šeštadienis, rugpjūčio 13 d.
Kas trukdo jums judėti pirmyn pagal Zodiako ženklą
Gražina Vasiliauskienė
Unsplash.com
Sąsringis

Sužinokite, kas stabdo jūsų augimą, o gal net traukia atgal. Ir ką daryti, kad to nebūtų?

AVINAS: jeigu praradote susidomėjimą, tai neužbaigsite darbo iki galo.

Avinas – kupinas jėgų ir energijos, todėl jis veržliai siekia savo užsibrėžtų tikslų, santykių ir galimybių. Užtenka jam prarasti susidėmėjimą, iškart pasidaro nuobodu.

Nors labai svarbu neversti savęs daryti darbų, kurie nepatinka, per savo nekantrumą jūs galite prarasti galimybę pasiekti tai, ko norite. Tiesiog suteikite sau dar vieną šansą.

JAUTIS: bijo išeiti iš komforto zonos.

Manote, kad žinote, ko norite, ir tai yra normalu. Bet jeigu norite kažko neįtikėtino, nuo menkiausios užuominos, kad reikia išeiti iš savo komforto zonos, jūs pasiduosite.

Visi mes trokštame komforto. Tokia yra žmogaus prigimtis. Bet jūs nustebtumėte sužinoję, kokių nuostabių dalykų galėjote pasiekti, jeigu būtumėte surizikavę ir neleidę šansui praeiti pro šalį.

DVYNIAI: sunku priimti sprendimą.

Jūsų gyvenimas kupinas dalykų, kuriuos galima sužinoti, pamatyti ar padaryti. Ir jus tai žinote geriau už bet ką kitą. Visada pasirengę mokytis kažko naujo. Ir gyvenimas jums pateikia įvairiausių galimybių. Tačiau jums sunku apsispręsti ties kuo norėtumėte apsistoti ir įsigilinti. Būtent jūsų delsimas priimti sprendimus nulemia nepageidautiną sąstingį gyvenime. Todėl pasirinkite savo kelią ir nukreipkite į jį visas savo jėgas.

VĖŽYS: renkatės stabilumą, o ne tai ko norite.

Jūs netrokštate daug. Jums tik reikia žmogaus, kuris mylėtų jus, taip pat karjeros ir paprasto gyvenimo. Tai gali atrodyti idealus siekių variantas. Tačiau siekdami to jūs dažnai pasirenkate visai ne tuos dalykus, kurių trokšta širdis.

Jums atrodo, kad geri dalykai pasitaiko ne dažnai, todėl neverta jų atsisakyti. Tačiau giliai viduje suvokiate, kad yra dalykų, kurių norėtumėte labiau. Nors jie ir negarantuoja stabilumo, bet galėtų padaryti jus laimingą. Neleiskite sau įstrigti vienoje vietoje dėl pareigos jausmo, kitaip niekada nebūsite laimingi.

LIŪTAS: per daug rūpi kitų žmonių nuomonė apie jus.

Esate stiprus, aktyvus ir energingas žmogus, todėl jums sunku įsivaizduoti, kad galite kur nors gyvenime įstrigti. Nepaisant jūsų nepriklausomybės ir sugebėjimo apsirūpinti savimi , jūs esate linkę per daug paisyti kitų nuomonės, leisdami jai paveikti jūsų savivertę ir sprendimus.

Nepraleiskite tinkamos galimybės tik todėl, kad nesate tikri dėl kitų nuomonės. Šitas gyvenimas priklauso tik jums, todėl turite teisę siekti to, kas jums labiausiai patinka.

MERGELĖ: nuolat abejojate savimi.

Jūs norite visko, kas yra geriausia. Bet kai reikia nuspręsti, kur judėti toliau, kokio tikslo siekti, ir jūs renkatės, jūsų galvoje suskamba balsas, aiškinantis, kad esate per silpni ir nepajėgūs tam tikslui, kad reikia rinktis ką nors lengvesnio. Jūs tiek laiko sugaištate savo nesugebėjimams pripažinti, kad nustojate apskritai ką nors daryti. Nustokite patys kaišioti pagalius sau į ratus, tada pasieksite, ko norėsite.

SVARSTYKLĖS: jums trukdo per stiprus harmonijos poreikis.

Neturite gėdytis savo meilės harmonijai, bet jūs leidžiate jai valdyti savo gyvenimą . Atsisakote savo troškimų, nes bijote sutrikdyti ramybę. Ir nors atsižvelgti į kitų žmonių jausmus yra svarbu, tai ne visada pavyks. Kartais gyvenimas būna labai chaotiškas, o žmonės – per daug nelaimingi, bet tai neturi varyti jūsų į aklavietę ir trukdyti jums įgyvendinti savo svajones bei siekti savo tikslų.

SKORPIONAS: visada norite to, ko negalite gauti.

Jūs turite daug puikių savybių, kurių jums pavydi kiti. Nustebtumėte sužinoję, kiek daug žmonių norėtų atsidurti jūsų vietoje. Bet jūs nuolat žvelgiate į dalykus, kurių neturite, skirdami visą laisvą laiką jų vaikymuisi.

Nors turėti tikslą yra gerai, tačiau jūsų nuolatiniai ieškojimai ir lyginimai savęs su kitais daro jums atvirkštinį poveikį, versdami žingsniuoti uždaru ratu. Neleiskite savo nepasitenkinimui, kad jums kažko trūksta, trukdyti jūsų judėjimui į priekį. Nustebsite, jei sustosite ir apsidairysite, kiek daug jau esate gavę iš gyvenimo.

ŠAULYS: nesugebėjimas pažiūrėti į viską rimtai, kai tai būtina.

Jūs pasižymite visišku lengvabūdiškumu ir optimizmu, kas taip traukia prie jūsų kitus žmones. Bet kartais reikia pažvelgti į viską rimčiau, nes tai sulaiko jus vienoje vietoje kur kas stipriau, nei manote. Kartais užtenka poros sąmojų nuotaikai pakelti, tačiau negalima šio būdo naudoti kiekvienoje gyvenimo situacijoje. Neleiskite sau įstrigti tik todėl, kad nesugebate surimtėti tada, kai to reikia.

OŽIARAGIS: per daug primygtinai reikalaujate iš savęs sėkmės.

Su jumis sunku konkuruoti siekiant tikslų. Dar sunkiau įsivaizduoti, kad būdamas toks atkalus ir tikslingas galite kur nors įstrigti. Kartais jūs linkęs per daug spausti save, reikalaudamas rezultato. Siekti didelių tikslų – geras dalykas, bet griežti reikalavimai sau ir spaudimas iš tikrųjų sukelia sąstingį, nes patys save nualinate. Neleiskite gyvenimui praeiti pro šalį tik todėl, kad esate per daug susirūpinęs savo sėkmingumu.

VANDENIS: atsisakote daryti tai, ką prisiėmėte.

Jūs turite didžiulį potencialą, o jūsų galvoje kirba daugybė idėjų. Kitiems patinka tai matyti. Jūs galėtumėte tiek daug visko padaryti, bet dažnai jūsų idėjos taip ir lieka tik idėjomis. Tai jus pririša prie vienos vietos gyvenime. Nebijokite įgyvendinti bent vienos savo idėjos. Pamatysite, kur tas gali nuvesti.

ŽUVYS: laikotės emocinės distancijos.

Sugebate įsijausti į kitus ir pasižymite nepaprastu emocionalumu, todėl kitiems sunku būtų patikėti, kad stengiatės atsiriboti nuo aplinkinių Tačiau būtent tai jūs ir darote. Nepaisant to, kad visada būnate pasirengę išklausyti kitus žmones, jūs vengiate emocinio prisirišimo prie jų. O tai ir yra sąstingio jūsų gyvenime priežastis. Jeigu pasiryšite atsiverti ir užmegzti tikrai glaudžius santykius su kitais, tai nustebsite pamatę, kur tai jus gali nuvesti.

2021 11 11 13:33
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt