antradienis, spalio 19 d.
Kaip Zodiako ženklams geriausiai sekasi užsidirbti pinigų
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Pinigai

Materialinė gerovė priklauso nuo žmogaus charakterio, todėl suprantama, kad atskirų Zodiako ženklų atstovai skirtingai užsidirba sau duonai. Kaip?

AVINAS

(03.21–04.20)

Avinai būna orientuoti į finansinę sėkmę. Pinigai jiems – galimybė įrodyti savo vertingumą. Tačiau avinams ima sektis tik tada, kai jie daro tai, ką geriausiai moka, o ne bando aprėpti tai, kad neaprėpiama.  Mat jų siekimas visur kišti savo smalsią nosį ir viską kontroliuoti dažnai jiems užkerta kelią į finansinę sėkmę.  Užuot pasitelkę specialistus, jie ima viską spręsti patys, klysta dėl žinių ir patirties stokos, todėl patiria didelius finansinius nuostolius.

JAUTIS

(04.21–05.20)

Jaučiai – veiklos žmonės. Jie įsigudrina daryti pinigus net  iš oro ar iš gerų santykių su aplinkiniais. Jie niekada nesustoja ir neapsiriboja tuo, ką pasiekė, dažnai derina kelias veiklos sritis, dirba keliuose darbuose ir sėkmingai investuoja uždirbtus pinigus į pelningus projektus.  Jaučiai labai vertina finansinį stabilumą, todėl tarp jų nesutiksite benamių. Netikite? Pastudijuokite „Forbes“ turtuolių sąrašus.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Dvyniai mėgsta pinigus, tačiau ta meilė nėra abipusė. Jiems retai pavyksta praturtėti. Dėl to kaltas jų disciplinos stoka ir nepateisinamas išdidumas. Jiems atrodo, kad kiti juos turi laikyti bet kokiame darbe tik todėl, kad jie pagerbė aplinkinius savo buvimu.  Dvyniai greitai pavargsta nuo to paties darbo, nuolat ieško savo tikrojo pašaukimo, keičia darbus be aiškios priežasties.  Jiems kur kas geriau sekasi leisti pinigus, nei uždirbti.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Vėžys pinigus uždirba sunkiu darbu. Jis imasi visko, kas gali atnešti šimtaprocentinį pelną, net jeigu darbas nėra prestižinis ir nežada greitų pajamų.

Vėžiai moka dirbti orientuodamiesi į perspektyvą.  Jie būna labai atsargūs pasirinkdami verslo partnerius ir kruopščiai tikrina savo potencialius darbdavius. Jie visada taupo ir moka išmintingai investuoti pinigus.  Vargšų vėžių praktiškai nebūna, nors dauguma šio ženklo atstovų linkę slėpti savo turtus nuo kitų.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Praturtėti Liūtui pavyks tik tuo atveju, jeigu jis užsiims savo gyvenimo veikla, kuriai jaučia tikrą entuziazmą.  Jeigu jam neįdomu ir nuobodu, tai darbas virsta sunkia prievole, atliekamas atžagariomis rankomis ir nuolat dejuojant.  Šiuo atveju jokio stambaus pelno tikėtis negalima, nes tai, ko Liūtas nemėgsta, greitai pasibaigia.  Jam patinka laisvas grafikas, tačiau jis ne visada teigiamai veikia jo pajamas.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Mergelė – padori darbuotoja. Ji metodiškai, pedantiškai ir kruopščiai vykdo savo pareigas, nors retai gauna gerą atlyginimą už savo pastangas.  Nors jos pajamos būna kuklios, tačiau ji visada turi finansinių atsargų „juodai dienai“ . Mat jeigu pasitaiko galimybė kam nors užsikarti ant kaklo, patogiai nuleidus kojas, tai ja Mergelė būtinai  pasinaudos. Ji bus linkus leisti svetimus pinigus ir taupyti savus.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Svarstyklės paprastai uždirba daug, jeigu įsigudrina įsidarbinti ten, kur jų savybės ypač vertinamos. Diplomatija, teisėtvarka, menas – tikrosios jų stichijos.  Kitose sferose Svarstyklėms nelabai sekasi – arba  apima nuobodulys  ir jos ima atsainiai dirbti, arba atsiranda tokių, kurie sugeba jas išnaudoti. Svarstyklės  – tikros švaistūnės, todėl  išsaugoti pinigus rankose joms yra sunkiau, nei uždirbti.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Skorpionai būna tobuli komersantai, kai reikia parduoti kenksmingus arba amoralius dalykus.  Jie taip meistriškai manipuliuoja žmonių silpnybėmis, kad sugeba sparčiai praturtėti. Dar vienas kelias, atnešantis jam dideles pajamas – bet kokios rūšies rizika.  Skorpionai puikiai darbuojasi bei pelnosi ir teisėtvarkos sferoje, ir kriminalinio nusikalstamumo srityje.  Jeigu niekas neragina jų, jie gali greitai prarasti susidomėjimą pinigais ir gyventi pasitenkindami kukliomis pajamomis.

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Šaulys sugeba puikiai įsidarbinti ir prisiderinti prie aplinkybių. Net jeigu jis užsiima tuo, ko nesimokė, jis greitai įsisavina būtinus įgūdžius ir pasiekia neįtikėtinų laimėjimų, tuo pačiu ir pajamų.  Šauliai nevengia įsitraukti į avantiūras ir mano, kad jie gali įveikti viską, todėl lengvai uždirba tiek, kad galėtų patenkinti visus savo nemažus poreikius.

OŽIARAGIS

(12.22–01.20)

Ožiaragiai kaupia turtą per atkaklumą, vertą  susižavėjimo ir tylaus pavydo.  Jie paprastai dar ankstyvoje vaikystėje sužino, kad  būti neturtingam yra blogai, todėl nuo jaunystės dirba ir kaupia, dirba ir kaupia, maždaug iki 45 metų. Tada jie atsikvoši, suvokia, kad laikas bėga, ir ima leisti pinigus visokioms pramogoms, gurmaniškam maistui, prabangos dalykams, kurių visą ankstesnį gyvenimą atsisakydavo.

VANDENIS

(01.21–02.19)

Jeigu Vandenis teikiasi atsikelti nuo sofos ir pasirūpinti duona kasdienine, o ne stato oro polis vaizduotėje, tai gauna stabilias pajamas.  Jis sugeba iš anksto nustatyti momentą, kai reikia išeiti iš darbo, kuris netrukus nebeduos pajamų, nebijo leistis į projektus, kuriais niekas netiki, tiksliai nuspėdamas didelį pelną.  Vandenis greitai pagauna naujus vėjus ir reguliariai kelia savo kvalifikaciją, todėl išsiskiria iš kolegų ir sugeba visur pirmauti.

ŽUVYS

(02.20–03.20)

Žuvys skirstomos į du tipus. Pirmosios – karjeristė ir darboholikės,  sugebančios užuosto būsimą pelną net iš labai abejotinų šaltinių.  Joms sekasi daryti karjerą, jos būna finansiškai apsirūpinusios ir patiria malonumą iš darbo tol, kol nenualina savęs iki perdegimo.  Iki to laiko paprastai jos  jau būna prikaupusios pakankamai santaupų.

Antrosios – tinginės ir infantilios, nuleidžiančios rankas po pirmosios nesėkmės, skandinančios savo menkavertiškumą alkoholyje arba traukiančios pinigus iš kitų, kurie jų gailisi.

2021 08 18 13:54
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt