trečiadienis, spalio 20 d.
Kaip  Zodiako ženklams pagauti sėkmės paukštę už uodegos
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Fortūna

Paskutinį vasaros mėnesį 4 Zodiako ženklams pasitaikys šansų patirti didelę sėkmę. Ką reikia daryti, kad nepražiopsotų?

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai turės progų pagerinti santykius ne tik su vadovais, bet ir su žmonėmis, kurie gali atnešti jiems daug naudos.

Dvyniai turi stengtis, kad bet kokių žmonių bendravimas su jais būtų maksimaliai malonus, nes jie nežinos, kuriam lemta būti jų geradariu.

Nereikia bijoti imtis sudėtingų darbų. Jeigu dirbs kruopščiai ir atsidėję, viskas bus padaryta gerai. Netrukus juos pastebės turtingas, įtakingas asmuo, ieškantis tinkamo partnerio arba norintis investuoti pinigus į bendrą projektą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas netrukus pastebės, kad jo gyvenime padaugėjo reikšmingų įvykių.  Kasdienybė suspindo naujomis spalvomis, darbe atsirado netikėtų perspektyvų.

Jeigu Liūtas sugebės teisingai įvertinti padėtį, atsižvelgti į savo intuiciją, kuri tikrai nemeluos, ir pasinaudoti atsivėrusiomis galimybėmis, tai jo gyvenimas netrukus pasikeis į gerą.

Rugpjūčio mėnuo – toks etapas, kai Liūtui reikia visiškai atsidėti darbui, negailėti jėgų ir sumanumo, kad galėtų pasilypėti aukštyn karjeros laiptais.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelei iki šiol ilgą laiką daug kas nesisekė. Netrūko problemų ir darbe, ir asmeniniame gyvenime, bet atėjo laikas, kai viskas gali kardinaliai pasikeisti.

Svajonės, kurią ji ilgą laiką puoselėjo, vis nepavykdavo įgyvendinti. Mergelė sunkiai triūsė, tačiau rezultatai nedžiugino.

Dabar ateis palankus laikas svajonėms išsipildyti. Savo tarnyba nepatenkinta Mergelė galės gauti viliojantį darbo pasiūlymą, kurį priėmusi netrukus pagerins savo socialinę padėtį.

 Tik jai nereikėtų sėdėti sudėjus rankų ir laukti stebuklo.  Mergelei reikia būti tiesiog įsimylėjusiai kiekvieną darbą, kurį daro, tada sėkmė ją lanky

s.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas nėra iš svajoklių padermės. Jis įpratęs dirbti orientuodamasis į rezultatą. Paskutiniuoju metu jis vis susidurdavo su rimtomis problemomis. Atėjo laikas pažvelgti į gyvenimą kitu kampu.

Jeigu Skorpionas dabar suims save į rankas ir užbaigs visus susikaupusius ir užmestus  darbus, tai jis gaus gerą pelną arba sulauks vadovų piniginio paskatinimo ir pripažinimo. 

Skorpionui patartina pataupyti gautus pinigus būsimai pelningai investicijai, apie kurią jis dar nieko nežino.

2021 07 23 09:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt