penktadienis, sausio 22 d.
Keisti žvaigždžių signalai: juos siunčia protaujančios būtybės
tiesa.com

Naujausius iš kosmoso gelmių atskriejusius signalus šifruojantys mokslininkai neatmeta galimybės, jog juos siunčia kontaktus užmegzti bandančios protaujančios būtybės.

Neįprasti signalai užfiksuoti naujausių visatos studijų metu, juos siuntė vos 234 žvaigždės iš 2,5 mln. Kol kas jiems tikslaus paaiškinimo nerasta, bet neatmetama galimybė, kad taip apie savo egzistenciją bando pranešti kitos civilizacijos, gyvenančios už žemės ribų.

„Tai tik hipotezė. Signalų, gaunamų iš siauro spektro, forma yra tokia, kokia nuspėta ankstesnių studijų. Reikia dar daug dirbti, norint įrodyti šią hipotezę.

Neįprastam teiginiui pagrįsti reikia neįprastų įrodymų“, – sakoma su tyrimu susipažinusių Quebeco Lavalio universiteto mokslininkų pranešime.

Manoma, kad papildomam signalų tyrimui prireiks naujų technologijų.

Lyginant su anksčiau mokslininkų užfiksuotais signalais iš kosmoso, šie yra kitokios struktūros ir galimai – nenatūralios kilmės, o kažkieno sukurti.

Pastaruoju metu nežemiškų būtybių ieškoma intensyviau kaip niekad, šiuo tikslu startavo nauja iniciatyva, remiama „Facebook“ įkūrėjo Marko Zuckerbergo bei protingiausiu pasaulio žmogumi laikomo britų mokslininko Stepheno Hawkingo. Jų teigimu, nežemiškos civilizacijos egzistuoja ir tik laiko klausimas, kada tai bus įrodyta.

2016 10 27 13:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt