trečiadienis, liepos 6 d.
Kerštingiausios moterys pagal Zodiako ženklą
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Kerštinga

Tikriausiai dauguma yra girdėję posakį, kad „kerštas – tai patiekalas, kuris patiekiamas šaltas“. Šios taisyklės laikosi moterys, kurios niekada neatleidžia. Jos sukuria gudrų keršto planą ir paskui mėgaujasi jį vykdydamos.

Tai būdinga kai kurių Zodiako ženklų atstovėms. Žinodami tai, galėsite prisitaikyti sau kitą posakį: „Iš anksto įspėtas yra apginkluotas“.

Su kokiomis moterimis geriau visai nesipykti?

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpiono ženklo moteris tol nenurims ir keršys, kol pačiai nusibos. Bet gali ir nenusibosti, tada ji keršys visą gyvenimą. Nusikaltėliui teks arba persikraustyti į kitą miestą, arba visam laikui palikti socialinius tinklus, arba pakeisti vardą, arba apsupti save sarginiais šunimis.

Kenkti Skorpiono ženklo moteriai – tai susilaukti aršiausio žmogaus planetoje keršto. Jeigu jos skriaudikas vis dar yra laisvėje, o ji jam nenusuko sprando, nėra abejonių, kad ruošiasi tą padaryti. Skorpiono moteris niekada nenustos gelti savo skriaudėjui ir taps jam absoliučiu blogiu. Pats kaltas, anksčiau jam nereikėjo galvoti, ką daro.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad Žuvų ženklo moteris – visai nekalta, tyra būtybė negalinti nė muselės nuskriausti. Tačiau taip mano tik tie, kurie nėra susidūrę su nepaprastu jos jautrumus. Mat Žuvys yra labai lengvai pažeidžiamos, O tam, kas jas nuskriaus, geruoju nesibaigs.

Žuvų ženklo moterys keršys subtiliai. Jos negels savo skriaudiko kaip Skorpionas. Jos slėps savo pyktį viduje ir gali meistriškai sugadinti savo priešui reputaciją ir gerą vardą. Vieną gražią dieną jis nustebs pastebėjęs, kad visi draugai jį paliko, kad jis neteko darbo, pinigų, kad nuo jo pabėgo net mylimas šuo. Jis net neįtars, kad visa tai atsitiko dėl jo seniai pamiršto incidento, kai jis prieš kelerius metus įskaudino Žuvis.

.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio ženklo moteris atrodo žemiška, racionali ir besivadovaujanti sveiku protu. Tačiau nereikia pasipainioti jai po kojų. Ji yra labai pavydi ir kerštinga. Galite jos tiesiogiai net neužkabinti. Ji gali pradėti tyliai pykti ant jūsų tik todėl, kad jums geriau sekasi ar turite geresnį būstą, įdomesnį darbą, prabangesnį automobilį ar rūpestingesnį vyrą.

Jaučio moteris nirš ir visaip kenks, dažniausiai tyliai, klastingai, iš pasalų, kol pati išsikvėps. Bet tai nereiškia, kad ji pagaliau atleis. Jaučio ženklo moteris atleisti nemoka.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šis Zodiako ženklas visai neatrodo kerštingas ir nesisvaido žaibais iš pykčio, tačiau savo skriaudiką privers nerimauti. Pats nusikaltėlis gali net nesuprasti, kad įžeidė Mergelę, bet tai jo neišgelbės, nes jis jau tapo potencialia auka.. O Mergelės kerštas bus pasyviai agresyvus, painus, suktas. Tai yra, viskas lyg ir atrodys normalu, Mergelė šypsosis, jos žvilgsnis bus ramus ir draugiškas, bet po poros minučių jos akys ims žybčioti neapykanta.

Mergelės kerštas bus detalus, suplanuotas, savotiškas sistemingas kankinimas su kruopščiai apgalvotu psichologiniu poveikiu. Nusikaltėlis gal net neatspės, kad jo pakrikę nervai – Mergelės keršto rezultatas, kol nepateks į psichiatrinę ligoninę. Tada paaiškės, kad ji to ir siekė.

2022 04 13 11:42
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt