pirmadienis, gegužės 10 d.
Kas trukdo Zodiako ženklams užmegzti santykius?
Alfa.lt

Astrologai mano, kad verta kritiškai pažvelgti į save veidrodyje ir atsikratyti kai kurių savo charakterio bruožų. Tada padėtis turėtų pagerėti.

Pavyzdžiui, AVINAS yra pernelyg impulsyvus, jam nuolat reikia partnerio energijos.

DVYNIAI kompensuoja ryškių įspūdžių trūkumą santykiuose vakarėliais ir vienos nakties romanais.

Lengva prarasti LIŪTO, VĖŽIO ir JAUČIO pasitikėjimą. Jie nori viską padaryti patys, kad susikurtų komforto jausmą. Jiems būtų pravartu išmokti atleisti.

MERGELĖS ir OŽIARAGIO akyse partneriai yra maži vaikai. Šie Zodiako ženklai siekia kontroliuoti bet kokį aplink vykstantį procesą, kad ir koks nereikšmingas jis būtų. Todėl jiems reikia suprasti, kad meilės negalima kurti be pasitikėjimo.

Baimė prarasti savo laisvę gali trukdyti ŽUVIMS ir SKORPIONUI kurti santykius. Žmonės, gimę po šiais ženklais, turėtų suprasti, kad visada bus laiko įsigilinti į save, o štai antrąją pusę prarasti galima bet kada.

„Ne“ verta išmokti pasakyti SVARSTYKLĖMS ir VANDENIUI. Tada jie išmoks rinktis partnerius iš adekvačių ir savarankiškų žmonių.

Polinkis į nuotykius ir vaikiškas spontaniškumas dažnai tampa kliūtimi kuriant santykius su ŠAULIU. Jis turi šiek tiek sušvelninti savo užsidegimą.

Jei dirbsite su šiomis savo savybėmis, pastebėsite, kad užmegzti ir kurti santykius tampa lengviau.  

2021 04 25 10:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt