Po tam tikro verkšlenimo laikotarpio jas apims veiksmų troškulys,  kuris pasireikš nauja šukuosena arba persikėlimu gyventi į Balį.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Vidutinio amžiaus krizė Skorpionus gali paversti furijomis. Nuotaikų kaita, pyktis, skandalai bus tik ledkalnio viršūnė, kuri šiuo laikotarpiu sudaužys net stipriausią Titaniką. Artimiesiems geriau būtų kurį laiką palikti juos ramybėje. Paprastai jie gana greitai nurimsta.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Sulaukę 30 metų, Šauliai jaučiasi senais žmonėmis ir pradeda ruoštis laidotuvėms. Jų drabužių spinta ir žodynas užsipildo archaizmais. Tačiau jie nepažeidžia bendros viešosios tvarkos – pabrėžia astrologai.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiai nėra pasirengę susidurti su senatve, o kai atsiranda pirmoji raukšlė, jie praranda sveiką protą. Jie atmeta įprastą jiems rimtį ir pradeda linksmintis. Jų nebedomina darbas, tvarka namuose. Šio ženklo atstovai nusprendžia plaukus dažyti geltonai arba, apskritai, nusiskusti galvą plikai. Tai būsena, kai jie ilgai laikėsi, bet nutrūko nuo grandinės. 

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniams krizės būsena nėra svetima, nes jie joje atsiduria periodiškai. Sulaukę 40 metų, jie ir toliau lanko sporto klubą, daro grožio injekcijas ir augina daržoves ūkyje, tikėdamiesi, kad tai padės jiems išlikti ilgiau jauniems. 

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys gali atrodyti kaip pačios imliausios krizės aukos. Tai pasireiškia jų samprotavimais apie gyvenimo struktūrą. Pagaliau jos netikėtai sužino miesto mero vardą ir supranta, kaip reikia valdyti šalį. 

Zinoti.lt

2021 06 27 09:43
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt