sekmadienis, liepos 12 d.
Kiečiau už Džeimsą Bondą
tiesa.com

Kalendorius sako, kad saulės turėtų vis daugėti, taigi pats metas išsitraukti vieną svarbiausių aksesuarų, vyriško stilingumo ir paslaptingumo garantą – akinius nuo saulės. Neturite, sulūžo, senieji nusibodo? Būna. Bet dažniau būna taip: akiniai yra, tik visiškai netinka. Atrodote nei šiaip, nei taip, ir tikrai nepanašūs nei į roko žvaigždę, nei tuo labiau į slaptąjį agentą. Kaipgi išsirinkti tinkamiausius akinius nuo saulės kiekvienam veido tipui?

Apskritimas

Tiks aviatoriaus stiliaus akiniai arba bet kokie kiti akiniai stačiakampiais rėmeliais – jie turi pabrėžti jūsų veido formą.

Ovalas

Iš esmės tinka bet kokios formos saulės akiniai, svarbu, kad rėmeliai būtų bent jau tokio pat pločio kaip plačiausia jūsų veido dalis.

Kvadratas

Rinkitės ovalius akinius su šiek tiek pailgintais rėmeliais. Venkite stačiakampių rėmų – jūsų veidas atrodys kampuotesnis, nei yra iš tikrųjų.

Stačiakampis

Ovalūs rėmeliai sušvelnins jūsų veido formą, jame dominuojantys aštrūs kampai išsilygins. Taip pat rinkitės plačius rėmus, kurių aukštis didesnis už plotį.

Apverstas trikampis

Labiausiai tiks akiniai kvadratiniais rėmeliais – jie išlygins jūsų veido proporcijas. Tik venkite lašo formos akinių ir tokių, kurių viršus susilygina su jūsų antakiais.

Rombas

Stilingai atrodysite su bet kokios formos akiniais, kurių lęšių aukštis bus didesnis nei plotis. Jokių apvalių ar stačiakampių rėmelių – jie „pjausis“ su jūsų veido forma.

Trikampis

Rinkitės akinius su masyviais lašo formos rėmais – jie turi tapti atsvara jūsų veido formai. Taip pat tiks griežti stačiakampiai rėmeliai.

2017 03 26 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt