ketvirtadienis, gegužės 19 d.
Keturi Zodiako ženklai, kurie neturėtų imti paskolų
Alfa.lt
Unsplash.com
Finansiniai reikalai

Astrologai įvardijo keturis Zodiako ženklus, kurie neturėtų imti paskolų, įskaitant ir paskolas būstui.

Jei jiems vis tiek reikėtų pasiimti didelę paskolą iš banko, tada geriau tai padaryti vadovaujant labiau organizuotam ir atsakingesniam asmeniui.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio ženklo asmenų charakteris yra toks, kad jiems sunku priimti rimtus sprendimus. Labai tikėtina, kad toks skolininkas pasirinks nepalankiausias sąlygas, jei susidurs su atkakliu banko darbuotoju, o tada supanikavęs paskambins draugams ir pažįstamiems su prašymu išspręsti problemas. Vėžiams iš prigimties nėra duota daug uždirbti, tačiau jie nori turėti savo būstą ir brangų automobilį. Todėl šie žmonės dažnai tampa bankų vergais. Dėl šios priežasties jie, tiesiogine prasme, sunkiai išgyvena, atiduodami beveik viską, ką uždirba, kaip kitą banko įmoką.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniams taip pat sunku tapti materialiai sėkmingiems. Jie nežino, kaip gyventi pagal esamas galimybes, todėl jų turimo turto „niekam niekada neužtenka“. Tokie skolininkai ima paskolas, norėdami gauti trokštamą daiktą ar paslaugą, o po to labai ilgai moka skolas, periodiškai uždelsdami mokėjimus ir kaupdami baudas už nemokumą. Net ir gaunantiems gerus atlyginimus Dvyniams geriau neimti didelių paskolų, nes pinigai jiems pradeda „deginti kišenę“. Šie švaistūnai gali išleisti daugybę pinigų malonumams, o paskui skolintis iš artimųjų. Jiems sunku išbristi iš skolų verpeto.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys, kad ir kaip norėtų išmokti, nemoka planuoti savo biudžeto. Jos gali lengvai išleisti daugiau, nei uždirba, ir likti skolingos daugeliui žmonių ir bankų. Pinigai joms savaime nėra svarbūs, Žuvys juos išleidžia greitai, tačiau tada iškyla problemų. Šio ženklo atstovams būsto paskolos nerekomenduojamos, nes jiems sunku gyventi skolininko vaidmenyje. Net disponuodami mokamomis sumomis, jie jaučia didelę naštą ant pečių, ir tai laikui bėgant gali sukelti depresiją.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šauliai netiki savo finansine sėkme, todėl net nesistengia susitaupyti norimam daiktui ar savo butui. Jie tikri, kad tik paskola padės jiems įgyti visus sėkmingo žmogaus požymius. Ir šio ženklo atstovai dažnai negalvoja apie tokios pozicijos pasekmes. Jie nemoka planuoti išlaidų ir užsitikrinti stabilių pajamų. 

Zinoti.lt

2021 07 04 15:02
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt