ketvirtadienis, kovo 4 d.
Kiek jums metų pagal išvaizdą? 3 paprasti testai
Alfa.lt

Dažnai sutinkate žmones, kurie atrodo jaunesni ar vyresni už savo tikrąjį amžių? Norite sužinoti tiesą, kokio amžiaus jūs atrodote kitiems? Tą padarysite atlikę šiuos trumpus testus.

I testas: tikriname vestibuliarinį aparatą .

Tam reikės:

*atsistoti tiesia nugara,

*pakelti vieną koją aukštyn ir sulenkti ją per kelį,

* suskaičiuoti, kiek sekundžių pavyks išstovėti tokioje padėtyje.

Jeigu pavyko išsilaikyti pusę minutės, tai jums –20 metų. Jeigu 20 sekundžių – 40 metų. 15 sekundžių –50 metų. 10 sekundžių –60 ir daugiau metų.

II testas: tikriname odos ir sąnarių būklę.

Tam reikės:

*vienos rankos smiliumi ir didžiuoju pirštu suspauskite kitos rankos plaštakos odą ir paklekite,

*po 5 sekundžių paleiskite odą ir skaičiuokite, per kiek sekundžių ji visiškai sugrįš į savo pirminę padėtį ir išsilygins, nepalikdama jokių raukšlelių.

Jeigu plaštakos oda pasidarė lygi per 5 sekundes, vadinasi, jums 20 metų, jeigu šiek tiek ilgiau –30 metų. Jeigu išsilygino per 8 sekundes, tai jums 40 metų. Per 10 sekundžių – 50 metų, per 15 sekundžių – 60 metų ir daugiau

III testas: pratimas „Spyna“.

Šį pratimą galima atlikti ir stovint, ir sėdint. Reikia sukabinti ir sugniaužti abi rankas už nugaros į „spyną“. Jeigu pavyksta sugriebti abiejų rankų plaštakas, tai jūsų regimasis amžius yra 20 metų. Jeigu pavyko tik pasiekti abiejų rankų pirštus, tai jums 30 metų. Jeigu nepavyko prisiliesti pirštais, tai jums 40 metų. Jeigu nepavyko užlenkti rankų (ar bent vienos rankos) už nugaros, tai jums 50 ir daugiau metų.

Šie paprasti testai padės jums suprasti, kiek yra sveikas jūsų gyvenimo būdas ir racionali mityba.

Šaltinis: „Econet“
2021 01 21 18:04
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt