sekmadienis, kovo 7 d.
Keturi Zodiako ženklai, kuriems labiausiai nesiseka santuokoje
Alfa.lt

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių atstovai ne iš karto randa savo laimę ir ne visada sugeba išgyventi sėkmingoje santuokoje bent kelerius metus.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio ženklo atstovai lengvai įsimyli „blogiukus“, įsitikinę astrologai. Jie neturi laiko suvokti, kad jų mylimas žmogus toli gražu nėra princas ar princesė, nes ant piršto jau ilgai lauktas žiedas, o pase – antspaudas. Tik nedaugeliui žmonių pavyksta praregėti, todėl santuokos dažniausiai išyra. Ir nors skyrybos laikinai nuleis ant žemės svajoklį žmogų, netrukus situacija pasikartos.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Žmogui, nusprendusiam vesti Dvynių ženklo moterį, gali būti sunku. Žmona didžiąją laiko dalį praleis darbe, čia nebus nė kalbos apie gyvenimą. Namuose ji surengs grandiozinę šventę, kuriai nebus lygių. Dėl to pavargs bet kas, bet ne Dvynių moteris. Santuoka jai bus sėkminga, jei ji pasirinks tinkamą žmogų kaip savo palydovą, tačiau dažniausiai jas traukia vyrai, turintys krūvą psichologinių problemų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Gyvenimas kartu su moterimi Liūte gali atrodyti tikra atrakcija. Taip, dažniausiai šio Zodiako ženklo atstovės būba labai gražios moterys, nuo kurių neįmanoma atitraukti žvilgsnio, tačiau namuose bus nustatytas griežtas autoritarinis režimas. Net praėjus metams po skyrybų ji vis dar duos komandas. Be to, Liūto moters fone visi kiti tiesiog nublanksta. Na, kaip galima vėl įsimylėti po tokios svajonių merginos?

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės sugeba gyventi svajonėse ir per aukštai pakelti santuokos kartelę. Merginos tikisi, kad kiekvieną dieną, grįžus iš darbo, namuose jų turėtų laukti skani vakarienė ir rožių žiedlapiai, tačiau realybė sudaužo visas svajones. Tokioje santuokoje laimės nebus ir ji baigsis skyrybomis, mano astrologai.

Kad ir kokios būtų astrologų prognozės, kiekvienas žmogus kuria savo likimą. 

2021 02 13 12:09
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt